تاریخ انتشار
جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶
کد مطلب : ۴۱۰۹۷۸
سفر غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا به دیشموک حاشیه ساز شد؛

امام جمعه: سفر مسئولان شهرستان دیگر به بخش «دیشموک» بدون مجوز بود / الحاق آجم به مارگون شدنی نیست

۱۰
۰
امام جمعه: سفر مسئولان شهرستان دیگر به بخش «دیشموک» بدون مجوز بود / الحاق آجم به مارگون شدنی نیست
کبنا ؛حجت الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه شهر دیشموک در خطبه‌های نماز جمعه این هفته (21 تیرماه 98) ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی با اشاره به صدور پیام انقلاب اسلامی در جان گفت: انقلاب ما فراز و فرودهای زیادی از اوایل داشته است ولی آن چیزی که پیام انقلاب را به جهانیان صادر می‌کند و بر قلب‌ها حکومت می‌کند وجود رهبران الهی و بندگان مخلص خداوند است.
 وی افزود: کسی همچون شیخ ابراهیم زکزاکی از اوایل انقلاب با دین حضرت امام خمینی (ره) شیعه می‌شود و دین مبین اسلام را تبلیغ می‌کند و تا جایی پیش می‌رود که شش نفر از فرزندانش را در جلوی چشمش شهید می‌کنند ولی ایشان به تاسی از امام حسین (ع) تبلیغ دین را انجام می‌دهد.
 حجت الاسلام راوند در همین زمینه ادامه داد: از جمله فعالیت‌های شیخ زکزاکی ایجاد کمیته‌های مختلف بهداشتی، اجتماعی و.. در بین مردم جهت اصلاح امور و حل مشکلات آنان است. از جوامع بین المللی و حقوق بشر می‌خواهیم که به وضعیت ایشان در نیجریه رسیدگی کنند که چرا او را به بیمارستان انتقال نمی‌دهند.
 امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به خوی خباثت‌آلود دولت انگلیس گفت: توطئه علیه کشورها، بمباران وحشیانه، به وجود آوردن گروه‌های تروریستی و توقیف نفتکش جمهوری اسلامی ایران از جمله خباثت‌های دولت انگلیس است.
 راوند با اشاره به قیام خونین مسجد گوهرشاد علیه کشف حجاب رضاخانی گفت: بدترین توطئه‌ها، توطئه‌های فرهنگی است که رضاخان با توطئه انگلیس بر سر کار آمد و با ایجاد و اجرای مسئله کشف حجاب درصدد نابودی اسلام و دین مردم شدند.
 وی افزود: در حال حاضر هم کسانی هستند که با کمپین‌های مختلف درصدد بدحجاب کردن جامعه هستند اما باید بدانند که کانون و تحکیم خانواده با حجاب اسلامی شکل می‌گیرد. اسلام از ما حجاب را خواسته و باعث مصونیت و امنیت کانون خانواده می‌شود، کسانی که به دنبال ترویج بدحجابی‌اند به دنبال بی غیرت کردن مردان هستند و ما باید با امر و نهی خودمان هوشیار باشیم و جلوی بد حجابی را بگیریم و نسبت به حجابمان غیرت داشته باشیم.
 خطیب سیاسی عبادی جمعه شهر دیشموک با اشاره به سالروز میلاد امام رضا (ع) گفت: باید به خودمان ببالیم که میزبان امام رضا (ع) هستیم و انقلاب ما به برکت امام رضا (ع) دوام دارد و به پیش می‌رود.
 وی افزود: سیره امام رضا (ع) کمک به هم نوعان و بندگان خدا بود که برماست به تاسی از آن امام همام به مسلمانان کمک کنیم و بین خودمان ودیگران تفاوتی قائل نشویم و با ارتقا پیدا کردن شغل و یا پست و مقام به مردم فخر نفروشیم و دست محرومان را بگیریم و ملاک برتری تقوای الهی است که امروز بعد از نماز مغرب و عشا با حضور در جشن میلاد دین خودمان را ادا کنیم و از حضور مردم ولایی شهر دیشموک در استقبال باشکوه از پرچم و خادمان امام رضا (ع) در روزهای گذشته نهایت تقدیر و سپاس را دارم.
 حجت الاسلام علی‌اکبر راوند با اشاره به سالروز آغاز به کار نهاد شورای نگهبان به فرمان حضرت امام خمینی گفت: نهاد مقدس شورای نگهبان حافظ و حاکم بر جمهوریت و اسلامیت نظام است و دشمنان به اذعان خودشان این پاسبانی و حراست را اقرار کردند به همین خاطر شورای نگهبان را مورد هجمه‌های تبلیغاتی قرار می‌دهند تا جایگاه آن را تضعیف کنند و طبق گفته معمار کبیر انقلاب شورای نگهبان در برابر ابرقدرت‌های مادی ایستاده است.
 امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به بودجه‌های صرف شده در حوزه کشاورزی در دهستان آجم بخش دیشموک گفت: در 45 کیلومتری شهر دیشموک در دهستان آجم بودجه‌های زیادی توسط دولت هزینه شد که الان موقع بهره برداری و استفاده از این طرح کشاورزی است و از مسئولین خواهان توجه جدی جهت به ثمر نشستن این طرح را دارم.
 وی با اشاره به سفر برخی از مسئولین استانی به منطقه آجم بدون مجوز از بخشداری دیشموک افزود: مسئولینی از استان به دهستان آجم سفر می‌کنند و با مسئولین بخش ما هیچ گونه هماهنگی در این زمینه صورت نگرفته که برخی هدف از این سفر مسئولین شهرستانی دیگر را جدا کردن دهستان آجم از بخش دیشموک دانستند.
 راوند در همین خصوص ادامه داد: اولاً اگر کسی به منطقه‌ای سفر می‌کند و دنبال خدمات رسانی است باید با مسئولین بخش ما هماهنگ می‌کردند. ثانیاً اگر این گمانه زنی واقعیات داشته باشد که بعضی‌ها دنبال الحاق کردن آجم به بخش مارگون هستند چنین کاری شدنی نیست زیرا اگر کسانی به دنبال ضربه زدن به بخش دیشموک هستند تا بخش مارگون ارتقا پیدا کند و شهرستان شود این قابل پذیرش نیست. مسئولین ما و فرماندار کهگیلویه که از این موضوع اظهار بی اطلاعی کردند باید بیایند و به مردم پاسخگو باشند که چرا از این قضیه بی اطلاع هستند که مسئولینی در آجم به قول خودشان خدمات رسانی کنند و مسئولین شهرستان و بخش دیشموک بی اطلاع باشند.
بنا به این گزارش، اخیراً در فضای مجازی مطرح شده بود که غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا به روستای آجم دیشموک که در مرز سیلاب کلوار و بخش دیشموک قرار دارد، سفر کرده است. و اینگونه آمده که زارعی به منظور خدمات رسانی به این روستا سفر کرده بود که این سفر با حواشی زیادی روبرو شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

فروزان
Iran, Islamic Republic of
میخواد مردم این روستا بیایند ودر صندوقهای بویر احمد ودنا رای به زارعی بدهند.
حسین
Iran, Islamic Republic of
شما چکاره اید که کسی بیاد یا نیاد
رهام
Iran, Islamic Republic of
سلام از امام جمعه مهترم می خوام سوال کنم که ایا ایشان اصلا می دانند اجم کجاست اصلا از مشکلات مردم خبر دارند بهتره که ایشون به فکر پر کردن جیب خودش باشه و در مورد منطقه اجم هیچ گونه نظری ندهد چون ما نیاز به اظهارنظر ایشان نداریم
Iran, Islamic Republic of
به به حاج آقا شما و مسئولین دیشموک خواب تشریف دارید!!!!!!
بویراحمد
United Kingdom
باسلام.متاسفانه دیگر باب شده وهر هفته باید قسمتی از نماز عبادسیاسی جمعه به حمله به قوه مجریه ومقننه وکلیه مسولین ونهادهایی که همراه جناج خاصی نیستند.وحاج اقا صلواتی هم طبق رویه این هفته را به سفر نماینده بویراحمد ودنا اختصاص داد وماشالله پیش بینی واهداف این سفر را که جدایی روستای محروم اجم هست را محکوم کرد.چند نکته را برادرانه خدمت برادرم حاج اقا صلواتی عرض میکنم .۱-در هیچ جای قانون سفر وسرکشی نماینده مجلسی ازحوزه انتخابیه ای غیر از حوزه وکالت خویش ممنوع نشده است.
۲-بعنوان یک سوال اگر نماینده فعلی بویراحمد ودنا شخصی غیر از غلام محمد زارعی ویا از دوستان وهم فکران ریاست محترم شورای سیاستگذاری ایمه جمعه بود ایا به همین شکل از آن تریبون مقدس تذکر داده میشد یا خیر ؟؟
۳- ضمن اینکه سفر این نماینده به اجم هیچ گونه منع قانونی ندارد ونمایندگان مجلس بعنوان‌ قانونگذار فقط توسط یک حوزه خاص با مرز مشخص انتخاب میشوند وبعداز انتخاب تصمیمات ومصوبات انها برای سراسر کشور هست وهیچ قانون ومصوبه ای مانند مواد قانون اساسی .....را نمی تواند صرفا برای حوزه ای خاص لازم الاجرا کرد.وکلیه حوزه ها موظف به تمکین از مصوبات هستند .پس این شخص در هنگام جلوس بر صندلی سبز تا ترک ان نماینده کل ملت ایران هست .
۴-آیا در حد یک درصد میشود فکر کرد که سفر وملاقات نماینده مردم شریف وبویراحمد ودنا ممکن است باعث خیر وکمک‌به محرمان ان گوشه از استان عزیزمان باشد
۵-فرموده اید بدون هماهنگی وارد این حوزه شده اند واز مقامات شهر دیشموک وفرماندار کسب اجازه ننموده اند.اولا حاج اقا وقتی منع قانونی وجود ندارد پس نیازی به تعیین تکلیف مجدد نیست اگر نیاز بود قانونگذار دراین خصوص قانون یا ایین نامه ای بخشنامه ای تصویب ودستورالعمل را مشخص میکرد.پس نتیجه میگیریم نیازی به اجازه نیست وچنانچه صحبتی هم میشد جنبه احترام ویه عمل تشریفاتی که انجام وعدم انجامش اثری یکسان دارد
به هر حال ما در قبال گفته هایمان مسئول هستیم مادر مقابل فرصت وجایگاهی که به برکت نظام انقلاب واسلام به ما رسیده مسول هستیم .واز امکانات وبیت المال مسلمین وتریبونهای مقدس ومهم صرفا در اوقات مشخص وبه تناسب اوضاع یک جناح در مقابل جناح دیگر استفاده نکنیم .زیرا تریبون نماز جمعه برای کلیه مسلمانان وشیعیان ونمازگزاران هست .نه سوپاپ اطمینان یک جناح خاص وپایگاهی جهت منکوب وتخطئه جناح رقیب ..
نماز عبادی سیاسی جمعه در ذات خود وحدت طلبی واعتصبو بحبل الله جمیعا ولاتفرقوا را دارد .اما متاسفانه افرادی که از انها انتظار میرود منادی وحدت باشند با همراهی اشخاص خاص وجناح خاص وتلاش شدید وشبانه روزی جهت به قدرت رساندن افرادی که مردم واقشار مومن جامعه انها را نپذیرفته اند زمینه بی اعتمادی ونگرانی را در بخش اکثریت جامعه را بوجود اورده..
انشالله که ائمه جمعه ضمن ارشاد وتبلیغ دین مبین اسلام وتشریح احادیث وترویج مطالعه کتب پر مغز دینی مثل نهج البلاغه ونهج الفصاحه که دریایی از اموزه های سیاسی وحکومتداری اسلامی وتکلیف ملت در مقابل حاکم وبلعکس را روشن نموده به جامعه ارامش را تزریق نمایند.
خدواند به همه ما انقدر بصیرت ودیانت عطا فرماید که از بیت المال از حق الناس وحق الله وجایگاهها ومناصب که امانت در نزد ما هستند به نفع گروه وجناح خاصی بر علیه گروه وجناحی دیگر که خود انها سهامدار این بیت المال وزیر سایه همین ولایت فقیه هستند استفاده سو نکنمد .که موجبات ناراحتی مردم در این دنیا ونارضایتی صاحب روز جزا شود.پس مواظب باشیم اعمال رفتار وکردار به گونه ای نباشد که سبب خسران در دین ودنیای ما شود.الهی آمین یارب العالمین
Iran, Islamic Republic of
اعتصبو؟؟؟؟؟؟واعتصمو درسته حالووووو
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
درست فرمودین .چون تایپ با گوشی انجام میشه دیگه صحفه کیبورد گوشی کوچک است .اشتباهات تایپی امکانش زیاده.از توجه شما سپاسگزارم
علی
United Kingdom
آقای نماینده بویراحمد را گلستان کرد حالا وقته آجمه
یک قدم برای رضایت خدا و این مردم بردار نه فقط منافع شخصی و انتخاباتی
بویراحمد را نابود کردی و رفتی سراغ آجم
مجید
Iran, Islamic Republic of
بابا اینقدر حاشیه نسازید.چه اشکال داره نماینده به مناطق استان سفر کنه.مگه قاچاق هست
Iran, Islamic Republic of
طرح تقسیمات کشوری والحاق بخشی یا شهری یا روستایی به منطقه ای دیگر صرفا برای پیشرفت وتوسعه وخدمات بهتر صورت می گیرد من تعجب می کنم به اظهارات مگر جنابعالی اقتصاد دان هستی
یا جامعه شناس وظیفه شما هدایت مردم به رعایت تقوای الهی است ولا غیر لطف کن فرایند توسعه وخدمتگذاری بهتر را به اهلش بسپار
ودر امور تقسیمات منطقه ای که منجر به ملتهب نمودن فضای جامعه وتفرقه می شود جدا خودداری فرمایید
شناسایی حدود سه هزار داوطلب احتمالی انتخابات مجلس/ پیشتازی اصولگرایان

شناسایی حدود سه هزار داوطلب احتمالی انتخابات مجلس/ پیشتازی اصولگرایان

براساس بررسی‌های انجام شده بیشترین داوطلبان احتمالی به استان آذربایجان شرقی با 501 داوطلب ...
مثلثی شوم، پشت پرده ناآرامی‌های عراق

مثلثی شوم، پشت پرده ناآرامی‌های عراق

البته ملت عراق روزگار سخت‌تر از این را نیز سپری کرده و در گذشته بارها چه در زمان درگیری‌های ...
تنور داغ خرید ملک در کشور همسایه

تنور داغ خرید ملک در کشور همسایه

این روند در جهت مخالف هم صورت می‌گیرد چراکه افراد می‌توانند از تفاوت نرخ ارز سودی کسب ...