تاریخ انتشار
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۹
کد مطلب : ۴۰۸۷۹۸
در حاشیه برگزاری میدان تیر ویژه طلاب و روحانیون گچساران و باشت مطرح شد

واکنش آیت‌الله ملک‌حسینی به مسدود شدن حساب اینستاگرامی فرماندهان سپاه

۰
واکنش آیت‌الله ملک‌حسینی به مسدود شدن حساب اینستاگرامی فرماندهان سپاه
کبنا ؛با حضور نمایده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، میدان تیر ویژه طلاب و روحانیون شهرستان گچساران و باشت برگزار شد.
 به همت سازمان بسیج طلاب سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد میدان تیر ویژه طلاب و روحانیون شهرستان‌های گچساران و باشت با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه گچساران در اردوگاه قدس ناحیه مقاومت بسیج گچساران برگزار شد.
 پیش از اجرای میدان تیر آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی، نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در یک همایش بصیرتی در جمع طلاب و روحانیون شهرستان‌های گچساران و باشت، گفت: در آستانه میلاد امام عصر (عج) هستیم و باید پرسید که آیا امروز فرهنگ مهدویت در عرصه سیاسی و اجتماعی و نیز در عرصه‌های بین المللی می تواندالقاء یک پیام مؤثر در ارتقای فهم بشریت کند یا خیر؟ که پاسخ کاملاً روشن است.
وی افزود: هرگاه انسان چشم به آینده‌ای روشن بیاندازد امید، نشاط و تلاش رسیدن برای نقطه هدف حاصل می‌شود و اساساً گوهر انتظار چیزی به جز همین درک، امید، آمادگی و تلاش نیست و همواره انسان گذشته خودش را با آینده پیوند می‌زند.
 ملک حسینی اظهار کرد: بشر در انتطار منجی آرمان و نیز در انتظار حاکمیتی است و اگر این انتظار برای انسان به شکل خاص باشد که یک انسان مؤثر و بازیکن در عرصه میدان است و چقدر تفاوت است بین تماشاگران و کسانی که در متن میدان نقش آفرینی می کنندکه انتظار خاص متضمن چنین حقیقی است.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افزود: هر امامی کهم آمد احساس می‌شد این همان انسانی است که باید جهان را پر از عدل و داد کند و لذا می‌گفتند که ما همه قائم هستیم اما آن کسی که جهان را مشحون از عدل و امن خواهد کرد، فرزندنمان مهدی (عج) است.
وی تصریح کرد: زنان نم توانند مدعی مهدویت باشد اما مردان فراوان بودند و مردم باید بدانند که مدعیان فراوانی هم خواهند آمد که باید طلسم این ادعا به وسیله آیات و روایات شکسته شود اما مگر دجال و جبهه استکبار ساده می‌گذارد و تمام مفهوم‌ها را تحریف می‌کنند تا دجال نقشش را در انقلاب مفاهیم ایفا کند.
ملک حسینی درادامه تصریح کرد: روزی امام را در حد یک انسان فاسق هم تنزل دادند و گفتند فاسق هم می‌تواند هم امام شود و روزی عدالت، علم و بسیاری از ویژگی‌های امام و امامت را گفتند که نیاز نیست و این تحریف‌ها شکل گرفت و در حوزه شخصیتی امام زمان (عج) انبوهی از تحریف‌ها شکل گرفت و اگر به روایات مراجعه کنیم پاسخ‌ها به آنها را درمی یابید.
