تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴
کد مطلب : ۴۰۸۰۶۰
در نشست با خبرنگاران مطرح شد

صیدالی: انصاف داشته باشیم / من ماشین امضای تاجگردونم نیستم / به تاجگردون ارادت دارم / مدیریتم در شرکت گاز استان بر هیچ کسی پوشیده نیست

۷
۳
صیدالی: انصاف داشته باشیم / من ماشین امضای تاجگردونم نیستم / به تاجگردون ارادت دارم / مدیریتم در شرکت گاز استان بر هیچ کسی پوشیده نیست
کبنا ؛نشست خبری هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران با اصحاب رسانه برگزار شد.
به گزارش کبنا از دوگنبدان، عصر امروز (یکشنبه ۲۶ اسفندماه ۹۷) نشست خبری هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران برگزار شد و در این نشست صیدالی ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و میلاد حضرت امام علی (ع) و روز پدر، در پاسخ به سووال کبنا نیوز مبنی بر اینکه این روز‌ها در ورزش نفت شاهد ناکامی‌های زیادی هستیم، آیا ورود افراد غیرمتخصص و ناتوان نقشی در این قضایای اخیر ورزش نفت دارند، اظهار کرد: من علاقمند به رشته ورزشی والیبال هستم. ورزش در جامعه شادی و نشاط می‌آورد و یکی از وظایف اصلی شرکت نفت گچساران در کنار سایر مسوولیت‌هایی که دارد، حمایت از ورزش است. اگر چه طی سال‌های گذشته اهدافی که در کلیه شرکت‌های تابعه وزارت نفت رصد می‌شد، بیشتر حمایت از تیم‌های قهرمانی بود. امروزه سیاست تا حدودی به دلیل مشکلاتی که به وجود امده، عوض شده و بیشتر به ورزش همگانی توجه می‌شود.
وی افزود: بیشتر تاکید مسوولان در وزارت نفت توجه به ورزش همگانی است که همه کارکنان بتوانند از آن استفاده کنند. و اتفاقاً اصلاً از اینکه ما به طور تخصصی به بحث فوتبال ورود پیدا کنیم، منع و جایگاه قانونی داریم و هیچ بودجه‌ای هم برای آن پیش بینی نشده است. و حدود اختیارات ما تا لیگ یک است و خارج از لیگ یک قضیه تیم مسجد سلیمان می‌شود که به مراحل بالا‌تر صعود کرده و دچار یک سری مشکلات هست.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران در ادامه می‌گوید: بنابر این شرکت‌های بهره بردار تا حدودی اختیارات در این زمینه دارند. و آن هم با یک مقدمه چینی که فرض را بر آن بزاریم که حداکثر استفاده از کارکنان و بازیکنان تیم از خود مجموعه نفت باشند.
صیدالی ادامه داد: طی سال‌های گذشته یک سیاستی بود که خیلی از بازیکنان ما از گوشه کنار ایران اسلامی وارد می‌شدند به یک تیم و آن تیم تشکیل می‌شد. تیم نفت هم در دو مرحله به لیگ یک هم رسید اما در لحظات آخر متوقف شدند.
وی افزود: نمی‌توان ناکامی تیم فوتبال نفت گچساران را بر عهده کادر فعلی بگذاری، بالاخره اگر دیگران تا آخرین مرحله صعود می‌کردند و نهایتاً هم متوقف می‌شدند و مقصر هم نبودند. کادر فعلی هم کار خودش را کرده است. بالاخره کم و زیاد در فوتبال هستند.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران در ادامه تاکید کرد: بالاخره چه از کادر و بازیکنان گذشته تیم نفت و گاز گچساران که از همکاران بنده بودند، و چه کادر فعلی که هستند از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.
صیدالی گفت: بودجه ورزشی ما از مردادماه امسال به ۴۰ درصد تقلیل یافت. پس شما‌ها هم اگر یک مرتبه حقوقتان از ۱۰۰ درصد به ۴۰ درصد می‌رسد دیگر نمی‌توانید آن کاری که قبلاً انجام می‌دادید. دیگر انجام بدهید.
