تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶
کد مطلب : ۴۱۳۷۵۴

اعتراض جمعی از فرهنگیان به روند مدیریت آموزش و پرورش دیشموک

۶
۲
اعتراض جمعی از فرهنگیان به روند مدیریت آموزش و پرورش دیشموک
کبنا ؛جمعی از فرهنگیان بخش دیشموک در دیدار با فرماندار کهگیلویه و جناب آقای یاری معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان از تبعیض و بی قانونی در آموزش و پرورش دیشموک سخن به زبان آورده و اذعان داشتند؛ اینجا شبیه فرهنگی فرهیخته با ما رفتار نمی‌شود.
 چند نفر از معلمان دیشموک به نمایندگی از بقیه حاضران صحبت کردند و بیان نمودند که در انتقال معلم از دیشموک به دیگر شهرستانها تبعیض قائل می‌شوند و معاون آموزش این اداره از فاکتورهایی غیر از قانون مداری استفاده می‌کند.
لازم بذکر است؛ بارها فرهنگیان اعتراض خود را نسبت به بعضی اقدامات و مشکلات موجود در اداره به گوش مسئولین رساندند اما کسی جوابگو نبود آیا حق فرهنگیان است  که به خواسته آنها توجه نشود یا اعتراضات بجا نبوده و نیست؟!
گفتنی است؛ فرهنگیان معترض در حضور فرماندار محترم و جناب آقای یاری معاون محترم مدیر کل آموزش و پرورش؛ بیشتر از تفاوت و تبعیض وقوم گرایی، عدم انگیزه و بدرفتاری با فرهنگیان سخن گفتند و  نگرانی فرهنگیان از خودرأیی مدیر اداره و  توجه نکردن به خواسته‌های خویش بوده که  فرماندار و معاون مدیرکل  قول پیگیری دادند و گفتند پیگیری می‌کنیم.
باید اذعان بداریم توجه نکردن به خواسته فرهنگیان خود یک نوع  آسیب هست و امیدواریم واقعاً این امر مورد بررسی قرار بگیرد.
شنیده شده که  دانش آموزان روستاهای  سردو و اسفندان بعد از گذشت ۱۷ روز  از سال تحصیلی هنوز دبیر زبان ندارند که امیدواریم صحت نداشته باشد.
در پایان  فرهنگیان از مدیرکل محترم و اخلاق مدار استان کهگیلویه و بویراحمد و استاندار محترم استان جناب آقای کلانتری و دیگر متنفذین استانی در امر آموزش  و پرورش درخواست پیگیری داشتند و  انشاءالله که هر چه زودتر تدابیری اتخاذ شود تا دیگر شاهد اعتراضات از این قبیل در عرصه علم و دانش نباشیم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
ای داد،ای بیداد،از بی عدالتی ،بی مسئولیتی،بی احترامی به فرهنگیان،قوم گرایی،بی میریتی،و.....اسفندان معلم علوم هم ندارد نه فقط زبان.
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
آموزش و پرورش دیشموک/
آرش
Iran, Islamic Republic of
سلام فرهنگی در بخش دیشموک/هر رفتاری و کاری دوس داشته باشد انجام میدهد سه سال همه فرهنگیان معترضن ولی کسی پاسخ گو نیست
Iran, Islamic Republic of
واقعا مدیریت آموزش و پرورش دیشموک از سر لجبازی و قومیت گرایی کار انجام میدهد
Iran, Islamic Republic of
آموزش وپرورش راتا نابود نکردید رهایش کنید.
علی
Iran, Islamic Republic of
به نظر من حل مشکلات دیشموک ب حدیه ک از توان استان خارجی ... اینجا بدترین رفتارها را مدیر آموزش و پرورش و معاونش با غیر بومی ها داره به عنوان ب غیر بومی ها نگاه می‌کنه چندین بار به گوش استان رسونده شد ولی بی جواب بود ... البته مردم دیشموک انسان های درستی هستن ولی رفتارهای مسولین اداره دیشموک باعث دیده منفی نسبت به مردم نوع دوست دیشموک میشه ....
۵ دلیل؛ چرا افراد سختکوش همیشه موفق نیستند؟

۵ دلیل؛ چرا افراد سختکوش همیشه موفق نیستند؟

همیشه سختکوشی و موفقیت به یکی معنا نیستند. مهم نیست چقدر کار ما سخت باشد یا چند ساعت ...
۵ عادت مخرب برای مغز

۵ عادت مخرب برای مغز

آسیب‌دیدن مغز می‌تواند زندگی انسان را با تغییرات بزرگی مواجه کند. در شرایطی که برخی عادات ...
عمر مفید ایمپلنت های دندانی ۱۰ سال است

عمر مفید ایمپلنت های دندانی ۱۰ سال است

 امیرحسین نگارش، اظهار داشت: محور اصلی نوزدهمین کنگره انجمن پریودنتولوژی ایران موضوعات ...