تاریخ انتشار
يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب : ۴۰۹۹۰۱
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

ضرورت راه‌اندازی بخش جراحی قلب در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج

۲
۰
ضرورت راه‌اندازی بخش جراحی قلب در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج
کبنا ؛سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد رضایتمندی همکاران و ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی را اولویت دانست و گفت: ضروری است متولیان امر در بیمارستان امام سجاد(ع) برای راه اندازی بخش جراحی قلب در کمترین زمان ممکن اقدام کنند و در این هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.
به گزارش کبنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر پرویز یزدانپناه به همراه دکتر محمد غلام نژاد معاون  توسعه مدیریت و منابع انسانی و دکتر غلام عباس سبز معاون درمان و دانشگاه از بخش‌های مختلف بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به بیماران و همچنین مسائل و مشکلات این بیمارستان قرار گرفت.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در نشست بررسی مشکلات این بیمارستان گفت: پرداخت مطالبات پزشکان، پرستاران و کارکنان به عنوان یک اولویت در دستور کار است و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.
پرویز یزدانپناه رضایتمندی همکاران و ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی را اولویت دانست و افزود: ضروری است متولیان امر در بیمارستان امام سجاد(ع) برای راه‌اندازی بخش جراحی قلب در کمترین زمان ممکن اقدام کنند و در این هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.
وی با تاکید بر اینکه انتظار دارم همکارانم در حوزه‌های مختلف مدیریت منابع و کاهش هزینه های غیرضرور را به جد دنبال کنند، خاطرنشان کرد: بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج موقعیت خاصی دارد و باید از ظرفیت های موجود به بهترین نحو ممکن استفاده شود.
یزدانپناه بیان کرد: یاسوج مرکز دانشگاهی بوده و باید سعی شود، سیستم ارجاع در دیگر شهرستان ها پوشش داده شود زیرا کاهش اعزام بیماران به دیگر استان ها به عنوان یک اولویت در دستور کار است.
وی عنوان کرد: کیفیت اجرای پروژه زایشگاه جدید بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج و دیگر پروژه‌های عمرانی در این بیمارستان رضایت بخش است.
غلام عباس سبز معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان با تشریح وضعیت کلی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج گفت: برای برطرف کردن مشکلات این بیمارستان در حد توان از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.
وی خواستار ارائه خدمات مطلوب در بخش های مختلف بیمارستان از جمله نوزادان شد و افزود: مجموعه خیرین فعال شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

علی
United Kingdom
دکتر یزدان پناه باید در گام نخست سری به بیمارستان شهید بهشتی می زدند مخصوصا درمانگاه سرپایی که باعث حقارت مردم یاسوج شده از فضای بیمارستان از اورژانس از وضعیت بسیار نامناسب بهداشتی از سرویسهای بهداشتی اووووو.لارم هست که مدیریت بیمارستان متحول شوند
Iran, Islamic Republic of
جناب دکتریزدانپناه نیک دانی که فقر از در بیاد ایمان ازپنجره خارج میشه ما درمانیها دیگه ازبس با بی پولی وزندگی سخت دست وپنجه نرم کردیم که دیگه ایمان که هیچ انگیزه انسان بودن وانسان زیستن رو هم از دست دادیم تا کی چنین وضع اسفبار را تحمل...
وزیر نفت: امروز هیچ نفتی به اسم ایران نمی‌توانیم بفروشیم / شرایط امروز سخت‌تر از زمان جنگ است

وزیر نفت: امروز هیچ نفتی به اسم ایران نمی‌توانیم بفروشیم / شرایط امروز سخت‌تر از زمان جنگ است

وزیر نفت: امروز نه‌تنها فروش نفت با سختی‌های بسیاری مواجه شده بلکه نمی‌توانیم حتی اگر ...
بازتاب گسترده سخنان رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن؛ جوانان ژاپنی در باره رهبر ایران چه می‌گویند

بازتاب گسترده سخنان رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن؛ جوانان ژاپنی در باره رهبر ایران چه می‌گویند

ملت‌های جهان با مشاهده مواجهه شجاعانه قافله سالار انقلاب اسلامی با آمریکا و قامت افراشته ...
سرمایه‌گذاری در کدام بازارها سود بیشتری دارد؟

سرمایه‌گذاری در کدام بازارها سود بیشتری دارد؟

سود سرمایه‌گذاری در سال جاری در بازار بورس 33 درصد، بازار مسکن حدود 14 درصد، بازار ارز ...