تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۹
کد مطلب : ۴۱۱۳۲۶
فرمانده انتظامی مازندران مطرح کرد

سرقت 40 میلیاردی زن نمکی در قائمشهر

۰
سرقت 40 میلیاردی زن نمکی در قائمشهر
کبنا ؛در پی وقوع چندین فقره سرقت طلاجات و اشیاء قیمتی از منازل شهروندان قائمشهری، موضوع در دستور کار انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این ماموریت کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قائمشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه سارق را شناسایی کردند.
میرفیضی تصریح کرد: متهم که زنی 50 ساله و اهل یکی از استان های جنوب غربی کشور است با همدستی پسر 33 ساله خود به بهانه خرید نان خشک و فروش اقلام خرد به در منازل شهروندان مراجعه کرده و با شناسایی افراد دارای تمکن بالا در فرصتی مناسب اقدام به سرقت طلا و اشیاء قیمتی از منزل آنان می کرد.
این مقام انتظامی، خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهم و فرزند وی که حدودا 5 ماه در این شهرستان سکونت داشتند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.
میرفیضی یادآور شد: در بررسی حساب های بانکی متهمان که هرکدام دارای چندین فقره سابقه کیفری نیز هستند 4 میلیارد ریال وجه نقد که از طریق فروش طلا ها به دست آورده بودند، کشف شد.
وی افزود: متهمان در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 6 فقره سرقت منزل، طلا و اشیاء قیمتی شهروندان اعتراف کردند؛ با بررسی های به عمل آمده مشخص شد این افراد بیش از 40 میلیارد ریال از اموال مال باختگان را به سرقت برده اند که تلاش برای کشف اموال سرقتی ادامه دارد.
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهرونان توصیه کرد: از اعتماد به افرادی که تحت هر عنوانی به درب منزل آنان مراجعه می کنند خودداری کرده و حتما منزل و محل کسب خود را به سیستم های امنیتی و هشدار دهنده مجهز کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...