تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۴
کد مطلب : ۴۱۳۸۴۹
در مراسم تکریم بازنشستگان

بازنشسته هم استانی به‌عنوان بازنشسته نمونه کشوری برگزیده شد

۰
بازنشسته هم استانی به‌عنوان بازنشسته نمونه کشوری برگزیده شد
کبنا ؛علی کرمی برزآباد از استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان که امروز با حضور مسئولان کشوری در بوستان ولایت تهران برگزار شد، موردتقدیر قرار گرفت.
 در این  آیین، سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، اعضای هیئت‌مدیره و  معاونان این سازمان، رییس  کانون عالی بازنشستگان و  مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی کشور و جمعی از بازنشستگان برگزیده سراسر کشور حضور داشتند.
 در این همایش از ۱۴ بازنشسته نمونه سازمان تأمین اجتماعی در سال ۹۸ با اهدای لوح سپاس و جوایزی تجلیل به عمل آمد.
 بازنشستگان و مستمری‌بگیران نمونه از میان حدود ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور انتخاب‌شده بودند.
 علی کرمی برزآباد با ۳۵ سال سابقه خدمت در اداره کل راه و ترابری استان کهگیلویه و بویراحمد هم‌اکنون از بازنشستگان زیرپوشش سازمان تأمین اجتماعی و هم‌چنین رییس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهرستان بویراحمد است.
 گفتنی است انتخاب بازنشستگان نمونه کشوری بر اساس معیارهایی چون میزان سابقه پرداخت حق بیمه، مدارج تحصیلی بعد از بازنشستگی، مشارکت در امور عام‌المنفعه، ارائه پیشنهادهای مؤثر به سازمان تأمین اجتماعی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، ایثارگری، تربیت فرزندان شایسته، فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی صورت گرفته است.
 کمیته انتخاب بازنشستگان نمونه اداره کل تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد پس از بررسی مدارک و مستندات بازنشستگان و مستمری‌بگیران، علی کرمی برزآباد را به‌عنوان بازنشسته نمونه استانی به سازمان تأمین اجتماعی کشور معرفی کرده بود و درنهایت وی در زمره بازنشستگان نمونه کشوری قرار گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما

۵ دلیل؛ چرا افراد سختکوش همیشه موفق نیستند؟

۵ دلیل؛ چرا افراد سختکوش همیشه موفق نیستند؟

همیشه سختکوشی و موفقیت به یکی معنا نیستند. مهم نیست چقدر کار ما سخت باشد یا چند ساعت ...
۵ عادت مخرب برای مغز

۵ عادت مخرب برای مغز

آسیب‌دیدن مغز می‌تواند زندگی انسان را با تغییرات بزرگی مواجه کند. در شرایطی که برخی عادات ...
عمر مفید ایمپلنت های دندانی ۱۰ سال است

عمر مفید ایمپلنت های دندانی ۱۰ سال است

 امیرحسین نگارش، اظهار داشت: محور اصلی نوزدهمین کنگره انجمن پریودنتولوژی ایران موضوعات ...