تاریخ انتشار
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲
کد مطلب : ۴۰۹۷۳۶
کبنا بررسی کرد

عدم مدیریت در برگزاری مسابقات «جام رمضان» یاسوج جان ورزشکاری را گرفت/ اعتراض تند بخشی از جامعه ورزشی استان / چه کسی باید پاسخگو باشد؟

۶
۱
عدم مدیریت در برگزاری مسابقات «جام رمضان» یاسوج جان ورزشکاری را گرفت/ اعتراض تند بخشی از جامعه ورزشی استان / چه کسی باید پاسخگو باشد؟
کبنا ؛در پی مرگ کارشناس شرکت آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد و عضو تیم فوتسال این سازمان در حین بازی در مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات در یاسوج خانواده این مرحوم نسبت به نحوه برگزاری این مسابقات و عدم رعایت تمهیدات لازم پزشکی معترض و ضمن انتقاد به متولیان این جام اعلام کردند بعد از پایان مراسمات مربوط به ختم پیگیر کوتاهی و اتفاقات مربوط به مرگ برادرشان در این مسابقات خواهند بود.
گفته می‌شود برای برگزاری این مسابقات و برای ورودی از هر تیم مبلغ 700 هزار تومان هزینه در ازای جوایز، بیمه و فوریت‌های پزشکی دریافت شده است اما در لحظه بروز این حادثه کوتاهی و عدم حضور یک نیروی متخصص در سالن مشهود بوده است و تیم فوریت‌های پزشکی با فاصله زمانی زیاد آن هم در پی تماس سایر همکاران به سالن رسیده است که در نهایت نیز موفق به نجات این ورزشکار نشدند.
مرحوم «سید علی عمران فروزنده» از کارشناسان زبده شرکت آبفای شهری پنج‌شنبه‌ شب گذشته به علت ایست قلبی در حین مسابقات جام رمضان ادارات در یاسوج از دنیا رفت و روز پنج‌شنبه هفته قبل مراسم تشییع و تدفین وی در روستای طولیان برگزار شد.
اعتراض تند بخشی از جامعه ورزشی استان به درگذشت یک ورزشکار در مسابقات جام رمضان
در پی ایست قلبی این ورزشکار، جامعه ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به عدم حضور اورژانس در این سالن در حین برگزاری جام و عدم رعایت سایر تمهیدات لازم مطلب اعتراضی به این سایت ارسال کرده است.
مطلب ارسالی جواد رضایی به نمایندگی از جامعه پیشکسوتان ورزش استان به شرح زیر است:
 بنام خداوند جان و خرد
 در حیرتم از مرام این مردم پست
جماعت زنده کش مرده پرست
 به کجا چنین شتابان؟
 عرض سلام، ادب، احترام و قبولی طاعات عبادات و تسلیت به جامعه کارکنان ادارات استان و خانواده معزز مهندس فروزنده.
نمی‌دانم از کجا آغاز بکنم و از کجا بگویم؟
مسئولین محترم برگزاری مسابقات کارکنان در جام رمضان شهرستان بویراحمد چه کسی پاسخگوی جان یک انسان می‌باشد؟ با چه ضمانتی می‌خواهید مسابقات فوتسال جام ادارات خود را ادامه دهید؟ به این فکر کرده‌اید عدم مدیریت شما باعث بی سرپرست شدن و داغدار شدن یک خانواده عزیز شده است؟
هدف شما از برگزاری مسابقات چیست؟ ورزش قهرمانی یا همگانی؟
متاسفانه در این روزهای عزیز که مردم انقلابی کشورم در سخت‌ترین شرایط اقتصادی زندگی خود به سر می‌برند و ورزش یکی از سرگرمی‌هایی هست که می‌تواند از این فشارها بکاهد ولی متاسفانه عدم مدیریت مسئولین برگزاری باعث آن گردید که بر اثر سهل انگاری جان یک انسان شریف و شایسته در این دنیا به پایان برسد.
مگر شما از جنس ورزش نیستید که حداقل امکانات را برای یک بازی نمی‌دانید؟
اگر ادعای تجربه در برگزاری مسابقات دارید، بدانید که مسابقات‌تان در ماه مبارک رمضان برگزار می‌گردد و این یعنی کارکنانی که در بازی‌هایتان حضور پیدا می‌کنند با سن بالا و زبان افطار هستند که هر لحظه امکان هر خطری وجود دارد که با ایست قلبی بدلیل سن بالا و عدم تحلیل بدنی مواجه می‌شوند.
نیروی انتظامی، اورژانس، زیرساخت‌های لازم و ...
مگر ورودی‌هایی یا اعتباراتی در این خصوص که از تیم‌های شرکت کننده می‌گیرید نباید امکانات اولیه و ساده که با چند نامه نگاری هم می‌توانند مهیا شود اقدام  بفرمایید؟
اگر که هیئت محترم برگزاری این مسابقات، تایپیست برای این کار را ندارد حداقل می‌توانستید با چند تماس تلفنی کم هزینه این هماهنگی‌ها رو برای نجات یک انسان انجام دهید ...
چه می‌گذرد این روزها در ورزش استانم که جان یک انسان عزیز و یکی از کارمندان شریف ادارات استانم برایشان بی ارزش شده است و آقایان فقط بفکر گزارش کار و پایان مسابقاتشان به هر صورتی می‌باشد.
ارزش این را ندارد که به احترام این عزیز از دست رفته مسابقات خود رو خاتمه دهید و به جای آن ادای احترامی به آن خانواده بفرمایید؟
و اما در پایان خانواده محترم مهندس فروزنده بنده به نمایندگی از جامعه پیشکسوتان ورزش استانم از شما طلب پوزش می‌طلبم و خود را شریک در غمتان میدانیم که نتوانستیم نتوانستیم نتوانستیم ...
نام شما

آدرس ايميل شما

دهدشتی
Romania
هیت همگانی مسول برگزاری این مسابقات هستش و . پول از تیمها بگیره با اون جایزه ها... واقعا چه کسی مسول اینهه پولی که میاد تو ورزش همگانی هستش ...مگه برای یه نیروی متخصص براشون شبی چقدر هزینه داره که الان یه خانواده رو اینطوری داغدار کردن .... تقصیراتشون نگذره
ورزشکار
Iran, Islamic Republic of
کاش در ‌گفتارمان در این ماه مبارک به ناحق کسی را زیر سوال نبریم تاجایی که ما تو مسابقات شرکت میکنیم مدیریت برگزاری مسابقات به خوبی بازیها را برگزار میکنند و نیروی تخصصی اورژانس هم در سالن هستش
United States
سلام آقای مهندس در سالن حضور داشتی از کجا این خبر را گرفتی ....
Romania
واقعا ابراز همدردی باید کرد از مسئولین این مسابقات هم واقعا گله دارم اول اینکه چرا این مسابقات رو برگزار میکنید بجز جهت ایجاد شور و نشاط اما به چه قیمت مگه نباید شرایط رو درک کرد و تمهیدات لازم رو ایجاد کرد مگر نمیدونید عدم آمادگی جسمانی کارمندان خودش یک خطره دوم ماه رمضان و فشار در طول روز خطر دیگر و سوم خود افطار کردن و بعدش مسابقه و فشار مسابقه خطری دیگری
که هر لحظه امکان داره یا داشت که اتفاقی که نباید اتفاق بیفتاد رو رخ بده حال جوابگو فرزندان مرحوم فروزنده کیه حالا جوابگوی یتیم شدن فرزندان این مرحوم کیه مگر ورودی در قبال امنیت نمی گیرید حال چه کسی جوابگوست واقعا متاسفم مهندس فروزنده به چه امیدی در اون سالن حاضر شده به امید تخلیه خستگی یک روز کاری و بازگشت به آغوش فرزندان و خانواده اما بی لیاقتی چند مسئول باعث شد که .....یک عمر داغدار پدر شوند
مربی
Iran, Islamic Republic of
سلام....اقای رضایی چ کاره است که از,طرف جامعه پیشکسوتان داره نظر میده,,,شما که داری .ی تو سالن مسابقه تشریف داشتی که داری میگی حین مسابقه, فوت مرحوم. فروزنده اصلا حین و تو سالن نه دی نبوده,,مرحوم بعد اژ پایان مسابقه دچار تنگی نفس شد و پس از,حضور تیم اورژانس ۱۱۵ و مداوا در سالن به بیمارستان منتقل شد و متاسفانه در بیمارستان فوت شد,,سعی نکنید با این حرفها خود را بزرگ و اذهان عمومی رامنحرف کنید.شما که از خدا و قیامت میزند در این روزهای ماه مبارک از حرف و کردار خود بترسید,,فردا باید جوابگوی این سخنان خود باشید,
بستگان مرحوم
Iran, Islamic Republic of
ممنون از ابراز همدردی عزیزان
انشالا که در همه کارا دقت عمل داشته باشیم و مسولیت پذیر باشیم
داغ فروزنده تا ابد در دل همه همکاران جامعه ورزش دوستان وخانوادش هست
و فراموش نشدنیست...
پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

موضوع حذف دهک‌های درآمدی برخوردار ظاهرا با توجه به شرایط اقتصادی کشور در دستور کار قرار ...
ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق بارز تروریسم اقتصادی ...
چه خبر از دانشمند ایرانی دربند آمریکا؟

چه خبر از دانشمند ایرانی دربند آمریکا؟

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اصفهان گفت: زمان دادگاه دانشمند ایرانی بازداشت ...