تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۸
کد مطلب : ۴۰۹۵۸۴
در گفت‌وگویی مطرح شد

تاجگردون: انتقاد از عملکرد دولت در تأمین کالاهای اساسی به نرخ ارز دولتی

۱
۰
تاجگردون: انتقاد از عملکرد دولت در تأمین کالاهای اساسی به نرخ ارز دولتی
کبنا ؛غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به نشست امروز کمیسیون با رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص اختصاص 14 میلیارد دلار ارز دولتی به کالاهای اساسی، گفت: نمایندگان درزمینهٔ تأمین منابع ارزی دغدغه و سؤالاتی داشتند تا مطمئن شوند این ارز یارانه‌ای به دست مردم برسد.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: این دغدغه وجود دارد که آیا وزارت کار، رفاه و تأمین اجتماعی از عهده ایجاد کارت الکترونیکی برمی‌آید تا در اختیار مردم قرار گیرد و برای تأمین کالاهای اساسی از آن استفاده شود یا خیر.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس دهم شورای اسلامی اظهار داشت: رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان داشت که تا دو هفته آینده، برنامه اجرایی در این زمینه ارائه می‌شود.
وی با اشاره به این‌که تا اینجای کار دولت بند ز تبصره 7 قانون بودجه سال 98 را کامل اجرا نکرده است، بیان داشت: با این حال برداشت ما این است منابعی ارزی که آزاد می‌شود به دست مردم نمی‌رسد، ضمن اینکه وزارت تعاون نشان داده که توان انجام این مهم را ندارد و زیرساخت‌ها برای توزیع کالای اساسی با کالابرگ الکترونیکی فراهم نشده است.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه دولت نگران وضع مردم و افزایش تورم است، گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه قول داده برنامه اجرایی را تنظیم کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
جان خودت شوخی نکن !!!!! انتقاد از دولت توسط نمایندگان تابوست!!!!!! چند قرارداد سودآور را برای فامیلات خراب کردی!!!!!! این لحظات آخری هم چیزی نگو دیگه فامیلاتون هم ناراحت میشن!!!
تسبیح تربت در دست و عکس شهید مهدوی کنار دست/ شب کف زدن‌های مرتب

تسبیح تربت در دست و عکس شهید مهدوی کنار دست/ شب کف زدن‌های مرتب

دیدار شب گذشته دانشجویان با مقام معظم رهبری، حاشیه‌های خواندنی از جمله کف زدن های متوالی،...
خبر های داغ ۳ پرونده مهم اقتصادی

خبر های داغ ۳ پرونده مهم اقتصادی

افراد مکلف شده اند که در آغاز و پایان دوره مسئولیت بر اساس خود اظهاری فهرست دارایی خود ...
رسانه‌ها را همکار خود در اجرای عدالت می‌دانیم

رسانه‌ها را همکار خود در اجرای عدالت می‌دانیم

اصلاً فلسفه این جلسه برای این است که ما مجموعه رسانه‌ای کشور را همکاران اجرای عدالت می‌بینیم ...