تاریخ انتشار
جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
کد مطلب : ۴۱۱۸۲۸
دومین جشن نشاط اجتماعی برگزار شد

نشاط اجتماعی زمینه ساز تقویت جامعه

۰
نشاط اجتماعی زمینه ساز تقویت جامعه
کبنا ؛با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر یاسوج و با استقبال شهروندان دومین جشن بزرگ نشاط اجتماعی در شهر یاسوج برگزار شد.
دومین جشن بزرگ «نشاط اجتماعی، شهروند سالم» از ساعت ۲۱ سه‌شنبه‌شب در آمفی‌تئاتر روباز پارک ساحلی یاسوج با محوریت روانشناسی عشق و ازدواج موفق و آسان و با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح برگزار شد.
شهردار یاسوج در این برنامه گفت: نشاط اجتماعی در همه ابعاد زندگی جامعه نمود پیدا می‌کند و برگزاری چنین برنامه‌هایی که با شادی و مسائل کارشناسی همراه است می‌تواند کمک شایانی به افزایش نشاط اجتماعی کند.
نستهن مقدم بیان داشت: شهرداری و سایر دستگاه‌های فرهنگی برای برگزاری چنین برنامه‌هایی وظیفه‌دارند و لازم است شهروندان نیز با مشارکت در این برنامه‌ها به تحقق نشاط اجتماعی کمک کنند.
مقدم تصریح کرد: برای هر اجتماعی ضروری است که ساعاتی از اوقات فراغت خود را گرد هم بیایند و ضمن گذراندن حضور در برنامه‌های مفرح و شاد، از پیام‌های این برنامه‌ها که در این برنامه با موضوع عشق و ازدواج آسان و موفق و همچنین شهروند سالم است، استفاده ببرند.
شهردار یاسوج تأکید کرد: از ابتدای امسال برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی اجرا و برنامه‌ریزی‌شده است.
بر اساس این گزارش، در دومین جشن نشاط اجتماعی و شهروند سالم، برنامه‌های متنوعی ازجمله نمایش طنز، موسیقی محلی و پاپ و همچنین برنامه‌های کارشناسی با موضوع برنامه برگزار شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...