تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲
کد مطلب : ۴۱۱۰۵۹
طی آئینی:

«جمشید ارسلان جو» رئیس ستاد اقشار بسیج در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد شد

۱
«جمشید ارسلان جو» رئیس ستاد اقشار بسیج در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد شد
کبنا ؛حجت الاسلام والمسلمین حکمتی نیک با تبریک دهه کرامت گفت: حدیث سلسله الذهب در زمان‌های مختلف روایت شده است و توحید و وحدانیت به خداوند دژ محکمی در روز حساب است.
وی با بیان اینکه اعتقاد به توحید از اصول و مبانی مسلمانان می‌باشد گفت: توحید و ولایت از اعتقادات مسلمانان و شیعیان بوده و باید در راه آن گام برداشت.
 سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل در آئین معارفه رئیس ستاد اقشار بسیج با تبریک ولادت امام رضا ع و دهه کرامت گفت: سپاه از دو بخش بسیج با ۲۲ قشر و مجموعه سپاه که وظیفه پشتیبانی را برعهده دارند تشکیل شده است.
 خرم دل با بیان اینکه دشمن بدنبال دست یابی به گلوگاه‌های کشور و براندازی انقلاب می‌باشد گفت: رهبری، ارمان و مردم از داشته‌های اصلی یک انقلاب بوده و از ابتدای انقلاب تا کنون رهبری با نشان دادن صراط مستقیم و آرمان‌های انقلاب، پرچم جمهوری اسلامی را برافراشته نگه داشته و دشمن که همه راه‌ها و دشمنی‌هایش را آزموده این بار یکی از داشته‌های اصلی انقلاب یعنی مردم را نشانه گرفته و با تحریم، تحریک و فتنه بدنبال براندازی انقلاب است.
 وی ابراز داشت در سالهای گذشته ۲ شبکه ماهواره‌ای وجود داشت اما الان دشمن بالغ بر ۲۰۰ شبکه ماهواره‌ای بر علیه انقلاب و مردم راه انداخته است.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت اقشار بسیج فرمانده ای برای هم افزایی و اتحاد مردم است و می‌تواند در این راستا گام بردارند تا دشمن نتواند دشمنی خود را در مقابل مردم ایجاد کند.
گفتنی است در این نشست سرهنگ پاسدار جمشید ارسلان جو به عنوان رئیس ستاد اقشار بسیج در سپاه فتح معرفی شد.
 جمشید ارسلان جو در این نشست گفت: هدفم خدمت به مردم، اعتلای اهداف بسیج، ایجاد اتحاد بین اقشار مختلف و مقابله با فتنه انگیزی دشمنان انقلاب می‌باشد.
وی ابراز داشت امید وارم در این منصب بتوانیم باری از دوش مردم بردارم
 
نام شما

آدرس ايميل شما

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم در اینباره گفت: «خانواده بنده مذهبی بوده و به رعایت ...
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...