تاریخ انتشار
جمعه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵
کد مطلب : ۴۰۹۷۰۳
امام جمعه یاسوج:

مردم مستحق گرفتاری و مشکلات اقتصادی کنونی نیستند

۰
مردم مستحق گرفتاری و مشکلات اقتصادی کنونی نیستند
کبنا ؛حجت الاسلام و المسلمین سید علی‌اصغر حسینی امام جمعه یاسوج ظهر امروز (27 اردیبهشت ماه 98) در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) اظهار کرد: سخاوتمندی از بزرگترین خصوصیات آن حضرت بود که وی را کریم اهل بیت هم می‌نامیدند.
امام جمعه مرکز استان به ماه مبارک رمضان و موضوع مهم کمک به نیازمندان اشاره کرد و گفت: در این ماه باید بیش از هر زمان از سال به دنبال رفع نیاز محرومان و مستضعفان باشیم و یکی از این کارها شرکت در برنامه گلریزان جهت آزادی زندانیان است.
حسینی به دیدار کارگزاران و مسوولان نظام با مقام معظم رهبری هم اشاره کرد و گفت: از نکات مهمی که رهبری معظم در این دیدار گوشزد فرمودند مربوط به مواضع مسؤولان در برابر نظام سلطه از جمله آمریکاست که مسؤولان را به مقاومت در برابر زورگویی آمریکا ترغیب و تشویق کردند.
وی گفت: هرگونه ترس و هراسی از دشمن موجب اقدام بیشتر علیه ملت می‌شود لذا نباید در مقابل امریکا کمترین هراسی به دل راه داد.
امام جمعه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از نیاز به مقابله بیشتر با قاچاق کالا و احتکار و گران فروشی هم اشاره کرد و گفت: باید با ابزارهای قانونی و به بهترین وجه با محتکرین و گرانفروشان برخورد کرد و مسؤولان نباید در برابر این منفعت‌طلبان کوتاه بیایند.
وی مردم ایران را مردمی وفادار و ولایتمدار و همیشه در صحنه دانست و از مسؤولان خواست اجازه ندهند گرفتاری‌های مردم بیشتر شود و مشکلات اقتصادی بر آن‌ها غلبه کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

دانشمندان دوربین‌هایی در محل دفن مردگان نصب کردند تا حرکات اجساد درون قبرها را موردبررسی ...
پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

موضوع حذف دهک‌های درآمدی برخوردار ظاهرا با توجه به شرایط اقتصادی کشور در دستور کار قرار ...
ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق بارز تروریسم اقتصادی ...