تاریخ انتشار
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵
کد مطلب : ۴۱۴۰۲۴
امام جمعه موقت سی سخت؛

خائنین به کشور در چنگ نظام قرار می‌گیرند

۰
خائنین به کشور در چنگ نظام قرار می‌گیرند
کبنا ؛نماز جمعه امروز شهر سی‌سخت به امامت حجت‌الاسلام رضوانی امام جمعه موقت این شهر و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دنا برگزار شدکه در ابتدا هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزش و تمامی ورزشکاران استان و تبریک گفت.
رضوانی در خطبه دوم نماز جمعه گفت: اربعین حسینی حمایت از مظلوم در برابر ظلم و مقابله با استکبار جهانی و همبستگی امت اسلامی و آزادی خواه است که امام حسین (ع) با از خودگذشتگی و ایثار و گذشتن از اهل بیتش توانست در مقابل ظلم و فساد و زورگویی ایستادگی کند.
 رضوانی افزود: امروزه وظیفه ما حمایت از مظلوم در برابر ظالم است و باید از ملت مظلوم بحرین، لبنان، عراق و فلسطین مقابل زیاده خواهی‌های استکبار حمایت کنیم.
امام جمعه موقت سی‌سخت در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری در دانشگاه امام حسین گفت: رهبر معظم انقلاب از اینکه سپاه هم در داخل کشور و هم بیرون از کشور دارای عزت واقدار است ابراز خرسندی کردند.
وی گفت: از نمونه‌های بارز موفقیت‌های سپاه، مبارزه و مقابله با تروریست‌های تکفیری و انهدام پهپاد آمریکایی و ساخت موشک‌های نقطه زن است.
رضوانی به بخشی دیگر از فرمایشات رهبری اشاره کرد و گفت: تک تک خائنین مثل عوامل آمدنیوز در چنگال سپاه و نیروهای اطلاعاتی قرار خواهند گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما

واکنش‌ها به دستگيري روح‌ الله زم

واکنش‌ها به دستگيري روح‌ الله زم

موضوعی که حیرت کارشناس این شبکه ضدایرانی را برانگیخت. دیگر رسانه‌های خبری کشورهای مرتجع ...
چرچیل های شاهنامه!

چرچیل های شاهنامه!

همسر اردشیر، به تحریک برادرش بهمن، نقشه قتل اردشیر را می‌کشد و در جامِ نوشیدنی‌اش زهر ...
چراغ سبز روحانی به میانجی گری عمران خان

چراغ سبز روحانی به میانجی گری عمران خان

طبیعتاً واشنگتن و تل آویو کاهش اختلافات میان کشور‌های حاشیه خلیج فارس و تهران را به ضرر ...