>> کبنانیوز - 8 قطعه کبک در دامان طبیعت دنای شرقی رها سازی شد - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

به همت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بویراحمد صورت گرفت:

8 قطعه کبک در دامان طبیعت دنای شرقی رها سازی شد

31 فروردين 1398 ساعت 14:43

صبح امروز با حضور رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان بویراحمد ،نیروهای یگان حفاظت محیط زیست و جمعی از خبرنگاران 8 قطعه کبک وحشی در دامان طبیعت دنای شرقی (حوزه کاکان ) شهرستان بویراحمد رها سازی شدند.صبح امروز با حضور رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان بویراحمد ،نیروهای یگان حفاظت محیط زیست و جمعی از خبرنگاران 8 قطعه کبک وحشی در دامان طبیعت دنای شرقی  (حوزه کاکان ) شهرستان بویراحمد رها سازی شدند.
 
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج،رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان بویراحمد با بیان اینکه این اولین رها سازی در سال 98است اظهار داشت: در سال گذشته نیز سه مرتبه رها سازی پرندگان در شهرستان بویراحمد انجام شده است.
 
 منوچهر بادام فیروز با اشاره  به اینکه این هشت قطعه کبک از پنج شکارچی متخلف کشف وضبط شده است تصریح کرد: با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی متخلفین با تشکیل پرونده راهی زندان شدند.
 
وی  با بیان اینکه اداره حفاظت محیط زیست  شهرستان بویراحمد در برخورد با شکار غیرمجاز برخورد صریح و قانونی دارد٬ اظهار کرد: تمام مناطق این شهرستان برای شکارچیان غیرمجاز ناامن اعلام شده است و با متخلفان شکار طبق مقررات برخورد جدی می شود.

رئیس محیط زیست شهرستان بویراحمد از مردم خواست در صورت مشاهده عوامل خطرساز برای پرندگان از جمله شکار آنها، موضوع را به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بویراحمد اطلاع دهند.


 کبنانیوز گروه محیط زیست- علی اکبر پاک:
 


کد مطلب: 408811

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/408811/8-قطعه-کبک-دامان-طبیعت-دنای-شرقی-رها-سازی

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir