تاریخ انتشار
جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸
کد مطلب : ۴۱۲۹۲۷
درخطبه های نمازجمعه چیتاب مطرح شد

هیچ مسئولی جرات بیان حذف نام شهدا در معابر ر اندارد؟

۲
۱
هیچ مسئولی جرات بیان حذف نام شهدا در معابر ر اندارد؟
کبنا ؛حجت الاسلام والمسلمین وحدانی فر در خطبه های نمازجمعه 29 شهریور 98 چیتاب ضمن توصیه خود ونمازگزاران به رعایت تقوای الهی وپرهیز ازگناه بااشاره به عدم به دل نشستن عبادت بردل انسان گفت: دلبستگی واستفاده از مال حرام بنیان عبادت را درقلب انسان بی تاثیر می‌کند. این خطیب جمعه درباره مسئله مذاکره وبیانات مقام معظم رهبری گفت: کجای دنیا دیدید کشوری را تحریم و بجای حذف تحاریم تشدید تحریم کنند بعد پیغام مذاکره دهند.
 
علی وحدانی فر افزود: نه جنگ خواهد شد ونه مذاکره درهیچ زمینه ای انجام خواهد گرفت، چون التماس غرب و امریکا به واسطه‌های خود باجمهوری اسلامی برای مذاکره مجدد"دروغین"وقدرت فرامنطقه ای ما در خاورمیانه آنان را مانند گذر پهبادهای یمنی از سامانه‌های ضد موشکی و پهبادیشان به رعب و وحشت انداخته واین نشان از افول قدرت پوشالی آمریکا درمنطقه دارد. وحدانی فر گفت: ترامپ چون می‌خواهد برای عقب نماندن ازقدرت انتخاباتی خود چند عکس وجلسه ای با ریاست جمهور ومسئولان ما به یادگار بگیرد بیشتر ازهمه دلواپس بازی انتخاباتی خوداست.
 امام جمعه کبگیان درباره اقدامات متعهدانه و رویکرد انقلابی مسئولان قضائی که باعث ناخرسندی غیرانقلابون درکشور شده هم گفت: اقدام بی نظیر و به جدَّ دستگاه قضائی که این روزها مسئله عدالت خواهی ومدیریت جهادی را باعزم قاطعانه در براندازی فساد پیش گرفته بیشتر از همه دانه درشت‌ها و اختلاس گرانی را به تکاپو انداخته که قطع به یقین ریگی به کفش دارند و بهانه را بر علت عدم مذاکره مجدد انداخته‌اند وبا انگ سیاسی می‌خواهند خود را از مخمصه برگزاری دادگاه‌های زود بازده علیه مفسدین دانه درشت بودن بیرون بکشند.
این خطیب جمعه بااشاره به مسئله پهبادهای انصارالله به عربستان افزود: بدبختی و وحشت امریکا به جایی رسیده که اگر شهاب سنگی هم از آسمان پایین بیاید می‌گوید تقصیر ایران است و به نتیجه رسیده که در برابر جمهوری اسلامی نه تنها سامانه‌های پرقدرتش بلکه اصل دولتش دربرابر قدرت فراگیرمان حرفی برای گفتن ندارد. وی خطاب به شیوخ خلیج نشین همیشه فارس و دلخوشی به امریکا و توصیه پوتین به آنان هم گفت: آمریکا نه تنها برای شما سودی ندارد بلکه سرگذشتتان را دراین شراکت بهتر از صدام و قذافی هانخواهد کرد و اف برشما باد که ریاست جمهوری کشوری که مسلمان نیست برای شمایی که داعیه کلام الله ید قرآن بخواند ومعنی بکند وبه وحدت وباهم بودن دعوتتان کند اگر جای شماها بودم دیگر دربرابرمسلمین سر راست نخواهم کرد.
 این خطیب جمعه درباره مسئله حذف نام شهدا از معابر هم گفت: وقتی کسی می‌آید به دروغ دوربین رانگاه می‌کند ومی گوید مابرای اینکه روی سرعت گیرها تصادف نشود نام شهید را از تابلو حذف کردیم این نه تنا یک دروغ است بلکه حرکتی منسجم و هماهنگ شده ایست.
امام جمعه کبگیان افزود: چطور می‌شود نام برخی از این آقایان را عناوین چندگانه نوشته‌اید عیبی ندارد وتصادف نمی‌شود اما تا به شهدا می‌رسیم تصادف می‌شود؟. وبدانید نه تنها پیش ما بلکه همین ملتی که خود صاحب فرزندان تکه تکه شده فدائی انقلاب‌اند هیچ مسئولی در هیچ منصبی جرات گفتن نه عمل کردن فقط گفتن این ادبیات را ندارد. وی بیان کرد: امروزه هرچه داریم و هرآنچه هستیم ازبرکت قطره قطره خون همین شهداست که ماالان در جهنم ناامنی امن ترن جای جهانیم.
حجت الاسلام وحدانی فربااشاره به نزدیک شدن به فصل برداشت برنج در بخش خطاب به حاظرین و کشاورزان گفت: امیرالمونین ع می‌فرماید که هر قومی را که آب، زمین، مهیا برای کار داشته باشد وبگوید فقیرم مورد لعن خدای رحمن است. این خطیب جمعه تصریح کرد: زمین‌هایی که بعداز کشت برنج تاسال آینده رها می‌کنید قابلیت کشت جو گندم وحبوبات دیگر رادارند و فرهنگ کهنه نکاشتن تا سال آینده نشاء برنج را دراین منطقه استراتژیک دوربیاندازید زیرا، به اقتصاد وبه نان خانواده، واقتصاد جامعه کمک ومارا محتاج به بیرون از کشور نخواهد کرد.
حجت الاسلام وحدانی فر افزود: عزیزان هم آب هست هم زمین هست هم فراوانی نعمت وفراوری محصولات درکنارتکنولوژی روزمره وجود دارد پس دست روی دست گذاشتن باعث اصراف وقت کاری و محتاج به بیرون می‌گردد که انشالله با آماده کردن فضای فکری کارآمد زمینه کار مفید دراین فضای مطلوب را فراهم کنید تاعلاوه بر عمل به شعار اقتصاد مقاومتی دراین موقعیت اقتصادی کشور دچار نیازمندی و تحت فشار قرارنگیرید.                 

