تاریخ انتشار
جمعه ۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷
کد مطلب : ۴۱۲۱۳۰
در خطبه‌های نماز جمعه دیشموک مطرح شد

بودجه جاده تنگ چویل، محور دیشموک - خوزستان کجا رفت

۰
بودجه جاده تنگ چویل، محور دیشموک - خوزستان کجا رفت
کبنا ؛حجت الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه شهر دیشموک ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی گفت: اهل تقوا همنشین صادقین عالم هستند که یکی از صادقین عالم امام زمان(عج) است. تقوا ایجاب می کند که دنبال رضایت امام معصوم باشیم.
امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با اعضای دولت گفت: یکی از توصیه های مقام معظم رهبری نترسیدن از دشمن است مسئولان ما نباید از دشمن بترسند زیرا دشمنی دشمنان از ابتدای انقلاب وجود داشت و در هیچ نوع دشمنی از ابتدای انقلاب تا الان دریغ نکردند.
وی افزود: ملت ما تحریم های مختلف دارویی، اقتصادی و .. شد ولی با وجود چنین تحریم هایی جوانان انقلابی و بومی کشور را خودکفا کردند در چهل ساله دوم حیات انقلاب اسلامی طبق فرمایشات معظم له دشمنان در زمینه های اقتصادی و فرهنگی در برابر ملت ایران همچون گذشته شکست خواهند خورد.
حجت الاسلام علی اکبر راوند با اشاره به تهمت ها و نشر اکاذیب در فضای مجازی گفت: باید مراقب باشیم تا از فرصت فضای مجازی دنبال بصیرت افزایی و تبلیغ دین باشیم.
وی افزود: در فضای مجازی با نقشه شوم دشمنان همراه نشویم و ولنگاری و بی بندباری را ترویج نکنیم.
خطیب سیاسی عبادی جمعه شهر دیشموک با اشاره به آغاز هفته دولت در دوم شهریور گفت: هفته دولت به خاطر شهادت شهید رجائی و شهید باهنر به هفته دولت نامگذاری گردید.
وی افزود: کشور ما  با پنج گام انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن نوین اسلامی می تواند به پیشرفت برسد و ما هنوز در گام سوم هستیم و هنوز دولتی در طراز نظام مقدس اسلامی را مهیا نکردیم.
وی افزود: دولت اسلامی دولتی است که خود را از درون می سازد و خود را خادم ملت می داند و به معنای واقعی اسلامی می شود.
راوند با اشاره به مباهله پیامبر اکرم(ص) با مسیحیان نجران گفت: به خود می بالیم که پیرو دین اسلام هستیم و طبق آیه قرآن پیغمبر به مسیحیان گفت که اگر من بر حق نیستم با فرزندان خود در بیابان همدیگر را نفرین کنیم، مسیحیان ترسیدند و از مباهله با پیغمبر صرفنظر کرد.
وی افزود: در این روز امیرالمومنین در حال رکوع به فقیر زکات می دهد و آیه قرآن در این زمینه نازل می شود که خدمت به فقیر عبادت و بندگی خداوند است.
امام جمعه دیشموک با اشاره به مشکلات منطقه دیشموک خطاب به فرماندار کهگیلویه گفت: از حضور فرماندار کهگیلویه بدون هیچ تشریفاتی در منطقه دیشموک و سرکشی از روستاها تقدیر می کنیم.
وی افزود: بودجه های فرهنگی به دیشموک داده نمی شود و نیاز هست نمایندگی های تبلیغات و فرهنگ ارشاد اسلامی در دیشموک راه اندازی و فرماندار تدابیر لازم در خصوص اتمام بزرگترین جایگاه فرهنگی بخش دیشموک یعنی مصلی نمازجمعه را بیاندیشند.
راوند با اشاره به وضعیت نامناسب راه های ارتباطی دیشموک خطاب به فرماندار کهگیلویه گفت: راه ارتباطی روستاهای سرگچ، رودسمه، پای پره، آجم و رود ریش نامناسب و نیازمند اقدام جهادی است.
وی افزود: بودجه جاده تنگ چویل و محور دیشموک به خوزستان وصول شده ولی تاکنون در اختیار پیمانکار قرار نگرفته است که از فرماندار می خواهیم که بودجه مذکور را هر چه سریعتر در اختیار پیمانکار قرار دهد زیرا سال گذشته در بارندگی ها و سیلاب مردم بخش های دیشموک و چاروسا که ارتباطات زیادی با خوزستان دارند با مشکلات زیادی مواجه شدند.
امام جمعه دیشموک ضمن تقدیر از نعمت گازرسانی به بخش دیشموک گفت: اگر بحث گاز به کندی پیش برود بخش دیشموک در فصل سرما با مشکل مواجه خواهد شد و چند ماهی است که پروژه گازرسانی رها شده است که از فرماندار خواهان پیگیری جدی این مقوله هستیم.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

 طرح چهار ماده‌ای ماکرون، هنوز به نتیجه نرسیده، اما شواهد و قراین نشان می‌دهد که احتمال ...
واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

پرونده دیگری که ممکن است مورد توجه قوه قضائیه باشد، پرونده مهدی جهانگیری برادر اسحاق ...
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...