تاریخ انتشار
جمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۴
کد مطلب : ۴۰۹۰۴۵
سورپرایز در کار نیست؛

ترکیب 11 نفره پرسپولیس مقابل سپاهان

۰
ترکیب 11 نفره پرسپولیس مقابل سپاهان
کبنا ؛سرخپوشان پایتخت امروز در دیداری حساس به مصاف سپاهان اصفهان خواهد رفت. قرمزها در این مسابقه به دنبال پیروزی خواهند بود و امیدوارند با رسیدن به برد، جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کنند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در حالی به مصاف زردپوشان می روند که شجاع خلیل زاده و ماریو بودیمیر در این بازی غیبت خواهند داشت.
در درون دروازه علیرضا بیرانوند قرار می گیرد. مقابل او زوج سیدجلال حسینی و محسن ربیع خواه تشکیل می شود. در سمت راست مهدی شیری بازی می کند و در سمت چپ نیز محمد نادری بازی می کند. البته احتمال دارد جای نادری و ربیع خواه عوض شود.
در خط هافبک پرسپولیسی ها آرایش 4 نفره لوزی خواهند داشت. کمال کامیابی نیا که با یک کارت زرد محروم خواهد شد، هافبک دفاعی خواهد بود. در سمت راست احمد نوراللهی بازی می کند و در سمت چپ نیز بشار رسن بازی خواهد کرد. سروش رفیعی که در ترکیب اصلی خواهد بود هم در پست هافبک وسط بازی می کند و وظیفه بازیسازی را برعهده خواهد داشت.
دو مهاجم قرمزها در این مسابقه مهدی ترابی و علی علیپور خواهند بود. این دو در یک بازی زوج خط حمله را تشکیل دادند. ترابی نشان داده که در پست وینگر چپ موفق تر است و شاید بهتر بود برانکو تغییری در ترکیب خود می داد.
روی نیمکت سرخ ها بوژیدار رادوشوویچ، امید عالیشاه، مهدی شریفی، شایان مصلح، احسان حسینی، سعید کریمی، محمد امین اسدی و... را در اختیار دارند.
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

خبر های داغ ۳ پرونده مهم اقتصادی

خبر های داغ ۳ پرونده مهم اقتصادی

افراد مکلف شده اند که در آغاز و پایان دوره مسئولیت بر اساس خود اظهاری فهرست دارایی خود ...
رسانه‌ها را همکار خود در اجرای عدالت می‌دانیم

رسانه‌ها را همکار خود در اجرای عدالت می‌دانیم

اصلاً فلسفه این جلسه برای این است که ما مجموعه رسانه‌ای کشور را همکاران اجرای عدالت می‌بینیم ...
مجرمان اسیدپاشی قصاص می‌شوند

مجرمان اسیدپاشی قصاص می‌شوند

دیوان محاسبات تا هفته آینده گزارش خود درباره‌ افزایش 400 هزار تومانی حقوق‌ها و افزایش ...