تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۳
کد مطلب : ۴۰۸۰۴۰
مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

حذف بخاری‌های نفتی و گازی از مدارس کهگیلویه و بویراحمد

۰
حذف بخاری‌های نفتی و گازی از مدارس کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس و برای حذف تمامی بخاری‌های نفتی و گازسوز کلاس‌های درس از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود و تمام تلاش خود را برای برچیده شدن این بخاری‌های غیراستاندارد انجام خواهیم داد.
جهان محرابی گفت: به همین مناسبت جلساتی با شرکت‌های مختلف سازنده بخاری‌های گازی استاندار، بخاری‌های برقی و تابشی استاندار و رادیاتور‌های روغنی برقی استاندارد تشکیل و بر آنیم که با نظر کارشناسان صاحب نظر و خبره در این مورد بهترین‌ها را انتخاب و مورد استفاده قرار دهیم.
وی با اشاره به اتفاقات ناگواری که در طول چند سال گذشته در مدارس کشور اتفاق افتاده، غیر قانونی بودن استفاده از بخاری نفتی و گازی در مدارس را مورد تایید قرار داد و افزود : طبق بخش‌نامه آموزش و پرورش تمامی مراکز آموزشی باید گرمای مورد نیاز در فصل سرد را از طریق شوفاژ تامین کنند، اما در عمل این قاعده به علت کمبود اعتبارات اجرایی نشده است.
محرابی گفت: برای حذف بخاری‌های گازسوز از کلاس‌های درس استان، به هر میزان که برای این کار اعتبار نیاز باشد، ۵۰ درصد آن را از محل اعتبارات ملی و ۵۰ درصد دیگر را از اعتبارات استانی و همراهی خیرین مدرسه ساز بهره خواهیم برد تا برای همیشه این سیستم‌های گرمایشی نا ایمن جمع‌آوری شوند.
مدیر کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد  افزود : حذف بخاری‌های نفت سوز و گاز سوز از مدارس این استان در موعد مقرر انجام خواهد گرفت.
محرابی همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان را در رابطه با شناسایی مدارسی که از بخاری‌های نفتی و گاز سوز استفاده می‌کنند را ضروری دانست و گفت: انتظار می‌رود که آموزش و پرورش در این زمینه نهایت همکاری را داشته باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

احمدی‌نژاد و تیم او از استقبال خوبی درکشور به‌ویژه تهران برخوردار نیستند و مدت‌هاست در ...
دزدی که خود را زنده به گور کرد!

دزدی که خود را زنده به گور کرد!

تحقیقات پلیس بیانگر آن بود که دو برادر 28 و 30 ساله از سارقان حرفه ای هستند که چند ساعت ...
جفا به زن چادری در سریال ماه رمضانی!

جفا به زن چادری در سریال ماه رمضانی!

متأسفانه به قدری شخصیت این زن چادری احمقانه و عقب مانده نشان داده شده که وقتی به مهمانی ...