تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸
کد مطلب : ۴۱۰۳۹۱
در مراسم معارفه استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

شوخی‌های تاجگردون با ایلامی‌ها و «واو» / ما قرار است یک معامله با ایلامی‌ها بکنیم حالا به کجا برسد، خدا می‌داند / آقای کلانتری از احمدی «لُر تر» است

۵
۱
شوخی‌های تاجگردون با ایلامی‌ها  و «واو» / ما قرار است یک معامله با ایلامی‌ها بکنیم حالا به کجا برسد، خدا می‌داند / آقای کلانتری از احمدی «لُر تر» است
کبنا ؛مراسم تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور عرف معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد.
بنا بر این گزارش، عصر امروز (26 خرداد ماه 98) با حضور نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس، فرمانده سپاه فتح استان، رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیران ارشد کهگیلویه و بویراحمد، چهره‌های سیاسی، عشایر، اقشار مختلف مردم و جمع زیادی از اهالی استان‌های ایلام و خوزستان در این مراسم حضور داشتند.
غلام رضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در ابتدا صحبت‌هایش را با شوخی آغاز کرد و گفت: آقای هاشمی پور نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به من گفت که ببین آقای تاجگردون فقط می گویند استان کهگیلویه و بویراحمد و اسمی از گچساران نمی‌برند و من گفتم ما با همین «و» که داریم کارهایمان را انجام می‌دهیم. [خنده حضار]
وی در ادامه هاشمی پور از بین حضار گفت: «و» را می‌گیریم که تاجگردون پاسخ داد که فعلاً «واو» جایی گیر کرده نمی‌توان بیرونش آورد.
تاجگردون در ادامه با شوخی گفت: کلانتری لرتر از آقای احمدی است. آقای احمدی یه چیزهای اضافه داشت و اما این کاملاً لر است. ما قرار است یک معامله با ایلامی‌ها بکنیم حالا به کجا برسد. مدیریت این کارها را آقای فیلی وارد است. [خنده حضار].
وی گفت: آقای هاشمی گفت که ما نمایندگان رقابت نداریم بلکه فقط در کارهای عمرانی رقابت داریم که آنجا هم رقابتی نداریم و کنار هم هستیم.
در ادامه تاجگردون به سابقه دوستی‌اش با آقای احمدی گریزی زد و گفت: من هنوز در گوشی‌ام شماره آقای احمدی را به نام احمدی تربیت مدرس ذخیره کرده‌ام، نه به عنوان احمدی مجلس یا استاندار. بنده حرف جدی ندارم، آقای کلانتری در استان مدیران خوب و ارزشمندی داریم و کمک کار خوبی هستند.
نماینده مردم در شهرستان‌های گچساران و باشت خطاب به کلانتری گفت: همانند گذشته در کارهای بودجه، عمرانی و اقتصادی که در خدمت استانداران گذشته بودیمف در خدمت شما و تیمتان هستیم.
تاجگردون گفت: آنچه برای من مهم است و در حرف‌های آقای مزارعی هم بود این است که مردم و احترام به مردم خیلی مهم است. شاید ما تا کنون کوتاهی داشته باشیم و باید خدمت به مردم ادامه پیدا کند.پ
مجری برنامه بعد از صحبت‌های تاجگردون گفت که آقای دکتر تاجگردون یخ جلسه را شکست.
نام شما

آدرس ايميل شما

مهقلی
Iran, Islamic Republic of
چه بگویم ؟ سخنی نیست
در همه خلوت این شهر، آوا
جز ز موشی که دراند کفنی، نیست.

وندر این ظلمت جا
جز سیانوحه ی شو مرده زنی، نیست.

ور نسیمی جنبد
به ره اش
نجوا را
نارونی نیست.

چه بگویم؟
سخنی نیست...
ب
Iran, Islamic Republic of
نمایندگان باید در پیشگاه خدا مسئول باشند.حق الناس زیاد بدهکارند
مرادیان
Iran, Islamic Republic of
یه دونه مدیر دلسوز فقط اگه باشه تو استان فقط خودتی .....درود بر دکتر تاجگردون ...
ریزبین
Iran, Islamic Republic of
تاجگردون باشوخی هم انتقادبه نام استان داشت ولی ازنام گچساران کمک میگیردتاخواسته عده رابیان کند درحالی که نیمی ازجمعیت گچساران وباشت بویراحمدی هستند ومردم استان هیچگاه زیربار تغییرنام استان نرفته ونخواهدرفت.قرارنیست که اسم همه شهرهادرنام استان باشد.خوب است نماینده محترم نگاهی به تاریخ کندتابفهمدگچساران یکی ازبخشهای کهگیلویه بزرگ بوده است.نام کهگیلویه دربردارنده تمامی مردمان استان اعم از بویراحمد وچرام ونویی ودشمن زیار وطیبی وبهمیی وشهرویی وباشتی است.دلم میگیردوقتی میبینم نماینده شهرم ازگذشته تاریخ استان ومعناومفهوم نام استان واصلیت واصالت وبزرکی نام گیلویه چیزی نمیداندو اسیرخواسته های کسانی شده که کینه وعداوت رادرقالب شوخی وسیاست پنهان کرده اند.ای کاش جناب تاجگردون راحضوری می دیدم تاکمی دراین مورد نصیحتش می کردم ولی افسوس که ازوقتی که پایش به مجلس بازشد امثال من که طرفدارش بودم ولی سرمایه وپول نداشتم ونسبت فامیلی هم بااونداشتم راحتی جواب تلفنمان رانمی دهد.تلفنی که درایام انتخابات خانه به خانه شماره اش رابه مردم می دادو مامردم ساده فکرمیکردیم که حلال مشکلاتمان است ولی حلال مشکل که نشدهیچ بلکه باکارهایی ازقبیل درخواست تغییرنام استان . وعدم تناسب گفتارباکردارش مشکلات دیگری برمشکلاتمان افزوده شد.
سناتورافتخار
Iran, Islamic Republic of
لیاقت تاج رییس جمهوری است.قوی علمی بانفوذ و..
پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

کارشناس اسلحه عنوان مي‌کند 9گلوله شليک شده است. بنده درخواست کردم اين مساله در هيات کارشناسي ...
ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

 طرح چهار ماده‌ای ماکرون، هنوز به نتیجه نرسیده، اما شواهد و قراین نشان می‌دهد که احتمال ...
واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

پرونده دیگری که ممکن است مورد توجه قوه قضائیه باشد، پرونده مهدی جهانگیری برادر اسحاق ...