کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه یاسوج مطرح کرد

رقابت ۲۲ هزار کنکوری در کهگیلویه و بویراحمد

3 تير 1398 ساعت 10:47

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی دانشگاه‌ها و مراکز علمی دولتی از ۱۰ تا ۱۲ تیرماه به صورت الکترونیکی توزیع می‌شود.


نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه یاسوج گفت: این آزمون روز‌های پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه جاری همزمان با سراسر کشور در ۶ حوزه امتحانی در شهر‌های یاسوج، دهدشت، دوگنبدان، لیکک، چرام و لنده برگزار می‌شود.
سیاوش باقری بابیان اینکه ۲۲ هزار داوطلب زن و مرد کهگیلویه و بویراحمدی متقاضی شرکت در این آزمون شده‌اند گفت: ۴۰ درصد داوطلبان کهگیلویه و بویراحمدی مرد و ۶۰ درصد زن هستند.
وی ادامه داد: داوطلبان رشته ریاضی هزار و ۱۲۶ نفر، تجربی ۱۳ هزار و ۳۱۲ نفر، گروه انسانی ۵ هزار و ۱۳۰ نفر، گروه هنر ۹۱۸ نفر و گروه زبان‌های خارجه هزار و ۶۴۷ نفر است.
نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه یاسوج اضافه کرد: داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸-۹۹ می‌توانند از دهم تا ۱۲ تیرماه به آدرس اینترنتی sanjesh.org مراجعه و کارت شرکت در آزمون خود را دریافت کنند.
آقای باقری گفت: درب حوزه‌های امتحانی صبح‌ها از ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۷ و ۳۰ دقیقه و عصر‌ها هم از ۱۳ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه برای ورود داوطلبان باز می‌شود.
وی افزود: همراه داشتن تمامی وسایل الکترونیکی ازجمله گوشی تلفن همراه، ساعت دیجیتال، ماشین‌حساب، تبلت، لب تاب و پیجر برای داوطلبان هنگام ورود به حوزه‌های امتحانی ممنوع است.
باقری به داوطلبان توصیه کرد: همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (شناسنامه، کارت ملی) مداد نرم سیاه پررنگ، مدادتراش و پاکن کن برای داوطلبان ضروری است.
آقای باقری ادامه داد: نتایج اولیه کنکور ۹۸ مردادماه و نتیجه نهایی آزمون نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود.


کد مطلب: 410554

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/410554/رقابت-۲۲-هزار-کنکوری-کهگیلویه-بویراحمد

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir