تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب : ۴۱۲۸۳۷
کبنا گزارش می‌دهد

در 2 هزار خانه سازمانی شهرستان بویراحمد چه می‌گذرد؟ / ساکنین این خانه‌ها به چه کسانی پاسخگو هستند

۱
۰
در 2 هزار خانه سازمانی شهرستان بویراحمد چه می‌گذرد؟ / ساکنین این خانه‌ها به چه کسانی پاسخگو هستند
کبنا ؛حسین کرمی مدیر آب و فاضلاب شهری یاسوج عصر امروز (26 سه شنبه شهریور ماه 98) با خبرنگاران این شهر نشست خبری برگزار شد.
کرمی در ابتدا با بیان اینکه 10 میلیارد تومان از مردم و دستگاه‌های دولتی طلبکار هستیم، اظهار کرد: 75 هزار مشترک داریم و بالاخره اگر بی موقع یا بد موقع درب خانه‌ها از آنها پول آب را دریافت می‌کنیم، معذرت خواهی می‌کنیم. بالاخره دریافت هزینه آب بر عهده پیمانکار شرکت آب و فاضلاب است، اگر گاهی آنها صبح زود و یا زمان استراحت مردم برای دریافت پول آب اقدام می‌کنند، ما معذرت خواهی می‌کنیم.
مدیر آب و فاضلاب شهری یاسوج در ادامه به وجود 2 هزار خانه سازمانی در شهرستان بویراحمد گریزی زد و گفت: صاحبان این خانه‌های سازمانی مشخص نیست و وقتی ما می‌خواهیم قبض آب را تحویل بدهیم، نمی‌دانیم که قبض‌ها را به نام چه کسی صادر کنیم. در واقع می‌خواهیم که خانه سازمانی را در سامانه سرچ کنیم بیش از دو هزار انشعاب خانه سازمانی بالا می‌آید و مشخص نیست که هر انشعاب مربوط به چه کسی است.
کرمی در پاسخ به این سئوال که مدیران متخلف را در حوزه انشعاب غیرمجاز را نام ببرید، گفت: مدیران متخلف در حوزه انشعاب غیرمجاز نداریم، بالاخره در هر صنفی افرادی هم پیدا می‌شود که تخلفی داشته باشند.
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری یاسوج در ادامه اظهار کرد: آب هیچ مدرسه‌ای را قطع نمی‌کنیم. ما می‌توانیم بدون گاز و برق مدتی زندگی کنیم، اما یقیناً نمی‌توانیم بدون آب دوام بیارم. لذا آب مایه حیات است نه مایه حیاط و لازم است که فرهنگ صرفه جویی در سطح جامعه پیاده شود و همه در حفظ آن بکوشیم.
به گزارش کبنا، وجود دو هزار خانه سازمانی در سطح شهرستان بویراحمد که معلوم نیست بر حسب کدام ساختار در اختیار کارکنان قرار گرفته است این شائبه را به وجود می‌آورد که ساکنین این منازل دولتی که زیر بار پرداخت قبوض خدماتی (آب، برق و گاز) فرار کنند. مسئله‌ای که حسین کرمی مدیر آب و فاضلاب شهری یاسوج دست روی آن گذاشت و گفت: معلوم نیست که این دو هزار خانه سازمانی در اختیار چه کسانی هست و برای صدور قبوض آب با مشکل جدی مواجه هستیم که انتظار می‌رود مسئولان و دستگاه‌های مربوطه در این خصوص اقدامی مناسبی انجام بدهند.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
خودتان جز. کدام قانون از پول آب و برق معاف هستید ؟!!!
ماجرای صحبت‌های گوینده معروف خبر تلویزیون چه بود

ماجرای صحبت‌های گوینده معروف خبر تلویزیون چه بود

مهم‌ترین ویژگی رسانه‌ها، هویت رسانه‌ای فعالان آن است. به همین خاطر است که بسیاری از روزنامه ...
دست‌های پشت پرده بحران عراق

دست‌های پشت پرده بحران عراق

​​​​​​​ سفر آقاي «عادل عبدالمهدي» به چين و قراردادهايي که بين عراق و برخي کشورها مثل ...
سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سيدرضا اکرمي گفت: اين اولين حضور آقاي ناطق‌نوري در جلسات جامعه پس از سال‌ها بود و اعضا ...