تاریخ انتشار
جمعه ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹
کد مطلب : ۴۱۲۶۸۱
امام جمعه موقت یاسوج:

مردم از کار دستگاه قضایی خشنود هستند

۰
مردم از کار دستگاه قضایی خشنود هستند
کبنا ؛حجت‌الاسلام سید علی‌صالح موسوی‌اعظم امام جمعه موقت یاسوج  در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهر یاسوج با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: قیام عاشورا درس‌های بزرگی برای ما داشت که در مقابل کفار و دشمنان اسلام تا سر حد جان ایستادگی کنیم.
امام جمعه موقت شهر یاسوج سپس با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس به همه از جمله به خانواده بزرگ ایثارگران گفت: صدام در 31 شهریور سال 59 وحشیانه به کشورمان حمله کرد و جوانان انقلابی و ولایتمدار با کمترین تجهیزات به مقابله با دشمن بعثی رفتند که از همه لحاظ توسط استکبار جهانی تجهیز شده بود.
وی ادامه داد: امروز هم درگیر جنگی تمام عیار با آمریکا هستیم که در حوزه اقتصادی به جنگ آمده است و در سایر کشورها و بلاد اسلامی هم جنگ نظامی راه انداخته تا به زعم و خیال خود دین‌زدایی کند و امروز وظیفه مسلمانان است که در این راه فریب نخورند.
موسوی‌اعظم در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به توطئه دیگری به نام داعش که در بلاد اسلامی خونریزی به پا کرد افزود: وقتی امت اسلامی در کنار هم قرار گرفت و متحد شدند خیلی زود این توطئه نیز ریشه‌کن شد.
امام جمعه موقت شهر یاسوج در بخش دیگری از اظهارات خود با تسلیت مجدد عاشورا و با بیان اینکه قیام عاشورا فلسفه خاص خود را دارد افزود: اهداف مهم قیام عاشورا یکی زنده نگه داشتن نهضت و دیگری برطرف کردن تباهی و ظلم و ترویج فرائضی مثل امر به معروف و نهی از منکر بود.
وی در ادامه با قدردانی از اقدامات کنونی دستگاه قضایی در مبارزه و مقابله با فساد گفت: مردم از این اقدامات خشنود هستند و باید روند مبارزه با فساد مستمر و جدی باشد.
موسوی‌اعظم با تاکید بر این که امر به معروف و نهی از منکر از مهم‌ترین اهداف قیام اباعبدالله بوده، افزود: امر به معروف تنها وظیفه روحانیون و یک اداره و دستگاه خاص نیست بلکه همه اقشار مردم باید آمر به معروف و ناهی از منکر باشند تا جامعه اصلاح شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

دانشمندان دوربین‌هایی در محل دفن مردگان نصب کردند تا حرکات اجساد درون قبرها را موردبررسی ...
پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

موضوع حذف دهک‌های درآمدی برخوردار ظاهرا با توجه به شرایط اقتصادی کشور در دستور کار قرار ...
ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق بارز تروریسم اقتصادی ...