وی افزود: ما قبلاً بازیکنانمان را با هواپیما می‌فرستادیم و در بهترین هتل اسکان می‌دادیم. اما با این وضعیت آن‌ها را با اتوبوس به این طرف و آن طرف می‌فرستیم. و زیر راه پله‌ها می‌رفتند و می‌خوابیدند و بعد از آن بخشنامه وزیر اجازه خرج کردن خارج از آن چارچوب را نداشتیم. بنابر این فرا‌تر از قانون نمی‌توانیم، کاری انجام دهیم. پس اگر تیمی امکانات خوبی در اختیارش باشد، شرایط مالی خوبی داشته باشد، قطعاً نتیجه بهتری هم می‌گرفت. بنابر این باید انصاف داشته باشیم. بنابر این تیمی که بازیکنان خوبش حذف شد و اکثریت بازیکنانش از شهرهای اطراف گچساران هستند و قراردادهای پایینی هم دارند. و بیشترین این قرارداد‌ها کمتر از کمترین سال گذشته است. بالاخره ما بودجه مشخص داریم در حد همین بودجه کار می‌کنیم و فرا‌تر نمی‌توانیم کار کنیم.
علی رغم اینکه بودجه ورزشهای دیگر را محدود کردیم و همه را تزریق کردیم به فوتبال اما باز متاسفانه بودجه ما در این زمینه کافی نیست. امیدواریم سال آینده بهتر از این سال باشد. اگر دیگران قبلاً هنر کردند به این دلیل نیست که بگوییم افرادی که الان هستند نمی‌توانند هنر کند.‌‌ همان موقع اگر این شرایط حاکم می‌شد، شک نکنید که این وضعیت بر تیم فوتبال حاکم بود. بالاخره اگر ما وجدان خودمان را محکمه قرار دهیم این را می‌پذیریم که الان با توجه به وضعیت و توان مالی ما از کادر و بازیکنان تیم هم راضی هستیم. تشکر می‌کنیم از مسوولان نفت و بازیکنان و از سکانداران قبلی هم تشکر می‌کنیم. و این نیست که با قبلی‌ها برخوردی شده باشد. به هر حال تغییرات همیشه در بدنه مدیریتی وجود دارد. قبلی‌ها را تخریب نمی‌کنیم و بلکه حمایت هم می‌کنیم و برای آیندگان هم آرزوی سلامتی داریم.
هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در پاسخ به این سوال که مبنی بر اینکه اذعان می‌کنند که شما ماشین امضای آقای نماینده بوده و از خود اختیاری ندارید، اظهار کرد: من ماشین امضای کسی در این مملکت نیستم. بنده مقلد آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب هستم، و به عنوان ولی فقیه آن را پذیرفته‌ام و صفر تا ۱۰۰ زندگی‌ام را از او تبعیت می‌کنم.
صیدالی در ادامه با بیان اینکه هیچ انسانی بنده کسی نیست و اگر روی پای خودش باشد وابسته به کسی نخواهد بود، افزود: بله من آقای تاجگردون را به عنوان یک فرد عملگرا قبول دارم و خدماتی که ایشان انجام می‌دهد ما را برای خدمت به ذوق می‌آورد. آنکسی ماشین امضا می‌شود که دنبال جایگاهی باشد و آنجایگاه را به او بدهند. سابقه من در نفت روشن است.
مدیرعامل نفت و گاز گچساران تاکید کرد آقای تاجگردون اگر پیش من محبوبیت دارد بخاطر زحماتش و عملگرایی او است بعنوان مثال در زمان مسئولیت من در گاز استان یک روز از من پرسید به باباکلان می‌توانی گاز بدهید که به شوخی گفتم باید امضای رئیس جمهور وقت آقای احمدی‌نژاد باشد که بعد از ده روز نامه رئیس جمهور وقت مبنی بر گازرسانی به باباکلان روی میز من آمد که به لطف خدا با زحمات همکاران گاز به باباکلان رسید.
صیدالی تصریح کرد: نماینده‌ای که زحمت می‌کشد دلیلی ندارد که با او مخالفتی شود و به او کمک نکرد. من اینقدر خودم را قبول دارم که ماشین امضای کسی نباشم.
وی تاکید کرد: هیچ کس بنده هیچ کسی نیست اما بعضی حق دارند این مطلب را بگویند زیرا من ارادت ویژه‌ای نسبت به تاج‌گردون دارم و وی را به عنوان یک انسان عملگرا قبول دارم.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: بنده از وقتی در شرکت گاز استان مشغول خدمت بودم از خدمات تاج‌گردون به وجد آمدم اما باید بگویم من حتی یک ثانیه دنبال پست مدیرعاملی نفت نبودم.
صیدالی افزود: کسی ممکن است ماشین امضاء شود که دنبال پست و منصب باشد بنده ۸ سال در شرکت گاز خدمت کردم  و خدمات این ۸ سال بر کسی پوشیده نیست.
--------------------------------------
خبر: سیده زهرا حسینی‌فر
 
