تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶
کد مطلب : ۴۱۰۸۷۰
در نشست اضطراری مدیریت بحران کهگیلویه مطرح شد

عبور «شهرداری دهدشت» از قانون! / آتش سوزی و غفلت «جهاد کشاورزی» از پسماند مزارع

۴
۰
عبور «شهرداری دهدشت» از قانون! / آتش سوزی و غفلت «جهاد کشاورزی» از پسماند مزارع
کبنا ؛نشست اضطراری مدیریت بحران کهگیلویه پیش از ظهر امروز (16 تیر 98) به ریاست فرماندار کهگیلویه و با حضور معاون فرماندار و دیگر مسوولان در فرمانداری برگزار شد.
دبیر شواری هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کهگیلویه در این نشست، پیش بینی و پیشگیری، آمادگی، مقابله، بازسازی و بازتوانی را از جمله مراحل مدیریت بحران خواند و اظهار کرد: متاسفانه چه در سطح کلان و چه شهرستان ما به موضوع پیشگیری و پیش بینی توجه نمی‌شود و منتظر رخ دادن بحرانی هستیم تا وارد مرحله مقابله و بازسازی شویم.
 سرتیپ خادمی با اشاره به مصوبه (98/2/25) عنوان کرد: مقرر گردید که جهاد کشاورزی کهگیلویه با نصب بنر در ورودی شهرهای تابعه در خصوص جلوگیری از سوزاندن پسماندهای کشاورزی اطلاع رسانی را به عمل آورد  که اینکار صورت نگرفت و پاسخ رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه نیز این بود که اعتبار برای نصب بنر نداریم!
خادمی گفت: مقرر شد که ادارات یک لیست شامل 10 تا 15 نفر از پرسنل خود را برای گروه اطفا حریق معرفی کنند ولی در مواقع بحران هر وقت تماس می‌گیریم، یا مدیر پاسخ نمی‌دهد یا به تنهایی حاضرمی شود که دردی دوا نمی‌کند!    
وی با اشاره به نامناسب بودن وآسیب ماشین‌های آتش نشانی شهر دهدشت وسوق افزود: با این وسایل نقلیه نامناسب، مدیرانی که پای کار نیستند یا به تنهایی در محل حاضر می‌شوند چگونه می‌خواهیم بحران را مدیریت کنیم؟!
خادمی با اشاره به مصوبات مجلس شورای اسلامی در خصوص صدور رایگان پروانه ساخت توسط شهرداری‌ها برای خانه‌های تخریب شده در سیل و زلزله ادامه داد: شهرداری سوق همکاری دارد ولی برخی شهرداران دیگر از جمله شهرداری دهدشت هیچ همکاری ندارد و می‌گوید تا شهروندان پول پرداخت نکنند پروانه ساخت صادر نمی‌شود!
وی در پایان به نقش صداو سیما به عنوان یکی از کارگروه‌های عضو ستاد بحران اشاره و گفت: اطلاع رسانی می‌تواند در حفظ منابع طبیعی و کاهش بحران‌ها اثر گذار باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

مهقلی
Iran, Islamic Republic of
درود بر شرفت مهندس خادمی عزیز.
ما هر وقت به شما مراجعه کردیم برای باز کردن جادهای سیل زده خیلی سریع نامه دادی برای اداره راه و مشکل ما دا حل کردند.
Iran, Islamic Republic of
اگر و تنها اگر يك مدير توانمند در شهرستان كهگيلويه باشد همين مهندس سرتيپ خادمى است مهندس خادمى را جايگزين فرماندار فعلى كنيد
دولول
Iran, Islamic Republic of
مهندس سرتیپ خادمی تنها مدیر سهرستانی است که نگاه اکادمیک به مقوله مدیریت دارند و الحق و الانصاف باید فرماندار میشدند.
جوان ديل
Iran, Islamic Republic of
باكمال تاسف كل باغ هاي مارين 100%سوخت منابع طبيعي زماني آمدكه كارازكارگذشته بوداين درحالي بودكه مردم مارين دست به دامن مردم منطقه بويرالتماس ميكردندموقعي ستادبحران اطلاعيه داد90%باغ هاي ديم جنگل سوخته بودواقعاعملكرددرستي نداشتددريك كليپ ديدم يكي. سوارالاغ هست ويك زن بيچاره عصابدست وتبره به پشت پشت سربرخي پيرمردهاحركت ميكندجاي توبيخ ندارد
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...