تاریخ انتشار
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۴۰۸۰۲۱
در راستای اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی انجام می‌گیرد

راه‌اندازی 16 پایگاه جمعیت هلال احمر در کهگیلویه و بویراحمد

۰
راه‌اندازی 16 پایگاه جمعیت هلال احمر در کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 16 پایگاه جمعیت هلال احمر در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی می‌شود.
امان الله جهان‌بین اظهار کرد: هر ساله به مناسبت استقبال از بهار سازمان جمعیت هلال احمر طرح‌های نوروزی  خود را در راستای کمک و تسهیل  در رفت و آمد مسافران نوروزی برنامه‌هایی را در نظر دارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت:برای استقبال از بهار 2 طرح ملی امداد و نجات نوروزی د ر این استان اجرا  می‌شود.
وی ابراز کرد: طرح امداد و نجات  جاده‌ای از روز گذشته الی 16 فروردین ماه سال آینده در مناطق در مناطق حادثه خیز این استان در حال اجرا است.
جهان‌بین ادامه داد: در حال حاضر تعداد 14 پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در این استان دایر است که از این تعداد هشت پایگاه موقت در محورهای مواصلاتی، پنج پایگاه ثابت و یک پایگاه امداد و نجات در منطقه کوهستانی دنا مستقر است.
وی با بیان اینکه امسال یک هزار و 520 امدادگر به صورت نفر روز در این طرح مشارکت دارند، افزود: در مجموع 13 آمبولانس، پنج خودرو ست نجات  و یک بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر در طرح امداد و نجات نوروزی امسال بکارگیری خواهند شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به اجرای طرح ملی  و سلامت مسافران اشاره کرد و گفت: این طرح هرساله از تاریخ 28 اسفند الی پایان تعطیلات نوروزی  اجرا می‌‌شود.
جهان‌بین ابراز کرد: طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در 16 پایگاه جمعیت هلال احمر در ورودی هر شهر راه‌اندازی می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد گفت: در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تعدادی بروشور،  راهنمای نقشه، راه‌اندازی خیمه‌های نماز، گرفتن تست قندخون و ... انجام می‌گیرد.
جهان‌بین خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز قریب بر 900 نفر از سوی جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در قالب طرح ایمنی و سلامت برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی این استان فعالیت  خواهند داشت.
نام شما

آدرس ايميل شما

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

احمدی‌نژاد و تیم او از استقبال خوبی درکشور به‌ویژه تهران برخوردار نیستند و مدت‌هاست در ...
دزدی که خود را زنده به گور کرد!

دزدی که خود را زنده به گور کرد!

تحقیقات پلیس بیانگر آن بود که دو برادر 28 و 30 ساله از سارقان حرفه ای هستند که چند ساعت ...