تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۴۱۲۰۰۷
واکنش کارگران نسبت به بنر قدردانی از رئیس اداره کار شهرستان گچساران؛

دم خروس بنر قدردانی از اداره کار گچساران بیرون زد / کارگران: ما هیچ اطلاعی از بنر قدردانی نداریم، معوقات‌مان پرداخت نشده

۱
۱
دم خروس بنر قدردانی از اداره کار گچساران بیرون زد / کارگران: ما هیچ اطلاعی از بنر قدردانی نداریم، معوقات‌مان پرداخت نشده
کبنا ؛هفته گذشته بنر تقدیر و تشکر کارگران شرکت سابیر سدچمشیر از رئیس اداره کار شهرستان گچساران در این اداره نصب شد که واکنش عده‌ای از کارگران را در پی داشت.
کارگران اخراجی سدچمشیر شرکت زئوتکنیک نسبت به نصب بنر و قدردانی از رئیس اداره کار واکنش نشان داده و آن را به عده‌ای خاص ربط دادند.
این کارگران نسبت به نصب بنر اظهار بی اطلاعی کرده و گفته‌اند: ما ژئوتکنیک‌ها هیچ اطلاعی از نصب بنر و قدردانی نمی‌دانیم و همچنان نسبت به ضایع شدن حقوق خود ناراضی هستیم.
این کارگران گفته‌اند: اتفاقاً ما از اداره کار و مسئولین مربوطه ناراحتیم که گذاشتند به همین راحتی از تهران تا چمشیر حق کارگران خورده بشه.
به نقل از این کارگران، حدود 115 نفر از کارگران یک سال پیش تسویه کرده‌اند و یک سال از این موضوع می‌گذرد و در واقع دو سال است که از عدم پرداخت معوقاتشان می‌گذرد.
کارگران اخراجی سدچمشیر زیرنظر شرکت ژئوتکنیک و سابیر بارها صدای اعتراض خود را به گوش مسئولان رسانده‌اند ولی این اعتراضات برای آنها سودی نداشته است.
در چند سال اخیر اعتراض کارگری به واسطه وضع معیشتی و بی توجهی پیمانکاران و مسئولان نمود بیشتری یافته است.
از جمله این اعتراضات، اعتراض کارگران آذر آب، هپکو، هفت تپه، فولاد اهواز و رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی بوده است. در شهرهای مختلف بوشهر، قزوین، اهواز، تهران و ... به دلایل مختلف از جمله عدم تبدیل وضعیت قراردادها، عدم پرداختی در حقوق اعتراضات و تجمعاتی شکل گرفته است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

کارگر سد
Iran, Islamic Republic of
متاسفم برای اداره # کار و مخصوصا رئیس # که با این کارها و تبلیغات میخواهد اسم و رسمی برای خودش دست و پا کند.عزیز با تلاش و کوشش و دفاع از حق کارگر باید برای خودت جایگاه باز کنی
​​​​​​​ترامپ از مساله ایران چه می‌خواهد؟

​​​​​​​ترامپ از مساله ایران چه می‌خواهد؟

آمریکا حس می‌کند با دادن امتیاز به ایران می‌تواند به توافق برسد. گروه‌های زیادی در آمریکا ...
سعید حجاریان، عباس سلیمی نمین و محسن امین زاده

جدال سلیمی‌نمین با اصلاح‌طلبان؛ چه کسی جنگ‌طلب است؟!

پاسخ سلیمی نمین دیگر واکنشی از سوی حجاریان در پی نداشت. اما یکی دیگر از فعالان جریان ...
مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

دانشمندان دوربین‌هایی در محل دفن مردگان نصب کردند تا حرکات اجساد درون قبرها را موردبررسی ...