کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس مطرح کرد

حذف سود مرکب وام‌های بانکی

21 اسفند 1397 ساعت 20:50

عمده مراجع عالی‌قدر تقلید به وضعیت اخذ سود مرکب از تسهیلاتی که به مردم ارائه‌شده معترض هستند، لذا امیدوارم شورای نگهبان مصوبه مجلس برای خارج کردن ربح (سود) مرکب از تسهیلاتی که به مردم داده‌شده را بپذیرد.


غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال 98، برای بررسی موارد ارجاعی از شورای نگهبان، گفت: اختلاف اصلی روی یک بند است و آن اختلاف موضوع خارج کردن ربح (سود) مرکب از تسهیلاتی بوده که به مردم داده‌شده است.
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، بابیان اینکه بانک‌ها به‌ویژه بانک‌های خصوصی از موضوع خارج کردن ربح مرکب از تسهیلاتی که به مردم ارائه‌شده ناراحت هستند، افزود: در جلسه امروز کمیسیون تلفیق عنوان کردم که کسی بیشتر از بنده با مدیران بانک‌ها دوست نیست، اما این‌یک تصمیم مهم بوده که باید اخذ شود.
 
عمده مراجع عالی‌قدر تقلید به وضعیت اخذ ربح مرکب از تسهیلاتی که به مردم ارائه‌شده معترض هستند.
وی ادامه داد: عمده مراجع عالی‌قدر تقلید به وضعیت اخذ ربح مرکب از تسهیلاتی که به مردم ارائه‌شده معترض هستند، لذا امیدوارم شورای نگهبان مصوبه مجلس را بپذیرد.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اگر موضوع ربح مرکب به مجمع تشخیص نظام رفت، امیدوارم مجمع تشخیص، مصلحت را منافع عموم مردم بداند.
 


کد مطلب: 407920

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/news/407920/حذف-سود-مرکب-وام-های-بانکی

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir