کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران؛

بهره برداری از معدن فسفات چرام سرعت می گیرد

26 خرداد 1398 ساعت 2:13

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران احیاء معادن کوچک در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی را یکی از اولویت های کاری شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران برشمرد.


به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، وجیه اله جعفری؛ مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با بیان این مطلب گفت: با وجود فعالیت چندین شرکت داخلی و خارجی، اما به علت نداشتن تکنولوژی فنی و مدرن روز استخراج و بهره برداری از معدن فسفات چرام با تاخیر روبرو شده است.

جعفری با بیان اینکه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به تازگی مطالعات جدید متناسب با دانش و تکنولوژی روز برای سرعت بخشیدن در استحصال فسفات این معدن را آغاز کرده است افزود: تلاش می کنیم با فراهم کردن زیرساخت های اساسی مورد نیاز برای سرمایه گذاری در این معدن از سوی دولت و البته با کمک بخش خصوصی بر روند اجرایی این معدن سرعت ببخشیم.

وی در پایان احیاء معادن کوچک در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی را یکی از اولویت های کاری شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران برشمرد.

گفتنی است استان کهگیلویه و بویراحمد سرشار از معادن غنی فسفات می باشد و شهرستان چرام در ۱۶۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.


کد مطلب: 410379

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/410379/بهره-برداری-معدن-فسفات-چرام-سرعت-می-گیرد

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir