تاریخ انتشار
يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۳
کد مطلب : ۴۰۹۸۹۴

راز 3 دختر کنجکاو در کلبه وحشت انزلی

۱
راز 3 دختر کنجکاو در کلبه وحشت انزلی
کبنا ؛کلبه وحشت انزلی، جایی که نباید هرگز به آن قدم گذاشت راز مخوف و ترسناکی دارد که تا به حال جوانان زیادی را به کشتن داده است.
به گزارش کبنا، در جنگل اسرارآمیز هفت‌دغنان در روستای صومعه‌سرا در استان گیلان، منطقه‌ای قرار دارد که سال‌هاست مقصد ماجراجویان و گردشگران بی‌شماری است. محلیان صداهای زیادی از این جنگل شنیده‌اند و می‌گویند، بهتر است تا شب نشده این منطقه را ترک کنید ولی اگر برای تجربه‌ وحشت و دلهره به این ناحیه سفر کرده‌اید به قسمت‌ شرقی روستا بروید، جایی که هوا ناگهان سنگین‌تر می‌شود و وجود کلبه‌ای متروکه و پرماجرا که افسانه‌های محلی زیادی در دل آن گنجانده شده به سنگینی این فضا می‌افزاید. در شمال ایران کلبه‌ای مخوف و مرموز وجود دارد که باعث شده است که حتی محلی های این منطقه به آن نزدیک نشوند.
یکی از ماجراهایی که باعث شد کلبه وحشت انزلی بیشتر از پیش مرموز و ترسناک شود، اتفاقی است که در سال ۱۳۶۵ افتاد! و اما آن اتفاق چه بود؟
در سال ۱۳۶۵، برای اولین بار چهار پسر به این روستا می روند و تصمیم می‌گیرند که برخلاف تمام حرف و حدیث‌هایی که راجع به کلبه‌ وحشت شنیده بودند، شب‌شان را در این جا بمانند. شب هنگام دو نفر از این چهار پسر به دلیل اتفاقی نامعلوم از کلبه‌ وحشت انزلی پا به فرار می‌گذارند اما متاسفانه دو نفر دیگری که در آن جا می‌مانند، به سرنوشت غم انگیزتری دچار می شوند. گویا یکی از آن ها در همان کلبه از ترس، جان خود را از دست می‌دهد که دلیل آن هنوز هم مشخص نیست و دیگری که زنده مانده بود، دیوانه می شود و هرگز دیگر به حالت عادی خود برنمی‌گردد. چهار سال بعد این بار سه دختر دانشجو که سعی داشتند به بقیه ثابت کنند از هیچ چیز نمی ترسند تصمیم گرفتند از پشت خانه و مخفیانه وارد خانه بشوند که این بار هم حادثه ای وحشتناک در انتظار آن‌ها بود. دو روز بعد دختری را در 300 متری آن خانه در جنگل پیدا می‌کنند که داخل درختی پنهان شده بود و از ترس می لرزید و با انگشت خانه را نشان می داد پلمب شکسته شد و در کمال تاثر جسد دو دختر بیچاره پیدا شد و علت مرگ هر دو سکته و مرگ آنی بود. چشمان هر دو باز و به یک نقطه خیره شده بود و دختر سوم که زنده مانده بود چهار روز بعد خودکشی کرد تا این قصه تلخ پایان تلخ تری داشته باشد.پس از این اتفاق، این کلبه توسط پلیس محلی تخلیه و تحت تدابیر امنیتی قرار می گیرد. از آن زمان کسی اجازه ندارد که به کلبه وحشت انزلی نزدیک شود یا از آن دیدن کند.
حرف هایی که درباره این کلبه وحشت گفته می شود بسیار دور از ذهن است اما طبق نظر بسیاری از محلی‌ها، واقعیت دارد البته باید توجه داشت که هیچ گونه اسناد یا شواهدی که به طور حتم اثبات کند که داستان های این کلبه واقعا اتفاق افتاده است، وجود ندارد.
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

وزیر نفت: امروز هیچ نفتی به اسم ایران نمی‌توانیم بفروشیم / شرایط امروز سخت‌تر از زمان جنگ است

وزیر نفت: امروز هیچ نفتی به اسم ایران نمی‌توانیم بفروشیم / شرایط امروز سخت‌تر از زمان جنگ است

وزیر نفت: امروز نه‌تنها فروش نفت با سختی‌های بسیاری مواجه شده بلکه نمی‌توانیم حتی اگر ...
بازتاب گسترده سخنان رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن؛ جوانان ژاپنی در باره رهبر ایران چه می‌گویند

بازتاب گسترده سخنان رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن؛ جوانان ژاپنی در باره رهبر ایران چه می‌گویند

ملت‌های جهان با مشاهده مواجهه شجاعانه قافله سالار انقلاب اسلامی با آمریکا و قامت افراشته ...
سرمایه‌گذاری در کدام بازارها سود بیشتری دارد؟

سرمایه‌گذاری در کدام بازارها سود بیشتری دارد؟

سود سرمایه‌گذاری در سال جاری در بازار بورس 33 درصد، بازار مسکن حدود 14 درصد، بازار ارز ...