تاریخ انتشار
دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۳
کد مطلب : ۴۰۸۱۸۴
کبنا گزارش می‌دهد

آتش سوزی مجدد در جمعه بازار فعلی یاسوج / مسوولان این دست و آن دست نکنند / بازی با جان مردم برای منفعت عده‌ای سودجو

۱
۰
آتش سوزی مجدد در جمعه بازار فعلی یاسوج / مسوولان این دست و آن دست نکنند / بازی با جان مردم برای منفعت عده‌ای سودجو
کبنا ؛
جمعه بازار یاسوج مجدداً دچار آتش سوزی شد.
جمعه بازار فعلی یاسوج به لحاظ مکان و سازه، بسیار ناامن و در واقع حلبی‌آبادی هست که  ایجاد شده و تمام کارشناسان، مسوولان مربوطه و ناظرین می‌گویند که این مکان فعلی با این سازه بسیار برای جان انسان‌ها خطرناک هست و اگر خدای نکرده حادثه‌ای در این مکان اتفاق بیفتد، شاید فاجعه انسانی به بار بیاورد.
مکانی که از نظر ایمنی در بدترین وضعیت قرار دارد و در صورت ادامه همین روند باید منتظر فاجعه‌ای در آن بود.
سال گذشته شاهد آتش سوزی در جمعه بازار آن هم در ساعات پایانی شب بودیم که که در صورت بروز آن حادثه در ساعات روز تلفات انسانی محتمل بود.

با گذشت چند ماه از آن حادثه امروز ( 4 فروردین ماه 98) نیز بر اثر آتش گرفتن گاز که از آن برای گرم کردن مغازه جوراب فروشی استفاده شده بود آتش‌سوزی حادث شد.

آتش پاد سوم محمد رستمی مدیرعامل آتش نشانی یاسوج در این باره، اظهار کرد: نیروهای واکنش سریع آتش‌نشانی یاسوج در عرض 5 دقیقه با 3 خودرو و 10 نیرو خود را به محل آتش رساندند و توانستیم آتش‌سوزی را مهار کنیم.
وی با بیان این که مکان جمعه بازار شهر یاسوج به مانند معدن باروت است افزود: چندین دستگاه موتور برق با سوخت بنزین در این مکان وجود دارد که در صورت هرگونه آتش‌سوزی چیزی از جمعه بازار باقی نمی‌ماند.
مدیرعامل آتش‌نشانی یاسوج با درخواست از مسؤولان برای خاتمه دادن به وضعیت کنونی جمعه بازار گفت: یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی در محل مستقر کردیم تا در صورت بروز حادثه بتوان از بحران جلوگیری کرد.
جمعه بازار فعلی یاسوج سازه ناامن دارد و تأسیسات برق آن از استانداردهای لازم برخوردار نیست و یک جرقه، انفجاری در این مکان به وجود می‌آورد. وجود بخاری‌های نفتی و کپسول‌های گاز کمک بیشتری می‌کند تا اتفاقات ناگوار وحشتناکی در این بازار رخ دهد. لذا مسوولان کهگیلویه و بویراحمد باید با در نظر گرفتن تذکرات کارشناسان هر چه سریعتر در ساماندهی این جمعه بازار همت بگمارند و در این بین جان آدم‌ها را به خاطر منفعت بعضی به بازی نگیرند.
نام شما

آدرس ايميل شما

سيد
Iran, Islamic Republic of
احمدي كيش
۵ عادت مخرب برای مغز

۵ عادت مخرب برای مغز

آسیب‌دیدن مغز می‌تواند زندگی انسان را با تغییرات بزرگی مواجه کند. در شرایطی که برخی عادات ...
عمر مفید ایمپلنت های دندانی ۱۰ سال است

عمر مفید ایمپلنت های دندانی ۱۰ سال است

 امیرحسین نگارش، اظهار داشت: محور اصلی نوزدهمین کنگره انجمن پریودنتولوژی ایران موضوعات ...
(تصاویر) بوکسور ۲۱ ساله محجبه آلمانی در کانون توجهات

(تصاویر) بوکسور ۲۱ ساله محجبه آلمانی در کانون توجهات

بوکسور 21 ساله آلمانی که به خاطر اینکه با حجاب تلاش می کند در این ورزش راهش را پیدا کند....