کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

شهردار یاسوج:

متکدیان یاسوج جمع‌آوری می‌شوند

26 تير 1398 ساعت 16:44

جمع‌آوری متکدیان و کودکان خیابانی در دستور کار قرار گرفت و مکانی برای نگهداری متکدیان شهر یاسوج مشخص شده است.


نستهن مقدم شهردار یاسوج در گفت‌وگو خبرنگاران با اشاره به عدم ارائه خدمات به ساخت و سازهای غیرمجاز گفت: جلسات متعددی برای جلوگیری از ارائه خدمات به ساخت و سازهای غیرمجاز گرفته شد تا دستگاه‌های خدمات‌رسان به ساخت و سازها خدمات ارائه نکنند.
شهردار یاسوج در بخش دیگری از سخنان خود به جمع‌آوری متکدیان و کودکان کار اشاره کرد و گفت: جمع‌آوری متکدیان خیابانی و کودکان کار در دستورکار شهرداری یاسوج است حتی مکان لازم با همکاری بهزیستی برای نگهداری متکدیان مشخص شده است.
وی بیان کرد: شهرداری یاسوج پروژه نقاشی دیوارها را در دست انجام دارد که از همکارانم خواستم در این پروژه کودکان کار که بخشی از آنها دانش‌آموزان هستند را به همراه خود ببرند تا آنها کار نقاشی دیواری را فرا گیرند و شاهد حضور آنها در چهارراه‌ها و معابر که خطراتی را به دنبال دارد نباشیم.
این مسوول عنوان کرد: جمع‌آوری وانت بارها کار سخت، پیچیده و خسته کننده‌ای بود اما با ایجاد بازارچه میدان میوه و تره‌بار وانت بارها از سطح شهر جمع‌آوری شد.
مقدم با اشاره به آمار بالای سازه‌های موقت در استان گفت: هیچ مجوز جدیدی برای دکه‌ در شهر یاسوج به کسی ندادیم اما جابه‌جایی دکه‌ها وجود داشته است.


کد مطلب: 411103

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/411103/متکدیان-یاسوج-جمع-آوری-می-شوند

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir