کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سید کامل تقوی نژاد معاون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور پیامی مطرح کرد

آمیر احمد تقوی یاور مردم کهگیلویه و بویراحمد بود

25 مرداد 1398 ساعت 0:44

آمیر احمد تقوی عالمی ساده زیست، آزاده، صریح اللهجه و مدافع دانا و توانمندی برای انقلاب اسلامی و یاوری همیشگی برای مردم کهگیلویه و بویراحمد بود.


سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور پیامی ارتحال آیت الله آمیر احمد تقوی را تسلیت گفت.

متن پیام تقوی‌نژاد به شرح زیر است؛
«إذا مات العالم ثلم فی الإسلام ثلمه لا یسدّها شیء إلی یوم القیامه»
 انالله و اناالیه راجعون
 ارتحال ملکوتی عالم جلیل‌القدر و بنده صالح خداوند، حضرت حجت الاسلام والمسلمین آمیر احمد تقوی مقدم، عمیقاً موجب تأثر و تألم شد.
 ایشان عالمی ساده زیست، آزاده، صریح اللهجه و مدافع دانا و توانمندی برای انقلاب اسلامی و یاوری همیشگی برای مردم کهگیلویه و بویراحمد بود.
 بدون شک با ارتحال آمیراحمد تقوی مقدم، جنوب کشور و به ویژه کهگیلویه و بویراحمد عزادار شده و عشق و محبت مردم به این عالم فرزانه و روحانیت شیعه در مراسم تشییع ایشان برگ زرین دیگری به وفاداری و ولایت مداری این خطه از ایران عزیز اسلامی خواهد افزود.
 اینجانب درگذشت تأسف‌انگیز این عالم پرهیزگار و عابد را به بازماندگان، خاندان مکرّم، ارادتمندان و شاگردان ایشان به ویژه جناب آقای دکتر سید مصطفی و حجت الاسلام و المسلمین سیدمرتضی تقوی مقدم، تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن فقید سعید علو درجات و برای همه بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارم.


کد مطلب: 411945

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/411945/آمیر-احمد-تقوی-یاور-مردم-کهگیلویه-بویراحمد

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir