تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳
کد مطلب : ۴۰۹۶۲۷
معضل رفتن و یا ماندن مسائل مهم استانداری را تحت شعاع قرار داده است

استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه!

۰
استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه!
کبنا ؛رفتن یا ماندن علی محمد احمدی تبدیل به بحث داغ روز شده و حال و هوای استانداری تحت تأثیر انتخابات سال آینده، بیش از پیش سیاسی و انتخاباتی شده است. دور از انتظار نیست که مسائل مهم استانداری تحت الشعاع این موضوع قرار گیرد، آن هم زمانی که احمدی تجارب خوبی در استان پیدا کرده و حال شائبه رفتن یا ماندن او، تبدیل به معضلی شده که می‌تواند خیلی از معادلات را بهم بریزد و از طرفی سکوت احمدی به حواشی دامن می زند و کیفیت کار دیگر مدیران را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این باره گفت: علی محمد احمدی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آبدانان، دره شهر و دهلران استان ایلام نمی‌شود. کاندیداتوری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات مجلس ایلام منتفی شد
عزیز فیلی اظهار داشت: علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ماندنی است و نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آبدانان، دره شهر و دهلران استان ایلام نمی‌شود.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا علی محمد احمدی نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آبدانان، دره شهر و دهلران استان ایلام می‌شود؟، افزود: نه خیر، فعلاً ماندنی است و خبر خاصی نیست و برای انتخابات نمی‌رود.
فیلی همچنین در پاسخ به این سؤال که شنیده می‌شود استاندار کهگیلویه و بویراحمد استعفای خود را به وزیر کشور ارائه کرده است، آیا صحت دارد، ادامه داد: نه خیر، من که نشنیده‌ام.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...