تاریخ انتشار
شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳
کد مطلب : ۴۱۲۱۵۹
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد؛

معاملات انتخاباتی را کنار بگذارید/ مدیران فرافکنی نکنند

۴
۱
معاملات انتخاباتی را کنار بگذارید/ مدیران فرافکنی نکنند
کبنا ؛آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در آغازین روز هفته دولت در جمع مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک این ایام اظهار کرد: در شرایط کنونی مدیریت گرفتن کاری سخت است اما مدیریت‌ها نباید در این شرایط سخت به کام مدیران و شیرین برای آن‌ها و سخت و طاقت‌فرسا برای مردم باشد بلکه مسئولان باید در همین شرایط سخت باتدبیر خودکام مردم را شیرین کنند.
نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: البته سنت خداوند است که در پی هر سختی یک آسانی وجود دارد و این شرایط سخت کشور هم خواهد گذشت اما مدیریت‌ها در چنین شرایطی باید بر پایه عقل باشد نه بر پایه پول و مردم شما را خواسته‌اند که تدبیری بیندیشید تا از شرایط سخت عبور کنیم.
ملک‌حسینی ادامه داد: قبل از این‌که پول و بودجه‌ای برای استان بیاید باید مطالعات کار صورت گیرد نه این‌که وقتی پول آمد تازه به فکر چه کنم بیفتیم که باید قبل از هر چیز به مدیریت عقل فکر کنیم.
وی خطاب به مدیران گفت: اگر شرایط را سخت می‌دانید و نمی‌توانید کار کنید آن را به دست دیگری بسپارید چراکه حرکت جهادی خون‌دل خوردن و دردسر دارد.
نماینده ولی‌فقیه در ادامه بابیان اینکه امروزه صدای مبارزه با فساد در کشور بلند شده به بی‌انصافی برخی‌ها اشاره کرد که تبلیغ نظام‌مند بودن فساد در کشور می‌کنند، این‌ها یا نمی‌دادند و یا می‌دانند و بی‌انصافی می‌کنند.
ملک‌حسینی به مصادیقی از فساد اشاره کرد که ازجمله آن‌ها به‌وقت عمل نکردن در کارهاست و همچنین نرم برخورد کردن با مفسده‌های بزرگ و برخورد سخت با خطاهای کوچک است.
نماینده ولی‌فقیه در استان خطاب به استاندار گفت که باید نظارت‌ها و بازرسی‌ها را در استان توسعه دهید و نظارت‌ها را به دوش هم نیندازید و فرافکنی و مسؤولیت گریزی در صورت نگیرد و به همین دلیل باید آقای استاندار حوزه نظارت را در استانداری قوی کند.
وی به بحث استخدام‌ها در استان و مشکلاتی که به وجود آورده هم اشاره کرد و خطاب به مدیران گفت که در استخدام‌ها درست عمل کنید تا به شما حمله نشود و متهم به خویشاوند بازی نشوید.
ملک‌حسینی به زوایایی دیگر از استخدام‌های مسئله‌دار اشاره کرد و گفت: فکر و تصورها بیشتر در مورد استخدام‌های طایفه‌ای و خویشاوندی است درحالی‌که معاملات دیگر مثل معاملات قبل از انتخابات وجود دارد.
وی توصیه‌ای به مدیران کرد که از داشته‌ها زیاد گفته می‌شود و خطاب به آن‌ها گفت: این افتخار نیست که از ظرفیت‌های خدادادی استان حرف بزنیم بلکه ننگ است لذا باید به‌جای بالیدن به ظرفیت‌ها به اقدامات اشاره کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

مردم
Iran, Islamic Republic of
سلام وقت به بخیر
قبول ندارم قبلا کجا بود
Iran, Islamic Republic of
درود بر آيت الله ملگ حسيني جانشين به حق پدر گراميتان هستيد، اميدوارم مديران به حرف هاي شما بيشتر توجه كنند و مخصوصا جناب استاندار، و مهمتر از همه نمايندگان مجلس در راس آنها نماينده مركز استان آقاي زارع دست از انتصابات انتخاباتي بردارد و امثال كه انتخابات داريم دست از اين انتصابات و جابجايي ها در اين ميانه ي سال بردارد، و البته مردم ما آنقدر فهيم هستند كه به اين مديران انتخاباتي اعتماد نكنند.
ياسوج
Iran, Islamic Republic of
با سلام خدمت جناب آيت الله ملك حسيني، چند صبايي است كه كانديداهاي مجلس از فقر مالي شديد و متاسفانه فرهنگي برخي افراد در استان استفاده ميكنند و مردم كم درآمد مخصوصا روستايي رو به سمت فروش پولي راي كشانده اند و سنت ناپاكي است كه متاسفانه در حال نهادينه شدن است و نياز به رهنمود و صحبت شيواي شما راجع به اين موضوع هست خواهشمنديم كمي راجع به اين سنت ناپاك صحبت كنيد براي مردم.
محسن
Romania
جناب اقای ملک حسینی فساد در ادارات و نهاد های دولتی استان بیداد میکند نمونه آن میتوان سازمان .. استان نام برد برید و برسی کنید ببینید چه میگذرد و اصلا نظارتی هست یا خیر؟؟اقای بختیاری چطور عمل میکنند؟؟؟؟
سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سيدرضا اکرمي گفت: اين اولين حضور آقاي ناطق‌نوري در جلسات جامعه پس از سال‌ها بود و اعضا ...
سرنوشت برادران رئیس‌جمهورها!

سرنوشت برادران رئیس‌جمهورها!

داود احمدي‌نژاد ديگر به منتقد رسمي حلقه نزديک به برادرش تبديل‌شده بود؛ انتقادهاي او ديگر ...
پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

کارشناس اسلحه عنوان مي‌کند 9گلوله شليک شده است. بنده درخواست کردم اين مساله در هيات کارشناسي ...