تاریخ انتشار
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱
کد مطلب : ۴۱۱۵۱۳
در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان گچساران مطرح شد

انتقاد معاون آموزش و پرورش گچساران از متولیان؛ تجلیل دختران تلخاب شیرین گچساران غریبانه و با حضور افراد ناآگاه

۶
۲
انتقاد معاون آموزش و پرورش گچساران از متولیان؛ تجلیل دختران تلخاب شیرین گچساران غریبانه و با حضور افراد ناآگاه
کبنا ؛مراسم تجلیل از تیم هاکی دختران در روستای تلخاب شیرین گچساران در منزل شخصی با حضور پروین تاجگردون خواهر نماینده گچساران و باشت و رئیس هیئت هاکی استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی برگزار شد که امروز حمید قربانی معاون آموزش و پرورش استان این تجلیل را در شأن این ورزشکاران ندانست و از کسانی که متولی این کار بودند، انتقاد کرد.
حمید قربانی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت اوقات فراغت شهرستان گچساران که (7 مرداد ماه 98) به ریاست خوان پایه فرماندار گچساران برگزار شد، اظهار کرد: از آغاز تعطیلات تابستانه تاکنون 3 جلسه با موضوع طرح اوقات فراغت در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار شده است.
وی با بیان اینکه از 2 سال اخیر تاکنون شرکت هر دانش آموز در طرح اوقات فراغت باید در سامانه نام نویسی شود، اظهار کرد: امسال در طرح اوقات فراغت دانش آموزی تعداد ۲ دارالقرآن و ۲ کانون تربیتی با بیش از 30 مربی تربیتی در حال فعالیت هستند.
قربانی با اشاره به اینکه تعداد 6 کانون ورزشی در طرح اوقات فراغت دانش آموزی فعالیت دارند، افزود: برگزاری 2 اردوی زیارتی و سیاحتی به مشهد مقدس از دیگر اقدامات آموزش و پرورش در تابستان است.
این مسوول ادامه داد: برگزاری اردوی علوی برای دانش آموزان دختر بی‌بضاعت روستایی از دیگر اقدامات آموزش و پرورش در این ایام بوده است.
معاون تربیتی و فرهنگی آموزش و پرورش گچساران خاطرنشان کرد: می‌طلبد که اداره ورزش و جوانان در پر کردن اوقات فراغت دانش آموزی همکاری لازم داشته باشد.
 قربانی در ادامه به تشکیل و تجلیل از تیم هاکی دختران در روستای تلخاب شیرین گچساران اشاره کرد و گفت: تجلیل از این دانش آموزان غریبانه انجام گرفته آن هم توسط کسانی که از ورزش آگاهی ندارند.
وی ادامه داد: جمع کردن مقام آوران تیم  هاکی دختران تلخاب شیرین در یک خانه در شان این ورزشکاران نبوده است.
قربانی گفت: تجلیل از این افراد آن هم بدون حضور متولیان امر از جمله رئیس آموزش و پرورش کار درستی نبوده است.
معاون تربیتی و فرهنگی آموزش و پرورش گچساران  خاطرنشان کرد: برای تشکیل این تیم ۳ ماه زحمت کشیده شد و با حمایت از این دانش آموزان می توان آینده بهتری را برای ورزش گچساران رقم زد.
 
 
 
تصاویر مراسم تجلیل از تیم هاکی دختران روستای تلخاب شیرین
نام شما

آدرس ايميل شما

چشم عقاب
Iran, Islamic Republic of
عامل بدبختی ورزش اموزش وپروش خود. اقای قربانی با حمایتها از پروانه پناهپوری.کدام جلسات اوقات فراغتی که هیچ مسول انجمنی خبر ندارد کجا هفت رشته هم وغم شما شده هندبال وبس.چرا تنها مکان اوقات وفراغت دانش اموزان گچساران باید چندین چند ماه تعطیل باشد مخصوصا این چهار ماه که هیچ مشکلی نداره.چرا سالن کفپوشش نو است شده محل اسکیت بازی و خانم. با کدتم عقل وتفکر....
تحصیلکرده
Romania
اینها دوباره انتخابات نزدیکه و جز بازیهای سیاسیشونه و گرنه به. چه ربطی داره
. چه سنخیتی با ورزش داره در باغ. با سلامتی بازی میشه
بنو
Iran, Islamic Republic of
وقتي خاله هست. كيلو چنده بنده خدا.يه چوب خشك گذاشتن در دست
قرقانی ستون تیم هاکی
Iran, Islamic Republic of
جلسه تقدیرازتیم هاکی فقط جنبه تبلیغاتی جهت جلب رای برای تاجگردون بود.همه روستای تلخابشیرین ازدست کارهای . واطرافیانش ناراضی وشاکی هستند.این روستادوره گذشته ازتاجگردون حمایت بیسابقه ای داشت اماامسال همه ازایشان رویگردان شده اندوتاامروز رقابت دراین روستابین آقای دکترزینلزاده وخانم فولادی است.تاجگردون پنجاه هوادارهم ندارد.میدانیم وشک نداریم که درروزهای نزدیک انتخابات ازسوی نماینده یک جلسه تقدیروتشکرازتیم هاکی انجام میشود.کیست که هدف تاجگردون رانشناسد.هرچه باشدنان گندم خورده ایم ومیدانیم تاجگردون خودش رادلسوزمان جامیزندولی تاازمادورشدهیچ کاری به ماندارد.
سوال
Iran, Islamic Republic of
ببخشید مشهدی پ..سمتش چیه به چه عنوانی اومده اخه چند جای دیگه هم دیدم رفته ممنونم جواب بدین
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...