کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

درگفت و گو با کبنا مطرح شد؛

سهم دیشموک از اعتبارات در کمیته برنامه ریزی

26 تير 1398 ساعت 23:44

بخشدار دیشموک با اشاره به سهم دیشموک از محل اعتبارات کمیته برنامه ریزی،گفت: پروژه ابیاری پمپاژ رودسمه با یک میلیاردو90میلیون تومان بصورت جدی کلید می خورد.


بخشدار دیشموک با اشاره به سهم دیشموک از محل اعتبارات کمیته برنامه ریزی،گفت: پروژه ابیاری پمپاژ رودسمه با یک میلیاردو90میلیون تومان بصورت جدی کلید می خورد.

صفا حبیبی به تشکیل نشست کمیته برنامه ریزی توزیع اعتبارات از محل اعتبارات نفت و متوازن و حتی ارزش افزوده اشاره و گفت: یک میلیارد و 90 میلیون تومان برای پروژه یک هزار هکتاری پمپاژ رودسمه_ دلی_ ده احمد در جهت ایجاد اشتغال و ابیاری زمین های کشاورزی؛ تخصیص داده شد.

وی افزود: همچنین یک میلیارد و 60 میلیون تومان برای تکمیل مصلی شهر دیشموک و سیصد میلیون تومان برای چمن ورزشی شهر درنظر گرفته شد.
 
حبیبی بیان کرد: 360 میلیون تومان برای تکمیل سالن ورزشی درغک از محل ارزش افزوده؛ اختصاص یافت.

بخشدار دیشموک به بحث جاده راه ارتباطی دیشموک و قلعه ریسی اشاره و اذعان کرد: روکش اسفالت دیشموک _جاورده بصورت حتمی برای امسال در دستور کار است.

بخشدار دیشموک به اهمیت جاده دیشموک_خورستان هم اشاره کرد و گفت:  جاده تنگ چویل به خورستان هم از همین محل؛ تامین اعتبار و تسهیل می یابد.

حبیبی به مشکلات اجم پرداخت و گفت: 700 میلیون تومان جهت احداث پل 40 متری  اجم تخصیص یافته است.

بخشدار دیشموک توجه کمیته برنامه ریزی به راههای روستای دیشموک را مورد تقدیر دانست و گفت: برای بهبود وضعیت راههای روستایی اعتباراتی در نظر گرفته شد که در ادامه جزییات بیشتری منتشر خواهیم کرد.

حبیبی با بیان اینکه؛ هدف کمیته برنامه ریزی  تکمیل پروژه هایی است که در استانه تکمیل هستند؛ گفت: برای احداث سکوی ورزشی ورزشگاه ازادی شهر و حوزه منابع طبیعی هم تدابیری خوبی اندیشیده شده است.


کد مطلب: 411123

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/411123/سهم-دیشموک-اعتبارات-کمیته-برنامه-ریزی

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir