تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹
کد مطلب : ۴۱۱۸۹۵

قدردانی کارگران سد چم شیر از رئیس اداره کار شهرستان گچساران

۱
۰
قدردانی کارگران سد چم شیر از رئیس اداره کار شهرستان گچساران
کبنا ؛
کارگران سدچمشیر که پیش از این بارها به دلیل مشکلات مالی و پرداخت نشدن حقوق خود مراتب اعتراض خود را به گوش مسئولان رسانده اند، با نصب بنر، نسبت به پیگیری های قاسم پرویزی رئیس اداره کار شهرستان گچساران تقدیر و تشکر کردند.
پرویزی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه این شهرستان در این باره گفت: بپیگیری هایی که از طرف اداره کار  و سایر  ادارات و نماینده محترم شهرستان گچساران جناب دکتر تاجگردون و همچنین فرماندار محترم شهرستان صورت گرفته و در حال پیگیری نیز هست، تا مطالبات کارگران عزیز سد و نیروگاه چم شیر که  طبق قانون کار جزء دیون ممتازه بوده ،مقداری پرداخت و مابقی در حال پیگیری و پرداخت می باشد.
پرویزی در ادامه گفت: تا آبان ماه 97 حقوق کارگران سابیر  پرداخت شده است و همچنان پیگیر موضوع هستیم. تا زمانی که حقوق کارگران از معوق خارج و به شکل عادی و ماهیانه پرداخت شود.
کارگران سدچمشیر در گفتگو با کبنا نسبت به پیگیری های پرویزی ابراز رضایت و قدردانی کرده و گفته اند: امیدواریم همانطوری که تا الان پیگیری شده، پیگیری ها ادامه داشته باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

کارگر چم شیر
Iran, Islamic Republic of
خیلی جالبه کار به جایی رسیده که بعد از یکسال سه ماه حقوق معوق رو پرداخت کردن آقایان دست به تملق زده اند.این پیام تشکر از جانب عده ای خاص می باشد و هیچ ارتباطی به کلیه نیروهای چم شیر ندارد.
همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم در اینباره گفت: «خانواده بنده مذهبی بوده و به رعایت ...
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...