تاریخ انتشار
دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۶
کد مطلب : ۴۰۹۷۶۴
مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

ورود سازمان بازرسی به کم کاری مدیران کهگیلویه و بویراحمد در هنگام بحران

۲
۰
ورود سازمان بازرسی به کم کاری مدیران کهگیلویه و بویراحمد در هنگام بحران
کبنا ؛بعد از سال‌ها خشکسالی، امسال بارش زیادی را در استان کهگیلویه و بویراحمد شاهد بودیم و رویش علفزارها و گیاهان و شکوفایی درختان همه جای این استان را به رنگ سبز در آورده است، اکنون که در آستانه فصل گرما و تابستان و با خشکی درختان و مراتع روبرو هستیم، احتمال آتش سوزی خیلی زیاد در سطح جنگل ها و مراتع وجود دارد. در این باره وحید محمدی تبار مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد می‌گوید: در زمان بحران همه سرباز نظام هستند و باید در هر لباس و جایگاهی از خاک و سرزمین در برابر بحران‌ها صیانت کنند.
محمدی‌تبار علاوه بر تاکید بر نقش این دو دستگاه و مشارکت‌های مردمی در بحران‌ها از جمله آتش سوزی می‌گوید: بر اساس قانون در زمان وقوع آتش سوزی تمامی دستگاه‌ها شامل کشوری، لشکری و شهرداریها در هر لباس و جایگاهی باید پای کار بیایند.
وحید محمدی تبار می‌افزاید: در سال‌های گذشته برخی دستگاه‌ها در هنگام وقوع آتش سوزیها کوتاهی کردند اما شهرداری، هلال احمر، بسیج و فرمانداریها در کنار دو دستگاه محیط زیست و منابع طبیعی پای کار بودند.
وی یادآوری می‌کند امسال سازمان بازرسی به موضوع کم کاریها ورود می‌کند و هر دستگاهی در هنگام بحران کم کاری کند به جد با آن برخورد می‌کند.
محمدی تبار گریزی هم به نقش مشارکت و حضور فیزیکی مدیران در بحران‌ها می زند و می‌گوید: مدیران محیط زیست و منابع طبیعی در بحران‌ها حضور داشتند و همین هم باعث ایجاد انگیزه و بالابردن مشارکت در میان نیروهای مردمی می‌شود.
وی تاکید می‌کند تصمیمات شورای بحران فراتر از مأموریت و روال اداری دستگاه‌ها و قانون جاری است و فلسفه تشکیل این شورا هم همین است پس دستگاه‌ها هم باید فارغ از مرزها و مأموریت‌های مرسومشان وارد عمل شوند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اگر خودت هم کم کاری کرده باشی چی خودت تبرئه میکنی؟
. منشا بحرانی اول. بازرسی یه فکری به حالت بکنه بعد اداراتو
علت برکناری مدیرعامل دهه شصتی صندوق بازنشستگی چه بود؟ / آیا رئیس جمهور دخالت کرد

علت برکناری مدیرعامل دهه شصتی صندوق بازنشستگی چه بود؟ / آیا رئیس جمهور دخالت کرد

«هرچه امور صندوق بازنشستگی را شفاف‌تر می‌کنیم، فشارها و تخریب‌ها نیز بیشتر می‌شود. گام ...
سقوط آزاد

سقوط آزاد

تنها به بیان جمله ای درباره اوضاع اسفناکی که این تصمیمات غلط برای عرصه موسیقی به وجود ...
هجمه علیه وزیر کار به خاطر شفافیت

هجمه علیه وزیر کار به خاطر شفافیت

افراد منتقد دولت پا را فراتر از نقد گذاشتند و به شدت در حال تخریب و تهاجم نسبت به عملکرد ...