تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
کد مطلب : ۴۰۸۰۸۰
کبنا گزارش می دهد

ابهام در مرگ دردناک جوان دهدشتی پس از عمل جراحی/خانواده ای که منتظر پاسخ اند

۱
۱
ابهام در مرگ دردناک جوان دهدشتی پس از عمل جراحی/خانواده ای که منتظر پاسخ اند
کبنا ؛کاووس نعمتی جوان 24 ساله به دلیل درد شکم به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت مراجعه می‌کند و بنا به توصیه پزشک تحت جراحی برای عمل آپاندیس قرار می‌گیرد.
بعد از عمل، دکتر و کادر درمان از موفقیت عمل خبر دادند اما بعد از انتقال وی به بخش ریکاوری این جوان  به دلایلی که هنوز مشخص نشده  به طور تعجب برانگیز و ناباورانه به کما می‌رود و بعد از 5 روز با کمک اورژانس هوایی به یاسوج منتقل می‌شود.
کاووس نعمتی نان آور خانواده‌ای 7 نفره هنوز یک ساعت از انتقالش در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج نگذشته بود که جان به جان آفرین تسلیم کرد.
خانواده و بستگان کاووس 24 ساله با قدردانی از جامعه پزشکی و کادر درمان می‌گوید: واقعیت امر این مرگ برای ما مشکوک بوده و بنا به عرف پزشکی عمل ساده آپاندیس نمی‌تواند به مرگ منجر شود.
ما از طریق نهادهای نظارتی پیگیری های مربوطه را انجام دادیم اما انتظار داریم هرچه سریع تر نتیجه این پرونده مشخص شود تا دیگر شاهد وقوع این حوادث تلخ نباشیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در گفت و گو با کبنا ضمن تایید خبر گفت:این اتفاق در حالی افتاده که بیمار فوت شده بهترین و حرفه‌ای ترین پزشکان جراحی و بیهوشی را داشته است و هنوز دلیل مرگ مشخص نیست.
کوروش داوری با بیان اینکه بعد از هر مرگ کمیته مرگ و میر را تشکیل می‌دهیم و دلیل مرگ را بررسی‌ می‌کنیم، ادامه داد:نتیجه بررسی ها به صورت شفاف به اطلاع خانواده این جوان می رسد.
وی با تاکید بر اینکه هنوز دلیل و یا دلایل مرگ این جوان 24 ساله برای ما مشخص نیست، افزود: موضوع به طور ویژه در دست بررسی است و در این زمینه کوتاهی نمی‌کنیم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
سه سال پیش داییم مشکل آپاندیس پیدا کرد. دکتر سنوگرافی دهدشت غده سرطانی تشخیص داد. خوشبختانه اشتباه کرد. این اشتباهات در دهدشت عادیه
جدیدترین قیمت خودرو‌های داخلی در بازار +جدول

جدیدترین قیمت خودرو‌های داخلی در بازار +جدول

معاملات بازار خودرو امروز با افزایش نرخ محصولات ایران خودرو و ثبات قیمت در برخی محصولات ...
تصاویر | اولین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

تصاویر | اولین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

اولین روز سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ با حضور سینماگران ...
راه‌های درمان کمردرد

راه‌های درمان کمردرد

اگر می‌خواهید کمردرد خود را درمان کنید باید در ابتدا دلیل ایجاد کننده این نوع درد را ...