تاریخ انتشار
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵
کد مطلب : ۴۰۹۹۴۴
رئیس هیات اسکیت کهگلویه و بویراحمد خبر داد

راه‌اندازی سه رشته جدید در هیأت اسکیت کهگیلویه و بویراحمد

۰
راه‌اندازی سه رشته جدید در هیأت اسکیت کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛رئیس هیات اسکیت کهگلویه و بویراحمد از راه اندازی سه رشته جدید در این هیات خبر داد و از حمایت‌های مدیرکل در توسعه زیرساخت‌های عمرانی و فرهنگی رشته اسکیت تقدیر کرد.
احسان بهرامی رئیس هیات اسکیت کهیگلویه و بویراحمد در نشست با علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان از راه‌اندازی سه رشته جدید در این هیات خبر داد و از حمایت‌های مدیر کل در توسعه زیرساخت‌های عمرانی و فرهنگی رشته اسکیت تقدیر کرد.
 رئیس هیات اسکیت استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل در توسعه زیرساخت های این رشته در استان و شهرستانها ،خواستار نگاه ویژه به رشته اسکیت در استان شد.
بهرامی بر ایجاد فضای مناسب برای این رشته در شهر یاسوج تاکید و از حضور ویدا پیره ورزشکار این رشته در اردوی تیم ملی جهت اعزام به رقابت‌های جهانی اسپانیا خبر داد.
رئیس هیات اسکیت استان از راه‌اندازی رشته‌های جدید "بورد، هاکی و فری استایل در هیات اسکیت استان درآینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت :برای خرید تجهیزات و وسایل هیات به 30 میلیون تومان اعتبار نیاز است.
علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان از تلاش و پیگیری‌های هیات در توسعه زیرساخت‌های عمرانی، فرهنگی و ورزشی این رشته تقدیر و از حمایت مادی و معنوی ورزش و جوانان از ملی پوشان اسکیت استان خبر داد.
سید محمد تقی علوی از برگزاری نشست با شهردار یاسوج در آینده نزدیک در خصوص حل مشکل زمین و پیست اسکیت خبر و اظهار امیدواری کرد از محل اعتبارات سال 98 مشکل خرید تجهیزات هیات مرتفع شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان از ایجاد و راه‌اندازی صندوق حمایت از قهرمانان و ملی پوشان ورزش استان خبر و بیان داشت: با پیگیری انجام شده سعی خواهیم داشت از خیرین ورزشی در جهت حمایت از ملی پوشان استفاده کنیم.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از برنامه‌ریزی در ایجاد مجموعه ورزشی و احداث پیست اسکیت در شهر یاسوج سخن گفت و نبود زمین مناسب را عامل تاخیر در ایجاد این مجموعه ذکرو خواستار حمایت شورای اسلامی و شهر دار یاسوج شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

بازتاب گسترده سخنان رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن؛ جوانان ژاپنی در باره رهبر ایران چه می‌گویند

بازتاب گسترده سخنان رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن؛ جوانان ژاپنی در باره رهبر ایران چه می‌گویند

ملت‌های جهان با مشاهده مواجهه شجاعانه قافله سالار انقلاب اسلامی با آمریکا و قامت افراشته ...
سرمایه‌گذاری در کدام بازارها سود بیشتری دارد؟

سرمایه‌گذاری در کدام بازارها سود بیشتری دارد؟

سود سرمایه‌گذاری در سال جاری در بازار بورس 33 درصد، بازار مسکن حدود 14 درصد، بازار ارز ...
۱۴ متهم ارزی برای رد گم کردن به یورو «یونجه» می‌گفتند!

۱۴ متهم ارزی برای رد گم کردن به یورو «یونجه» می‌گفتند!

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات ۱۴ متهم پرونده ارزی صبح دیروز در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی ...