تاریخ انتشار
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳
کد مطلب : ۴۰۹۹۲۴
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد خبر داد

دستگیری قاتل 20 ساله در کمتر از ۱۲ ساعت در شهرستان بویراحمد

۱
۰
دستگیری قاتل 20 ساله در کمتر از ۱۲ ساعت در شهرستان بویراحمد
کبنا ؛فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد، از دستگیری قاتل ۲۰ ساله در کمتر از ۱۲ ساعت بعد از وقوع قتل در یکی روستاهای این شهرستان خبر داد.
به گزارش کبنا به نقل از پلیس، علی‌کرم بازیان گفت: در ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد روز پنجم خرداد در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ ، مبنی تیراندازی منجر به جرح در روستای فیروزآباد شهرستان بویراحمد، بلافاصله ماموران پلیس در محل وقوع حادثه حاضر شدند و مشخص شد جوان حدودا ۲۰ ساله با هویت معلوم، اقدام به تیراندازی با اسلحه ساچمه زنی به سمت فردی حدودا ۵۰ ساله از ناحیه شکم نمود که پس از چنین اقدامی،بلافاصله از محل متواری شد.
وی افزود: متاسفانه فرد مضروب بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت و با توجه به حساسیت موضوع، ضمن حضور بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد در محل حادثه و انجام تدابیر امنیتی و انتظامی توسط نیروی انتظامی ، دستگیری ضارب (قاتل) در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان بویراحمد و ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
بازیان خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی با انجام اقدامات پلیسی و با هماهنگی بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد،  تحقیقات میدانی گسترده‌ای را آغاز و در کمتر از ۱۲ ساعت از زمان گزارش اولیه ، متهم را شناسایی و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اسلحه بکار رفته در وقوع این قتل کشف شد ، در ادامه خاطرنشان کرد : متهم در بازجویی اولیه ، به صراحت به قتل با اسلحه ساچمه زنی اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد تصریح کرد : انگیزه و علت وقوع قتل در دست بررسی است و متهم به قتل ، با قرار مناسب ، روانه زندان شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

محسن
Iran, Islamic Republic of
.،اهالی روستاگرفتنش وبعدتحویلش دادن ،اندازه اقای .
داریوش اسدزاده درگذشت

داریوش اسدزاده درگذشت

داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در سن ۹۶ سالگی درگذشت.
همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم در اینباره گفت: «خانواده بنده مذهبی بوده و به رعایت ...
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...