نام شما

آدرس ايميل شما

نفتی
Iran, Islamic Republic of
جناب مهندس، اگر ماشین امضا نیستی پس آقای ساسان حبیبی ( برادر خانم ساسان تاجگردون )، آقای رهام عباسی ( باجناق حمید تاجگردون)، فرهاد جعفری ( برادر خانم فرماندار تاجگردون )، خداخواست رحیمی ( برادر فرماندار تاجگردون )، رادمنش( دایی لیدر تاجگردون) و...
در مورد ورزش خیلی بی انصافی کردی، قبلی ها با پانصد میلیون تومان تیم فوتبال رو به لیگ یک بردن و مدیر نماینده عملگرا!!! که تو ارادتمندشی!!! با دو میلیارد تومن برش گرداند لیگ دو.شما هم تو این چند سال هر سال چندین برابر پاکدل که .و حالا ارادتمند تاجگردونی، پول خرج کردی ولی بدلیل بی تدبیری و سو مدیریت و همون مدیران مثل آقای جعفری و آقای عنبریان نتیجه نمیگیری.
در مورد نظرت راجع به ورزش قهرمانی که امروز جزئی از سیاست و اقتصاد پیشرفته، فقط میتونم بگم متاسفم. اگه جوونا تو ورزشگاه سکه یه پولت نکنن شانس آوردی.
حسین
Romania
بله شما درست میگید...تا ببینیم منظور از ماشین چه ماشینی است.تراکتور.لودر.قلطک.چرخ گوشت و سبزی خوردکن و آبمیوه گیری هم اضافه کن.یعنی مدیرانی که شما برای اداره منابع انسانی و.....انتخاب کردید سفارش تاجگردون نبودند.چرا مدیر عامل های قبلی ننگ ماشین نخوردن.به عنوان مثال مهندس پاکدل و جناب آقای محمدی که شش ماه خودش منابع انسانی هدایت میکرد تا زیر بار تاج وامثال اینها نرود..چه زود فراموش کردی جناب آقای صیدالی.جهت اطلاع حضرت عالی تاریخ مصرف شما هم . از شیوه شیره گرفتن خوب استفاده میکنه.نهایتا تا تاریخ ۲۵/۱۲/۹۸سکاندار شرکت نفت گچساران هستی.شاید دوستانی باشند که شما را حلال نخواهند کرد.
مهدی
Iran, Islamic Republic of
ایگون عاقبت بخیر ؛ ایگو بد بوینم
Iran, Islamic Republic of
آقای قرائتی میگه کسی که ظاهر و باطنش (رفتار و گفتارش )با هم فرق داشته باشته طبق گفته های قران از منافقان بزرگ محسوب می شه.
مجید
Iran, Islamic Republic of
سلام بر کبنا نیوز در زمان مهندس صیدالی شرکت گاز دهدشت دو برادری و سه برادری در شرکت گاز دهدشت استخدام شدند پس حالا چرا میگویید از هیچ خانواده ای دو نفر استخدام نشدن
Iran, Islamic Republic of
نیروهایی که بردی تو گاز هم مشخصه
United States
برای شناخت شما همون تیتر کافیست سابقه استخدامی های فله ای در شرکت گاز و داد و ستدهای نیروی انسانی در ادارات مشخص و معین است..
مستقل به میدان می‌آییم

مستقل به میدان می‌آییم

اگر برای همه 12 کرسی وارد بحث شویم و ائتلاف کنیم درست است ولی وقتی یک یا سه کرسی را کنار ...
اتهام‌هاي تازه ا...كرم به دولت

اتهام‌هاي تازه ا...كرم به دولت

البته جریان غربگرا سعی کرد از دل اصولگرایی، گروهی تحت عنوان اصولگرای معتدل به وجود بیاورد ...
تسبیح تربت در دست و عکس شهید مهدوی کنار دست/ شب کف زدن‌های مرتب

تسبیح تربت در دست و عکس شهید مهدوی کنار دست/ شب کف زدن‌های مرتب

دیدار شب گذشته دانشجویان با مقام معظم رهبری، حاشیه‌های خواندنی از جمله کف زدن های متوالی،...