 ------------------------------------

پایان خبر: اسماعیل رسام
نام شما

آدرس ايميل شما

گپ گپو
Romania
اون میکروفن بده تا ۲۴ ساعت برات نطق کنم تو خودت کار کن نمیخواد برای مردم هم نسخه سیاسی هم و هم فرهنگی و هم اقتصادی بپیچونی
Iran, Islamic Republic of
ای هفته بیو
بینم ایتری گپ بزنی؟؟
کسانی که خود را مشمول پرداخت کمک معیشتی می‌دانند ثبت‌نام کنند

کسانی که خود را مشمول پرداخت کمک معیشتی می‌دانند ثبت‌نام کنند

دبیرکارگروه ستاد تنظیم بازار کشور بیان داشت: همچنین در بنادر و انبارها، انباشت سنگین ...
موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟

موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟

یکی از مهمترین اهداف سهمیه‌بندی بنزین البته کاهش قاچاق و کنترل مصرف داخلی عنوان شده است....
«آنفلوآنزا» میهمان ناخوانده فصل سرما در خانه‌ها/ هر آنچه باید بدانیم

«آنفلوآنزا» میهمان ناخوانده فصل سرما در خانه‌ها/ هر آنچه باید بدانیم

اغلب افراد بدون مشکل جدی این بیماری را پشت سر می‌گذارند، ولی بعضا به‌دلیل عدم رعایت نکات ...