کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا خبر می‌دهد

معرفی مسؤولان سهل‌انگار در آتش‌سوزی‌ها به استاندار و بازرسی

31 مرداد 1398 ساعت 23:54

وحید محمدی‌تبار مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: لیست تمامی نیروهای داوطلب و خودجوش مردمی که در بحران‌ها، بخصوص غریق نجات و آتش‌سوزی‌های در مراتع و جنگل‌ها تلاش کرده‌اند از طریق فرمانداری‌ها جمع آوری و به نحو مقتضی از افراد مردمی که خدمات دواطلبانه انجام داده‌اند تجلیل خواهد شد.


ستاد بحران استان کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با حوادث طبیعی و غیرمترقبه و به ویژه آتش‌سوزی‌ها امکانات لازم را در اختیار ندارد، با این وجود متأسفانه گاهی بعضی از مسئولان زیر بار مسئولیت‌شان در هنگام آتش سوزی و یا حوادث طبیعی و غیرمترقبه شانه خالی می‌کنند.
وحید محمدی‌تبار مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: با کمک نیروهای مردمی و دولتی آتش سوزی در مناطق حفاطت شده کوه دیل شهرستان گچساران کنترل شد.
محمدی‌تبار افزود: برای کنترل آتش سوزی این منطقه، بنا به درخواست فرمانداری گچساران با بالگرد شرکت نفت، نیرو به ارتفاعات صعب العبور دیل اعزام شد و امروز عصر نیز با هماهنگی که با مرکز فوریت‌های پزشکی استان به عمل آمد برای نیروهای مردمی زحمتکش غذا و آب انتقال داده شد.
مدیرکل مدیریت بحران با تشکر از شرکت نفت، فرمانداری و مرکز فوریتهای پزشکی استان گفت: عملکرد تمامی دستگاههای عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و هشت شهرستان از ابتدای سال تاکنون نظارت و رصد شده و پس از پایان فصل آتش‌سوزی‌ها، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و  اداراتی که بی‌توجهی و سهل‌انگاری کرده‌اند به مقام ارشد اجرایی استان و سازمان  بازرسی معرفی خواهند شد.
محمدی‌تبار گفت: لیست تمامی نیروهای داوطلب و خودجوش مردمی که در بحران‌ها، بخصوص غریق نجات و آتش‌سوزی‌های در مراتع و جنگل‌ها تلاش کرده‌اند از طریق فرمانداری‌ها جمع آوری و به نحو مقتضی از افراد مردمی که خدمات دواطلبانه انجام داده‌اند تجلیل خواهد شد.


کد مطلب: 412112

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/412112/معرفی-مسؤولان-سهل-انگار-آتش-سوزی-ها-استاندار-بازرسی

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir