تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۳
کد مطلب : ۴۰۸۰۶۷
در ستاد تنظیم بازار کهگیلویه مطرح شد

حرف و حدیث گوشتِ وارداتی به کهگیلویه که تنها 4 روز تاریخ انقضا دارد!/ انتظار«حسینی» از«علویان»

۰
حرف و حدیث گوشتِ وارداتی به کهگیلویه که تنها 4 روز تاریخ انقضا دارد!/ انتظار«حسینی» از«علویان»
کبنا ؛رئیس دامپزشکی کهگیلویه در جلسه ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه از مصوبات جلسات قبلی ستاد تنظیم بازار،توزیع هرگونه گوشت منجمد وارداتی به شهرستان زیر نظر دامپزشکی بود،تصریح کرد: ولی چند روز پیش محموله ای وارد شهرستان شد که 3 تا 4 روز بیشتر تاریخ انقضا نداشت،حرف و حدیث داشت،شاکی زیاد داشت و به اداره ما مراجعه می کردند .
سید علی اکبر حسینی عنوان کرد:اینکه بار گوشتی وارد شهرستان شود و تنها 4 روز تاریخ انقضا داشته باشد،چیز خوبی نیست،معلوم نیست گوشت هایی که تاریخ دار هستند کجا می رود که این ها که آخر دوره است به ما می رسد، باید فکری به حالش کرد.
حسینی ادامه داد:انتظار داریم،اداره صمت کهگیلویه  عاملان را موظف کند که به محض رسیدن بارهای گوشت خود در هر ساعتی از شبانه روز که باشد به اداره دامپزشکی مراجعه کنند و اکیپ ما در اداره مستقر هست و بازدید می کنند.
وی افزود:طی چند ماه اخیر نیز هیچ عاملی به اداره مراجعه نمی کرد،ولی آنها را موظف کرده بودیم که هر بارِ گوشتی وارد می کنند،تلفنی یا از هر طریقی اطلاع بدهند تا برای بازدید برویم و خودمان می رفتیم.
حسینی در پایان به تشدید طرح نظارت نوروزی اداره دامپزشکی اشاره کرد و گفت:گشت های دامپزشکی بر اماکن توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی تشدید می یابد که این طرح هر روز از 8 صبح تا 8 شب تا 17 فرودین ماه ادامه دارد،گشت های مشترک با دیگر ادارات خدمت رسان نیز در دستور کار است.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

داریوش اسدزاده درگذشت

داریوش اسدزاده درگذشت

داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در سن ۹۶ سالگی درگذشت.
همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم در اینباره گفت: «خانواده بنده مذهبی بوده و به رعایت ...
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...