 وی افزود: وقتی به مفهوم عدالت، قسط و ظلم و جور هم رسیدند آنها هم تحریف شدند همین الان چه اتفاقاتی در عرصه جهانی رخ می‌دهد و خبرنگاران و خبرگزاری‌ها کدامیک را ظلم و کدامیک را عدل می‌شمارند؟ چگونه به سادگی در یمنم کشند و ویران می‌کنند؟ اما نهادهای بین المللی صحه می‌گذارند و اگر هم محکوم کنند یک محکومیت صوری است.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: این همان مدیریتی است که به دست دجال‌ها و دجال صفتان در طول تاریخ غیبت است اما روایات بازهم این طلسم‌ها را شکسته‌اند و دقیقا به جنگ این انحرافات و تحریف‌ها رفته است، ائمه اطهار به جامعه بصریت می‌بخشند و جامعه را در حوزه‌های مختلف بیدار می‌کنند.
ملک حسینی در ادامه افزود: نگاه به آینده روشن در امر زمان نقش پیدا می‌کند که چگونه باید مدار حرکت را تنظیم کنیم و انقلاب ما یک انقلاب روشنگر برای جهان هستی است و هر ندایی که علیه استکبار بلند شود یک روحانی در رأس اوست، اگر هم شیخ زکزاکی و سید حسن نصرالله و دیگر مردانی که هرجا حضور پیدا کرده‌اند نقش آفرینند در زیرسایه روایت ائمه اطهارعلیهم الاسلام بوده است.
وی اظهار کرد: ۳۱۳ نفر از اصحاب امام تحفه‌های اصلی هستند، امروز جهان در یک انحراف اخلاقی است و امام برای ابراز اخلاق توحیدی خواهد آمد و همه جا از توسعه اقتصادی پرخواهد شد و معنا این است که در گذشته موازنه اقتصادی وجود نداشته است و این انحصار شکسته خواهد شد.
 نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: مگر برای آینده عدالت باید ظلم کرد؟ و مگر برای آینده عزت باید ذلت داشت؟ مگربرای آینده امنیت باید آشوب کرد؟ و مگر برای آینده توسعه اقتصادی باید تمامی معادن و ومنابع را ویران کرد؟ و نیز برای آینده بین المللی باید مغزها را منجمند کرد؟ و یا نه برای همه این آینده‌ها باید بستر را فراهم کرد و انقلاب ما یک انقلاب بصیرتی و روشنگرانه است یعنی به تعبیرروایات مقدمه فراهم کردن عرصه برای آمدن امام عصر (عج) است.
انقلاب اسلامی، مقدمه عصر ظهور است.
وی تصریح کرد: امروز بازیگری‌ها و مطربی‌ها هنر شناخته می‌شود و هنرمندان واقعی، یعنی اندیشمندان و عالمان تکریم نمی‌شوند و طاووس‌های زرین و سیمرغ ا زرین و نمادها بلورین به کسانی داده می‌شود که گفت، رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز تا داد خود از کهتر و مهتر بستانی.
 ملک حسینی در ادامه افزود: اما متقابلاً کسانی که مردان جهاد در لابه لای جامعه‌اند، مردانی که دردها را از دل‌ها می‌برند، مردانی که فقرها را از جامعه برطرف می‌کنند و جوانانی که روستا به روستا در این تفریحاتشان می‌روند کسی دیده است که تا به حال به آنها سیمرغ بلورین و طاووس زرین تقدیم کرده باشند.
وی اذعان کرد: امروز شاهد یک انحراف اقتصادی هستیم و به نوعی تحریف مفاهم اقتصادیبه سهولت اگر قدیم پشت قاشی گاهی هم فقری گوسفندی می‌برد امروز دیگر قاش ها پشت ندارند تا فقیری پشت قاشی و یا پشت چیزی نیازش را بردارد امروز ثرتمندان می‌دزنند چرا که همیشه در تاریخ این فقرا بودند که برای رفع نیازشان می‌دزدیدند و امروز چه اتفاقی می افتد که غنی می دزد.
 نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: معلوم می‌شود قانون‌ها، قانون‌های منفعت‌گرا و بازیگرانه است و به سهولت می‌شود آنرا تخلف کرد و به سختی می‌شود تخلف آنرا اثبات کرد.
 وی ادامه داد: ای کسانی که می‌خواهید بشر را برای آینده تربیت کنید باید نشان دهید بسیاری از رفتارهای جهان و انسان‌های که امروز در جهانند رفتارشان انسانی و توحیدی نیست و بشر باید در مغایرت رفتار توحیدی و رفتار غیرتوحیدی، آماده رفتار توحیدی شود.
 ملک حسینی ادامه داد: یکی از حرکت‌های دجال در آخر زمان تغییر مفاهیم است، مفاهیم مقدس اما حقیقت نامقدس، کلمات غیرمقدس اما حقایق درون امر مقدس و این حرکت حرکت دجال است، دجال مدیریت انحرافات اخلاقی را در تمامی حوزه‌ها برعهده دارد.
ملک حسینی گفت: امروز به موضوعی که هر وقت می‌شنوم افتخار می‌کنم نام نهاد مقدس سپاه پاسداران است، یعنی نیروی نظامی پاسدار آرمان‌ها و مرزها که در چنین انحرافی از تحریف‌های بین المللی به تروریسم یاد شده است که اولاً شایسته افتخار و معلوم می‌شود ضربه به دشمنان چنان که باید باشد وارد شده است.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمدتصریح کرد: نقش آفرینی سپاه در عرصه بین المللی معلوم می‌شود که موثربوده است و معلومم شود که بساط داعش و گروهای تکفری برای مدت‌ها برچیده شده است و نیز معلوم می‌شود سپاه در تصمیمات خودش با فرمان رهبر معظم انقلاب در دیگر کشورها به خطا نرفته و معلوم می‌شود در ساخت موشک‌ها و اسلحه‌ها هم به خطا نرفته است.
وی بیان کرد: این حرکت رئیس جمهور آمریکا که نشان از بی ادبی و بی شخصیتی وجود این کاسب دلال دارد به مثابه یک افتخار برای ماست و این یعنی همان کلمات نامقدس که در ذیل حقایق و مفاهیم مقدس قرار داده می‌شود.
 ملک حسینی تصریح کرد: برطبق یک قاعده آنها دشمن هستند ودشمنان هرگز برای ما خیرخواهی ندارند آنها ابزار دجال هستند برای مانعیت حضور و مدیر تغییر تمام مفاهیم مقدس در دنیا هستند درحالی که همین کلمه واضح بشر شامل بچه‌های عراق، یمن و …نمی شدو مفهوم این است که بشرمفهومش مسخ شده است.
ملک حسینی درادامه گفت: رسالتی که امروز انقلاب اسلامی در مقابله بین دو مفهوم مقاومت و استکبار برعهده دارد این است که مفهوم مقاومت را در جهان و نیز مفهوم استکبار را هم در دنیا روشن کند که به حول قوه الهی انقلاب موفق شده است.
وی تصریح کرد: هر روز کانال و شبکه‌های را بر ندای پاک اسلام، مسلمان و ایرانی می‌بندند در حالی که به لطف خداوند گوش دنیا برای شنیدن صدای انقلاب بازتر شده است و اگر هم پیج های افراد انقلابی در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام بسته شده است خدا می‌خواهد که گوش دنیا را برای شنیدن سخنانشان باز کند و تعجب نکنید که خداوند دشمنان را از احمق‌ها قرار داده است.
 ملک حسینی خاطرنشان کرد: بستن کانال‌ها و شبکه‌ها و امثال اینها به لطف خداوند گوش جهانیان را برای شنیدن بازخواهد کرد، سپاه پاسداران در جهان آبرومند بوده و هست و خداوند هم مقدر کرد که آبرویش را بیشتر کند و این عنوانی که دشمن لقب نهاده است برای بصیرت جهان و شناخت سپاه پاسداران بیشتر و بیشتر خواهد بود و جهان چشمش را به روی حقیقت باز خواهد کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم در اینباره گفت: «خانواده بنده مذهبی بوده و به رعایت ...
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...