تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
کد مطلب : ۴۰۸۰۸۰
کبنا گزارش می دهد

ابهام در مرگ دردناک جوان دهدشتی پس از عمل جراحی/خانواده ای که منتظر پاسخ اند

۱
۱
ابهام در مرگ دردناک جوان دهدشتی پس از عمل جراحی/خانواده ای که منتظر پاسخ اند
کبنا ؛کاووس نعمتی جوان 24 ساله به دلیل درد شکم به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت مراجعه می‌کند و بنا به توصیه پزشک تحت جراحی برای عمل آپاندیس قرار می‌گیرد.
بعد از عمل، دکتر و کادر درمان از موفقیت عمل خبر دادند اما بعد از انتقال وی به بخش ریکاوری این جوان  به دلایلی که هنوز مشخص نشده  به طور تعجب برانگیز و ناباورانه به کما می‌رود و بعد از 5 روز با کمک اورژانس هوایی به یاسوج منتقل می‌شود.
کاووس نعمتی نان آور خانواده‌ای 7 نفره هنوز یک ساعت از انتقالش در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج نگذشته بود که جان به جان آفرین تسلیم کرد.
خانواده و بستگان کاووس 24 ساله با قدردانی از جامعه پزشکی و کادر درمان می‌گوید: واقعیت امر این مرگ برای ما مشکوک بوده و بنا به عرف پزشکی عمل ساده آپاندیس نمی‌تواند به مرگ منجر شود.
ما از طریق نهادهای نظارتی پیگیری های مربوطه را انجام دادیم اما انتظار داریم هرچه سریع تر نتیجه این پرونده مشخص شود تا دیگر شاهد وقوع این حوادث تلخ نباشیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در گفت و گو با کبنا ضمن تایید خبر گفت:این اتفاق در حالی افتاده که بیمار فوت شده بهترین و حرفه‌ای ترین پزشکان جراحی و بیهوشی را داشته است و هنوز دلیل مرگ مشخص نیست.
کوروش داوری با بیان اینکه بعد از هر مرگ کمیته مرگ و میر را تشکیل می‌دهیم و دلیل مرگ را بررسی‌ می‌کنیم، ادامه داد:نتیجه بررسی ها به صورت شفاف به اطلاع خانواده این جوان می رسد.
وی با تاکید بر اینکه هنوز دلیل و یا دلایل مرگ این جوان 24 ساله برای ما مشخص نیست، افزود: موضوع به طور ویژه در دست بررسی است و در این زمینه کوتاهی نمی‌کنیم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
سه سال پیش داییم مشکل آپاندیس پیدا کرد. دکتر سنوگرافی دهدشت غده سرطانی تشخیص داد. خوشبختانه اشتباه کرد. این اشتباهات در دهدشت عادیه
بزرگان جهانگیری را برگرداندند

بزرگان جهانگیری را برگرداندند

هر چند روزنامه آرمان به این مهم پرداخته بود و در گزارش«جهانگیری برود می‌ماند» نشان داده ...
سرزنش ترامپ توسط رسانه‌های معتبر آمریکایی و اروپایی

سرزنش ترامپ توسط رسانه‌های معتبر آمریکایی و اروپایی

ایران در اوضاع اقتصادی بدی قرار دارد. تحریم‌ها تاثیر بسزایی بر آن‌ها داشته است. ما تحریم‌های ...
دونالد ترامپ: قرار بود ۳ نقطه را در ایران هدف قرار دهیم

دونالد ترامپ: قرار بود ۳ نقطه را در ایران هدف قرار دهیم

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده تایید کرد که قرار بوده با حملات هوایی آمریکا «سه ...