تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۵
کد مطلب : ۴۱۲۴۶۶
دادستان کل کشور؛

مذاکره با آمریکا تسلیم شدن در برابر شیطان بزرگ است

۱
۰
مذاکره با آمریکا تسلیم شدن در برابر شیطان بزرگ است
کبنا ؛
حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری امروز (پنجشنبه) در مراسم بزرگداشت شهید آیت الله قدوسی در همدان، بسیاری از مفاسد در سه حوزه اقتصادی، سیاسی  واخلاقی فرهنگی در کشور را با هدف  ناراضی کردن مردم از طرف دشمنان خارجی و با کمک جریان داخلی دانست و اظهار کرد:  دستگاه اطلاعاتی و امنیتی و دستگاه قضا بر روی آنها اشراف دارند و با این جریان‎ها برخورد می‌کنند.
 وی تأکید کرد: تصور نکنید که برخی از این پرونده‌ها ریشه عادی دارند دشمن در راستای ناامید کردن مردم از هیچ وسیله‌ای فروگذار نمی‌کند تا مردم را نا امید کند.
منتظری با بیان اینکه دشمن عوامل خود را مسئول قرار داده و به هر وسیله‌ای متوسل می‌شود که در 
جامعه بذر ناامیدی و یاس را بپاشند، افزود:  بحث امروز ما در دستگاه قضایی خط  و مسیری است که شهید آیت الله بهشتی و شهید قدوسی برای ما ترسیم کردند و باید پاسدار خون این شهدا باشیم .
وی  گفت: مذاکره با آمریکا تسلیم شدن در برابر شیطان بزرگ است و به فرموده 
مقام معظم رهبری نباید به دشمنی که همه رفتارش خیانت در حق ملت ایران بوده اطمینان کرد.
دادستان کل کشور تصریح کرد: فسادی که امروز دشمن به دنبال گسترش آن است نه تنها در حوزه 
اقتصاد نبوده بلکه در اخلاق و فرهنگ  است که منشاء آن در فضای مجازی رها شده است.
وی ادامه داد: دشمن می‌خواهد با حرکتی خزنده در مسأله حجاب، حجاب  را در جامعه تنزل بدهد و ضعف در اطلاع‌رسانی ما باعث شده که دشمن از این خلل سوءاستفاده کند و اگر موردی از فساد هم باشد آن را خیلی بزرگ جلوه دهند و باعث نا امید کردن مردم و بی اثر کردن تلاش مدیران پاک دست شود.
منتظری با اشاره به اینکه 
پیروزی انقلاب اسلامی جلوه‌ای از قیام عاشورا بود، گفت: در طول چهل سال گذشته همگان شاهد و ناظر بودند که نقش مکتب خونین امام حسین(ع) در حرکت درآوردن مردم ایران و تقابل با استکبار جهانی بی‌بدلیل بوده است.
وی با اشاره به اینکه پیروزی 
انقلاب اسلامی جلوه‌ای از قیام عاشورا بود، افزود: در طول چهل سال گذشته همگان شاهد و ناظر بودند نسل دوم و سوم و چهارم انقلاب  که نقش مکتب خونین امام حسین(ع) در حرکت درآوردن مردم  ایران و امت اسلامی و مبارزه با ظلم و ستم و جهاد فی سبیل الله در تقابل با استکبار جهانی بی‌بدلیل بوده وهست.
دادستان کل کشور با بیان اینکه نزدیک به ۸۵۰ شهید تقدیم به انقلاب کرده است بیان کرد: شهرستان نهاوند نیز نزدیک به ۸۵۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است، شهیدانی که هدفی جز پیمودن راه امام حسین (ع) در اندیشه خود نداشتند شعارهایی که خواندند و حماسه‌هایی که آفریدند فریادی که زدند، جلوه‌ای از جلوه های قیام 
امام حسین (ع) است.
 منتظری با بیان اینکه  شهید قدوسی در زمان حیات خود منشأء خدمات علمی بسیاری بود، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، امام (ره) برای به وجود آوردن نظام قضایی متناسب جمهوری اسلامی، شخصیت ارزنده و برجسته آیت‌الله قدوسی را به عنوان دادستان کل کشور برگزیدند.(ایسنا)
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
ان شاءالله روزی فرا خواهد رسید که در حکومت عدل الهی و ظهور امام مهدی عج الله تعالی فرجه شریف ریا تزویر دروغ دو رویی رنگی ندارد خدایا به حرمت سید الشهدا و آبروی شهدای مظلوم دفاع مقدس چهره های ریا وتزویر را خار و ذلیل بگردان
مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

دانشمندان دوربین‌هایی در محل دفن مردگان نصب کردند تا حرکات اجساد درون قبرها را موردبررسی ...
پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

موضوع حذف دهک‌های درآمدی برخوردار ظاهرا با توجه به شرایط اقتصادی کشور در دستور کار قرار ...
ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق بارز تروریسم اقتصادی ...