تاریخ انتشار
جمعه ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹
کد مطلب : ۴۱۲۶۸۱
امام جمعه موقت یاسوج:

مردم از کار دستگاه قضایی خشنود هستند

۰
مردم از کار دستگاه قضایی خشنود هستند
کبنا ؛حجت‌الاسلام سید علی‌صالح موسوی‌اعظم امام جمعه موقت یاسوج  در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهر یاسوج با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: قیام عاشورا درس‌های بزرگی برای ما داشت که در مقابل کفار و دشمنان اسلام تا سر حد جان ایستادگی کنیم.
امام جمعه موقت شهر یاسوج سپس با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس به همه از جمله به خانواده بزرگ ایثارگران گفت: صدام در 31 شهریور سال 59 وحشیانه به کشورمان حمله کرد و جوانان انقلابی و ولایتمدار با کمترین تجهیزات به مقابله با دشمن بعثی رفتند که از همه لحاظ توسط استکبار جهانی تجهیز شده بود.
وی ادامه داد: امروز هم درگیر جنگی تمام عیار با آمریکا هستیم که در حوزه اقتصادی به جنگ آمده است و در سایر کشورها و بلاد اسلامی هم جنگ نظامی راه انداخته تا به زعم و خیال خود دین‌زدایی کند و امروز وظیفه مسلمانان است که در این راه فریب نخورند.
موسوی‌اعظم در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به توطئه دیگری به نام داعش که در بلاد اسلامی خونریزی به پا کرد افزود: وقتی امت اسلامی در کنار هم قرار گرفت و متحد شدند خیلی زود این توطئه نیز ریشه‌کن شد.
امام جمعه موقت شهر یاسوج در بخش دیگری از اظهارات خود با تسلیت مجدد عاشورا و با بیان اینکه قیام عاشورا فلسفه خاص خود را دارد افزود: اهداف مهم قیام عاشورا یکی زنده نگه داشتن نهضت و دیگری برطرف کردن تباهی و ظلم و ترویج فرائضی مثل امر به معروف و نهی از منکر بود.
وی در ادامه با قدردانی از اقدامات کنونی دستگاه قضایی در مبارزه و مقابله با فساد گفت: مردم از این اقدامات خشنود هستند و باید روند مبارزه با فساد مستمر و جدی باشد.
موسوی‌اعظم با تاکید بر این که امر به معروف و نهی از منکر از مهم‌ترین اهداف قیام اباعبدالله بوده، افزود: امر به معروف تنها وظیفه روحانیون و یک اداره و دستگاه خاص نیست بلکه همه اقشار مردم باید آمر به معروف و ناهی از منکر باشند تا جامعه اصلاح شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

شناسایی حدود سه هزار داوطلب احتمالی انتخابات مجلس/ پیشتازی اصولگرایان

شناسایی حدود سه هزار داوطلب احتمالی انتخابات مجلس/ پیشتازی اصولگرایان

براساس بررسی‌های انجام شده بیشترین داوطلبان احتمالی به استان آذربایجان شرقی با 501 داوطلب ...
مثلثی شوم، پشت پرده ناآرامی‌های عراق

مثلثی شوم، پشت پرده ناآرامی‌های عراق

البته ملت عراق روزگار سخت‌تر از این را نیز سپری کرده و در گذشته بارها چه در زمان درگیری‌های ...
تنور داغ خرید ملک در کشور همسایه

تنور داغ خرید ملک در کشور همسایه

این روند در جهت مخالف هم صورت می‌گیرد چراکه افراد می‌توانند از تفاوت نرخ ارز سودی کسب ...
اگر شما نماینده مجلس بودید، به تایید اعتبارنامه تاج‌گردون رای می‌دادید؟
بله
خیر