تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۱
کد مطلب : ۴۱۰۱۵۵
رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

مرگ مرد اصفهانی در آبشار یاسوج

۰
مرگ مرد اصفهانی در آبشار یاسوج
کبنا ؛رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از فوت راننده خودروی پژو پارس در آبشار یاسوج بعلت بی توجهی به قوانین پارک خودرو خبرداد.
به گزارش کبنا، پوران‌فرد عنوان کرد: در ساعت ۱۹ و ۴۰ دقیقه در پی اعلام خبری مبنی بر زیر گرفتن راننده خودرو در  باغ درکه در آبشار یاسوج  بلافاصله آمبولانس به محل اعزام شد.
پوران فرد با بیان اینکه پژو پارس که در قسمتی از جاده آبشار پارک بود و سنگی در جلوی لاستیک گذاشته شده بود، افزود: توسط راننده خودرو سنگ از جلوی لاستیک  برداشته می‌شود ولی به علت بی توجهی در هنگام پارک کردن و خاموش کردن،  بنا به هر علتی خودرو در دنده خلاص بوده که متاسفانه خودرو  به علت شیب جاده به حرکت در می‌آید و لاستیک روی سینه راننده خودرو عبور می‌کند که متأسفانه به علت  آسیب جدی و خونریزی  داخلی اقدامات احیا برای این مصدوم بی نتیجه ماند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: این راننده ۵۴ به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شد ولی بعلت شدت جراحات قبل از رسیدن تکنسین بربالین بیمار فوت کرده بود.
وی ادامه داد: این راننده ۵۴ ساله اهل شهرستان اصفهان بوده که جهت مسافرت به یاسوج آمده بود.
این مسؤول در ادامه با بیان اینکه در ساعت ۱۵ و ۳۸ دقیقه الی ساعت  ۱۹ بعد از ظهر امروز پنجشنبه ۱۶ خرداد ماه ۹۸ سه  حوادث ویژه در استان  به مرکز eoc دانشگاه علوم پزشکی گزارش شد افزود: خوشبختانه در این سه حادثه تلفات جانی  در پی نداشت.
پوران فرد با بیان اینکه در ساعت ۱۵ و ۳۸ دقیقه در پی تماس ای به مرکز ارتباطات دهدشت مبنی بر غرق شدن دو جوان ۱۷ و ۱۸ ساله در رودخانه مارون ادامه داد: بلافاصله اورژانس ۱۱۵ دهدشت به محل اعزام شد.
 وی عنوان کرد: با توجه به اطلاعات کسب شده جوان ۱۷ ساله ای که در آب غرق شده بود با کمک دوست ۱۸ ساله اش نجات و از آب بیرون امده بود ولی هر دو به علت فعالیت زیاد و تلاش جهت نجات جانشان در آب دچار ضعف و بی حالی و تهوع و استفراغ شده بودند که با رسیدن به موقع اورژانس ۱۱۵ هر دو بیمار غرق شدگی را بعد از ارائه خدمات پزشکی پیش بیمارستانی  از مرگ نجات و به بیمارستان امام خمینی دهدشت انتقال دادند.
رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد نیز در تشریح فرد ۶۰ ساله ای در روستای خلیفه ای بخش فاریاب که دچار صاعقه زدگی شده بود عنوان کرد این آقای ۶۰ ساله در روستا در پی صاعقه به علت تروما از ناحیه دهان دندان و لثه ها دچار خونریزی و همچنین سوختگی و سیاهی در ناحیه پشت کمر و پاها و خشک شدگی و بی حسی اندام ها شده بود که اورژانس به محل اعزام و فرد ساعقه زدگی را به مرکز بستر درمانی سرفاریاب انتقال داد.
پوران فرد نیز در بیان  جزئیات تصادف دو خودروی پراید در جاده شرف آباد بالاتر از آهن آلات افشار مطرح کرد: این تصادف در ساعت ۱۷ و ۲۳ دقیقه عصر امروز به وقوع پیوست که پنج مصدوم در پی داشت که بلافاصله آمبولانس  اورژانس شهری به محل اعزام شد، وی گفت: یک مصدوم درمان سرپایی و ۴ مصدوم دیگر به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.
نام شما

آدرس ايميل شما

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...