?> کبنانیوز - «عادل امینی» چگونه دبیر کارگروه کارآفرینی و اشتغال گچساران شد؟ - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می‌دهد

«عادل امینی» چگونه دبیر کارگروه کارآفرینی و اشتغال گچساران شد؟

21 خرداد 1398 ساعت 19:12

«امینی» الان باید به مردم و مسئولان گزارش کاملی بدهد که وی از سال 93 که این مسئولیت را برعهده داشته است، پیگیر کدام‌ طرح‌ها و با چه میزان اشتغال بوده است؟ «باغ بنوشکه گچساران» چگونه احداث گردیده است؟ و ....


موضوع کارآفرینی و اشتغال بسیار اهمیت دارد و شهرستان گچساران و استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود کارخانه‌های بزرگ از بیکاری جوانانش رنج می‌برد، بدون شک باید با برنامه‌ریزی‌های دقیق و کارشناسی شده باید در راستای رفع این معضل گام برداشته شود. شهرستان گچساران با وجود شرایط اب و هوایی و وجود نفت اما متأسفانه در زمینه اشتغال جوانانش مشکلات زیادی وجود دارد و مسئولان هم با این چالش روبرو هستند.
در حالی که اقدامات دقیق و درست حسابی می‌تواند این مشکلات را تاحدودی مرتفع سازد، اما متأسفانه تبعیض در بکارگیری نیروها و واگذاری مسئولیت‌ها و طرح‌ها نه تنها مشکل بیکاری عموم جامعه را برطرف نمی‌نماید بلکه بی‌اعتمادی به مسئولان را هم ایجاد می‌کند.
عادل امینی مدیرعامل مجتمع صنایع غذایی سرسبز با استناد به یک صورتجلسه به عنوان دبیر و مسئول پیگیری اجرای طرح‌های کارگروه کارآفرینی و اشتغال شهرستان گچساران منصوب شد.
عبدالرحیم رحیمی فرماندار سابق گچساران با استناد به صورتجلسه 25 / شهریور/ 93، عادل امینی همسر خواهر غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت را به عنوان دبیر و مسئول پیگیری اجرای طرح‌های کارگروه کارآفرینی و اشتغال شهرستان گچساران منصوب کرد، حال سئوالات زیادی در افکار عمومی ایجاد می‌شود که این مسئولیت بر اساس کدام بند قانونی به «امینی» سپرده شده است، و در زمان مسئولیت امینی چه تعداد طرح پیگیری شد؟
«امینی» الان باید به مردم و مسئولان گزارش کاملی بدهد که وی از سال 93 که این مسئولیت را برعهده داشته است، پیگیر کدام‌ طرح‌ها و با چه میزان اشتغال بوده است؟ «باغ بنوشکه گچساران» چگونه احداث گردیده است؟ و ....
http://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000410/nf00410260-1.jpg


کد مطلب: 410260

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/410260/عادل-امینی-چگونه-دبیر-کارگروه-کارآفرینی-اشتغال-گچساران

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir