تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۷
کد مطلب : ۴۱۳۸۴۸
مدیرکل تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد:

آخرین مهلت بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان

۱
۰
آخرین مهلت بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان
کبنا ؛مدیرکل تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت: این طرح باهدف حمایت از کارگران و کمک به کارفرمایان خوش‌حسابی که حق بیمه کارگران زیرپوشش خود را به‌صورت منظم و مطابق با قانون به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می‌کردند، اما به دلیل بروز مشکلات ناخواسته ازجمله حوادث و بلایای طبیعی، تحریم‌های ظالمانه و نوسانات نرخ ارزی با مشکل مواجه شده و از پرداخت حق بیمه و ایفای تعهدات خود در قبال نیروی کار بازمانده‌ و مشمول جریمه‌شده‌اند، از سیزدهم خرداد سال جاری آغاز شد.
. عباس نورمحمدی ۱۳ شهریور را آخرین‌مهلت بهره‌مندی از مزایای این طرح بیان کرد و گفت: کارفرمایانی که دارای جرائم مربوط به بدهی‌های قبل از 29 اسفند 1396 هستند، می‌توانند در فرصت باقی‌مانده با ارائه مدارک و مستندات مورد تائید سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها مبنی بر تائید دلایل وقوع بحران و نامه کمیته رفع موانع تولید، نسبت به پرداخت و یا تقسیط بدهی قطعی شده خود اقدام کنند.
 وی از کارفرمایان خواست در فرصت اندک باقی‌مانده به شعب تأمین اجتماعی استان مراجعه و نسبت پرداخت یا تعیین تکلیف بدهی خود و استفاده از مزایای این طرح اقدام کنند.
 وی در باره بدهی کارگاه‌هایی که در سال 97 به یکی از دلایل یادشده دچار مشکل شده و مشمول پرداخت جریمه‌شده باشند، اظهار داشت: این کارفرمایان تا سه ماه از تاریخ وقوع دلایل ابرازی مهلت‌دارند نسبت به ارائه مدارک خود به شعب تأمین اجتماعی اقدام و از تسهیلات بخشودگی جرائم بهره‌مند شوند.
 نورمحمدی افزود: چنانچه کارفرمایان توان پرداخت یکجای بدهی خود را نداشته باشند، می‌توانند درخواست تقسیط بدهی خود را به شعبه مربوطه ارائه کنند که در این صورت پس از بررسی شرایط، بدهی آن‌ها از ۱۲ تا ۳۶ ماه قابل تقسیط خواهد بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

کارمند تامین اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
به تاریخ انتشار خبر و مهلت بخشودگی جرایم حق بیمه کارفرمایان نگاه کنید .
تاریخ انتشار خیر : 20 مهرماه 1398
مهلت بخشودگی جرایم : 13 شهریور ماه 1398
راز و رمز روزهای بورسی تهران

راز و رمز روزهای بورسی تهران

بورس تهران بار دیگر برپایه چرخه‌های تاریخی در وضعیت رونق قرارگرفته است، بنابراین طراحی ...
۵ دلیل؛ چرا افراد سختکوش همیشه موفق نیستند؟

۵ دلیل؛ چرا افراد سختکوش همیشه موفق نیستند؟

همیشه سختکوشی و موفقیت به یکی معنا نیستند. مهم نیست چقدر کار ما سخت باشد یا چند ساعت ...
۵ عادت مخرب برای مغز

۵ عادت مخرب برای مغز

آسیب‌دیدن مغز می‌تواند زندگی انسان را با تغییرات بزرگی مواجه کند. در شرایطی که برخی عادات ...