کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیرعامل باشگاه نفت و گاز گچساران خبر داد

تمدید قرار داد سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران / نادریان سرمربی می‌ماند

29 تير 1398 ساعت 9:05

قرار داد سرمربی تیم فوتبال نفت وگاز گچساران برای فصل جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور تمدید شد.


مدیرعامل باشگاه نفت و گاز گچساران گفت: قرار داد یوسف نادریان سرمربی تیم فصل گذشته فوتبال نفت وگاز گچساران برای فصل جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور تمدید شد.
سید حمیدرضا حسینی افزود:با بررسی گزینه های مختلف و با توجه به شرایط منطقه ای و مالی موجود در باشگاه با آقای نادریان به عنوان سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان نفت وگاز گچساران برای فصل جدید به توافق رسیدیم وتمرینات تیم از روز شنبه آغاز می شود.
حسینی در ادامه گفت:برنامه باشگاه استفاده از بازیکنان بومی است و در صورتی که کادر فنی نتواند بازیکنان مدنظر خود را از میان گزینه های بومی تامین کند از بازیکنان تقویتی استفاده خواهد شد.
مدیرعامل باشگاه نفت وگاز گچساران افزود:در انتخاب کادر فنی دست سرمربی را باز گذاشته ایم اما اولویت ما استفاده از مربیان بومی خواهد بود.
گفتنی است که یوسف نادریان سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران متولد 1346 دارای مدرک مربیگری A آسیا و مربیگری را از سال 1378 آغاز کرده است وی سابقه صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور در سال 92 با تیم نفت و گاز گچساران را در کارنامه خود دارد و در سال 94 با این تیم هم تا مسابقه پلی آف لیگ دسته دوم رسید.


کد مطلب: 411182

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/411182/تمدید-قرار-سرمربی-تیم-فوتبال-نفت-گاز-گچساران-نادریان-می-ماند

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir