تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹
کد مطلب : ۴۱۰۸۶۶
با حضور مسئولان برگزار شد

انتصاب فرمانده سپاه چرام / خرمدل: اختلافات قومی- سیاسی را کنار بگذاریم

۱
۰
انتصاب فرمانده سپاه چرام / خرمدل: اختلافات قومی- سیاسی را کنار بگذاریم
کبنا ؛سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام با بیان اینکه تنها راه مقابله با آمریکا مقاومت است، اظهار کرد: اما باید دید چه چیزی این نوید را به ما می‌دهد که با مقاومت می توانیم آمریکا را به زانو در بیاوریم، یک مطلب این است که ایران را باید از بالا ببینیم که چه وضعیتی دارد و آمریکا را از درون ببینیم که در چه موقعیتی است.
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان داشت: آمریکا یکی از کشورهایی است که سالیان درازی بر کشورهای زیادی سیطره دارد، همه تمدن‌ها در طول تاریخ یک اوج و یک ذلت دارند، آمریکایی که امروز می‌بینید با آمریکای ۴۰ سال پیش تفاوت دارد.
وی افزود: آمریکایی که امروز با آن مواجه هستیم از درون در حال انحطاط است، خانواده‌ای در آن شکل نمی‌گیرد، فرزندان نامشروع، میزان طلاق، قتل و جنایت و بیشترین زندانیان اکنون در آمریکاست.
خرمدل گفت: نابرابری و بی عدالتی در این کشور بیداد می‌کند، امروز در دنیا جایی وجود ندارد که از آمریکا و آمریکایی متنفر نباشد، یعنی یک تنفر اجتماعی نسبت به سیاست‌های این کشور، ناقض قوانین بین المللی و مرتب در حال جنگ و خونریزی است.
این فرمانده، مسئله بعدی را ظهور قدرت‌های جدید مثل چین دانست و خاطرنشان کرد: قدرت‌های جدید هم از نظر نظامی و هم اقتصادی آمریکا را تهدید می‌کنند، از بین رفتن هیبت پوشالی امریکا و بیداری اسلامی از دیگر نکات در تاثیرگذاری مقاومت است چرا که بطن و بدنه مردم بیدار شده و آگاه هستند.
وی افزود: در هر جا نگاه کنید سیاست‌های آمریکا شکست خورده و آمریکا در حال تحقیر شدن است، بی تاثیر شدن قدرت آمریکا را می‌بینیم، امروز فقط داشتن قدرت کافی نیست، اثر قدرت مهم است، این‌هاست که این نوید را می‌دهد که با مقاومت می‌توانیم هم بر آمریکا و هم اسرائیل پیروز شویم.
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این مطلب که این مقاومت شروطی دارد، اتحاد و همدلی را یکی از این شروط دانست و گفت: در هیچ مقطعی از تاریخ، جریان اسلامی شکست نخورده مگر اینکه بینشان جدایی و تفرقه صورت گرفته، امروز ما بیش از گذشته نیاز به انسجام و اتحاد داریم چرا که امروز یکی از سیاست‌های اصلی آمریکا این است که بین اقوام و طوایف ما تفرقه افکنی کند.
وی تکیه بر داشته‌های داخلی خود را از دیگر شروط ذکر کرد و متذکر شد: آمریکا دلش برای ما نمی‌سوزد، باید روی پای خودمان بایستیم، امروز ما در حوزه‌های مختلف پیشرفت‌های شگرفی داریم که می‌توانیم بر دشمن چیره و پیروز شویم.
خرمدل، ادامه داد: حمایت از جریان مقاومت از دیگر شروط است که برای دفاع از خودمان این حمایت صورت می‌گیرد، اگر امروز کیلومتر‌ها با دشمن می جنگیم از انقلاب خودمان صیانت می کنیم.
وی،گفت: گوش به فرمان ولایت داشتن را باید مد نظر قرار دهیم، انقلاب‌های متعددی در منطقه صورت گرفت و همه منجر به شکست شد چون رهبر و ولی نداشتند، امروز بیش از هر برهه ای نیاز  داریم گوش به فرمان رهبر باشیم و کنار بگذاریم اختلافات جناحی و قومی و سیاسی را که مقابل هم صف آرایی کرده‌اند.
این فرمانده در بخش بعدی از سخنان خود ضمن قدردانی از خدمات حسن رضایی و با بیان اینکه ادامه خدمتشان در این شهرستان به اتمام رسید و از وجود ایشان در سطح استان بهره مند خواهیم شد، گفت: آقای پوربهشت از برادران خوش اخلاق و با تجربه است که حضورش برای شهرستان پر برکت خواهد بود و یکی از ماموریت‌های محول شده به وی، بحث کادرسازی مناسب است، قابلیت های خوبی در این ناحیه وجود دارد،انتظار داریم این عزیز تعامل خود را با شورای تامین نیز حفظ کند.
به گزارش کبنا، در این مراسم طی حکمی از سوی حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح استان، پوربهشت به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام منصوب شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

امیریاشاه
Iran, Islamic Republic of
حقایق ی درمورد بی عدالتی .. براثربروز واختلافات سیاسی درمورد امریکا ذکرشد که مصداق این واژه ها درایران خودمان وگاها پررنگ تر آشکار است،منتهی از لحاظ اقتصادی مادرورطه ا وهمدستانش هستیم که حتی بانک های ی ماراهم شامل میشود،ولی درآمریکا ورشکستگی اقتصادی کم رنگ تر هست وبانک. درآن کشورغیراسلامی وجود ندارد،،،،عنصرمقاومت درمقابل نفوذ بیگانه بهترین گزینه است،ولی ملت مانده اند درمقابل آمریکا مقاومت کنند یادرمقابل ظلم دولت مردان بی تدبیر ،،،مقاومت تاکی،،قطعا آمپر مقاومت براثرولتاژ بالا خواهد سوخت وفیوز های مردم خواهد پرید
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...
روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

پدر 38 ساله و مادر 36 ساله قمی که یازدهمین فرزندشان در راه است، از خدا می‌خواهند که این ...