تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵
کد مطلب : ۴۱۱۹۴۲
فرماندار اسبق گچساران می‌گوید؛

روایت جالبی از دیدار آیت‌الله آمیر احمد تقوی با رهبر معظم انقلاب

۶
روایت جالبی از دیدار آیت‌الله آمیر احمد تقوی با رهبر معظم انقلاب
کبنا ؛احمد زاده فرماندار اسبق گچساران خاطره‌ جالبی از دیدار آیت‌الله آمیر احمد تقوی با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال 73 روایت کرده که از نظر خوانندگان می‌گذرد؛
در سال 1373 من فرماندار گچساران بودم. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر عظیم الشان انقلاب حفظه الله تعالی در سفر استانی، یک روز برای دیدار مردم شریف گچساران به این شهرستان تشریف آوردند. 
مردم نجیب و ولایتمدار شهرستان در استقبال از حضرت آقا و حضور در صحنه سنگ تمام گذاشتند. 
بعد از دیدار با خانواده معزز شهدا و تقدیم گزارش شهرستان توسط مرحوم آقای متقی کاشانی امام جمعه و بنده به عنوان فرماندار و سپس دیدار با مردم و ایراد سخنرانی در استادیوم ورزشی تختی، برای بدرقه به فرودگاه گچساران رفتیم.
پای پلکان هواپبما مرحوم آیت‌الله ملک حسینی رضوان الله تعالی علیه نماینده فقید ولی فقیه در استان، استاندار وقت، مرحوم حجت الاسلام و المسلمین متقی کاشانی امام جمعه فقید وقت و بنده و جمع دیگری حضور داشتیم. 
حضرت آقا خواستند از پلکان هواپیما بالا روند ولی یکدفعه توقف فرمودند و رو به جانب ساختمان فرودگاه کردند و فرمودند آمیراحمد دارند میان.
بنده برگشتم بهمان طرف دیدم آن مرد روحانی بزرگوار و مخلص و مجاهد، با عشق و با تمام وجود دوان دوان بطرف حضرت آقا می‌آیند. نزدیک که شدند نفس زنان با همان حالت و با تمام وجود بطرف رهبر معظم می‌آمدند و حضرت آقا هم چند قدم با علاقه بطرف ایشان رفتند و از دور دستها و آغوش باز فرمودند و بجای دست دادن یا سلام علیک متعارف ایشان را در آغوش گرفتند و این صحنه شاید یکی دو دقیقه‌ای طول کشید تا سید که از نفس افتاده بودند نفس تازه کردند و بعد از مصافحه خدا حافظی فرمودند و آقا تشریف بردند. 
آنچه برای من جالب و زیبا بود تلاش با تمام وجود مرحوم آمیر احمد (ره) عزیز و دوست داشتنی برای رساندن خود به حضرت آقا برای تشکر و خداحافظی بود که با وجود پیری هروله کنان و دوان دوان می‌آمدند و در مقابل هم اسم بردن از ایشان با نام محلی و استانی آمیر احمد از طرف حضرت آقا و در مقابل آن عشق وعلاقه مرحوم آقا سید، در آغوش گرفتن ایشان توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی حفظه الله تعالی بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...