کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پیشنهاد سال 95 یک شهروند، در سال 98 توسط تاجگردون رونمایی شد!

17 آبان 1398 ساعت 22:21

اما روز گذشته نیز نامه ای از طرف نماینده شهرستان های گچساران و باشت در جشن امامت امام زمان (عج) و بزرگداشت 19 آبان رونمایی شد که قرار بود با حضور خود تاجگردون صورت بگیرد که عملی نشد و این نامه در سکوت خبری رونمایی شد. این نامه نیز شرحی همچون نامه ابوالحسن غلامی داشت که سال 95 به نماینده ولی فقیه نوشته شده بود.


ابوالحسن غلامی مرد نام آشنا برای مردم گچساران و جانباز دوست داشتنی و فعال گچسارانی است که سال 95 در یک نامه پیشنهاد ثبت روز 19 آبان را برای پیگیری و رسیدگی به این موضوع به نماینده ولی فقیه استان فرستاد.
و اما روز گذشته نیز نامه ای از طرف نماینده شهرستان های گچساران و باشت در جشن امامت امام زمان (عج) و بزرگداشت 19 آبان رونمایی شد که قرار بود با حضور خود تاجگردون صورت بگیرد که عملی نشد و این نامه در سکوت خبری رونمایی شد. این نامه نیز شرحی همچون نامه ابوالحسن غلامی داشت که سال 95 به نماینده ولی فقیه نوشته شده بود.
خوب است که نماینده موضوعات پیشنهادی مردم حوزه خود را پیگیری کند، اما بهتر آن است که نام افراد پیشنهاد دهنده چنین موضوعاتی و تلاشگران آورده شود. با این حال تاجگردون چطور در این دو سه سال پیگیر چنین موضوعی نبوده و حالا که نزدیک به انتخابات است این پیشنهاد را به رهبری می دهد!
نامه ابوالحسن غلامی که در سال 95 در رسانه ها منتشر شد به شرح زیر است:
ابوالحسن غلامی:
به نام خدا
محضرمبارک حضرت آیت الله ملک حسینی
باسلام وعرض ادب
موضوع:پیشنهاد دیدارمردم استان بامقام معظم رهبری
مردم استانهای مختلف کشوربه مناسبت سالروزحوادث خاص ملی یامذهبی به دیدار مقام معظم رهبری شرف یاب میشوند و از این فرصت به نوعی برای قدردانی ازمردم و طرح خواسته های خود بهره برده اند.
مردم استان ما خالق حماسه های متعدد طی یکصدسال اخیر بخصوص در پیروزی انقلاب اسلامی،دفاع مقدس و عرصه های سیاسی و اقتصادی بوده اند.
جای خالی چنین اقدامی احساس میگردد لذا پیشنهاد میشود عنایتی بفرمایید تا در سالروز اتفاقاتی همچون نبرد مردم استان با خاندان پهلوی یا سالروز شهادت مردم گچساران در ۱۹آبان ماه ۵۷یا سالروز شهادت کارکنان صنعت نفت در بمباران هوایی دشمن بعثی در ۱۹مردا د۶۶و از همه مهمتر سالروز حماسه ملی پدخندق در ۴تیرماه ۶۷که رزمندگان همه ی شهرهای استان درخلق آن نقش آفرین بودند ،زمینه دیدارجمعی از مردم استان به همراه حضرتعالی وسایرمسولین ونمایندگان محترم مردم درمجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری فراهم و در تقویم دفترایشان ثبت و به صورت سالیانه دردستور کار قراربگیرد.
بانهایت احترام
برادرکوچک شما
ابوالحسن غلامی
خرداد

 


کد مطلب: 414583

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/414583/پیشنهاد-سال-95-یک-شهروند-98-توسط-تاجگردون-رونمایی

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir